ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

Εγώ είδα εξαιρετικά πράγματα από το mod...
Το πήρα λίγο δύσπιστος γιατί ήθελα απλώς να βάζει ένα σκαγακι παραπάνω στην τσίχλα σε σχέση με τα 4 άστρα που κυνηγάω σχεδόν μόνιμα στη μαξους κ το έκανε κ με το παραπάνω...
Από το πρώτο κυνήγι κατάλαβα γιατί λατρεύω αυτά τα τσοκ...
Τα έχει τα μέτρα ναι...
Και εγώ το ίδιο ήθελα και ενω κοντά δεν μου φαίνεται αρκετά πιο σφιχτό απ το optima 4αρι που ειχα, μετα τα 30-35 μετρα δεν υπάρχει καμια επαφή...

Είναι εθισμός το σκότωμα που κάνει!! Ειδικά εμένα που μου αρέσει περισσότερο να βλέπω σύννεφα από πούπουλα στον αέρα 😛
Πολυ λογικό να τα λατρεύεις!!

Το μόνο ότι μου μπήκαν ιδέες πως έπρεπε να πάρω το IM
 
Χωρίς να χεις θέματα φαντάζομαι;
Από αποδοση;
Κανένα θέμα... τώρα από απόδοση δεν έκανα σύγκριση με τα mobile!!! Ένα τρίμηνο την κυνήγησα στη φάσσα σε μία χρονιά που δεν βρήκα πουλιά και ένα απογευματινό τσίχλας και μετά έφυγε για Κρήτη!!!
 
Κανένα θέμα... τώρα από απόδοση δεν έκανα σύγκριση με τα mobile!!! Ένα τρίμηνο την κυνήγησα στη φάσσα σε μία χρονιά που δεν βρήκα πουλιά και ένα απογευματινό τσίχλας και μετά έφυγε για Κρήτη!!!
Ευχαριστώ φίλε μου
 
αντί να πιάσεις το τζοκερ επεσες σε καλη κανη απο benelli και το εχεις κανει θεμα !
Καλημερα Σπυρο τι διαφορα μπορει να εχει η καννη του Αρη απο τις αλλες καννες τις βενελλι? Το μυστικο φιλε κρυβεται στον ωμο του Αρη ,οτι οπλο και να του δωσεις θα κανει δουλεια .Εχει ο ανθρωπος σκοπευτικη παιδια ,ολα τα αλλα ειναι λογια να αγαπιομαστε
 
Καλημερα Σπυρο τι διαφορα μπορει να εχει η καννη του Αρη απο τις αλλες καννες τις βενελλι? Το μυστικο φιλε κρυβεται στον ωμο του Αρη ,οτι οπλο και να του δωσεις θα κανει δουλεια .Εχει ο ανθρωπος σκοπευτικη παιδια ,ολα τα αλλα ειναι λογια να αγαπιομαστε
καλημερα Βαγγελη.
Προφανως και τον πειραζω σε αυτο το θεμα, το βασικο ειναι ποιος βρίσκεται πισω απ το οπλο και ο Αρης ριχνει πολυ καλα. Εχω δει σκουριασμένες μ1 και μ2 να κατεβαζουν τα παπια απ τα μεσουρανα που δεν τολμουσα να σηκωσω ντουφεκι.
Να κανονίσουμε ποτε θα σου φερω την Α400 εχει πιασει μακα
 
Back
Top