ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

Όνομα
Μιχαλης
Εγώ πιστεύω είναι και θέμα ψυχολογίας. Όταν το πρωτοεβαλα και έχασα μερικά εύκολα τσίχλακια το σιχτίρισα και το έβαλα στην μπάντα, μετά στις φασσες που να το εμπιστευτώ πάει έμεινε στο ράφι. Φέτος δυο σεζόν εμπειρότερος και με αυτά τα μπασίματα που δεν υπάρχουν ιδιαίτερες αξιώσεις λόγω ελειψης πουλιών είναι μόνιμα κουμπωμένο πάνω τα πάω πολύ καλύτερα σκοπευτικά και έχουν κατέβει μερικά ψηλώμενα πουλάκια στουπιά όμως

Όνομα
Τολης
Έχω το mid και το long σε crio και hp τα βολεύτηκα αμέσως χωρίς αχαστα πουλιά από αυτά που δεν χάνονται.Εχω να πω όμως για τα τσοκ μαμά της l4s sporting ότι δεν τολμώ να βάλω σφιχτοτερο από το mid στα 20 με 25 μέτρα τα πάει μπάλα, συγκεκριμένα την προηγούμενη βδομάδα με το mid κατέβασα μια καργια στουπί από τα 40 μέτρα με nsi prima 28 sporting. Αυτές τις συγκεντρώσεις δεν τις έχω δει με άλλα τσοκ εργοστασιακα η μη.
Ρε τα sporting σκωτωνουνε και με benelli

Όνομα
Τολης
Έχω το mid και το long σε crio και hp τα βολεύτηκα αμέσως χωρίς αχαστα πουλιά από αυτά που δεν χάνονται.Εχω να πω όμως για τα τσοκ μαμά της l4s sporting ότι δεν τολμώ να βάλω σφιχτοτερο από το mid στα 20 με 25 μέτρα τα πάει μπάλα, συγκεκριμένα την προηγούμενη βδομάδα με το mid κατέβασα μια καργια στουπί από τα 40 μέτρα με nsi prima 28 sporting. Αυτές τις συγκεντρώσεις δεν τις έχω δει με άλλα τσοκ εργοστασιακα η μη.
Ηλια μηπως ενωεις το mod το μαμα γτ δε το καταλαβα

Περιοχή
Λαμία
Όνομα
Κώστας
Εδώ και καιρό με είχαν ζώσει τα φίδια .my man.όταν μου το έδωσε και το δοκίμασα ενας φίλος....εδω και μερικές μέρες είμαι και εγώ κάτοχος :)
Καλοντούφεκο το anaconda mid....θα δεις ωραία σκασίματα στα πουλιά !!!

Όνομα
Ηλιας
Εδώ και καιρό με είχαν ζώσει τα φίδια .my man.όταν μου το έδωσε και το δοκίμασα ενας φίλος....εδω και μερικές μέρες είμαι και εγώ κάτοχος :)
καλοντουφεκο αργυρι....
Εγω δεν τα βρηκα μαζι του......

Όνομα
Ηλιας
Στην μαξους..κυνηγαο μονο το carlson lm.. δεν το βαγζω ποτε φετος εχω παρη φασες σε μακρηνες αποστασης για ψιλα σκαγια. Και της μαζονε μπαλα λες και εσκαγαν σε τοιχο .τρομερο τσοκακι στα πολι κοντα πουλια αν δεν εισαι καλα απανο σε ξεβρακονι ανετα .. για αυτο πηρα το κύλινδρο carlson απο τον μιτσο