ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

καλησπέρα σε ολόκληρη την παρέα σήμερα παρέλαβα το τσοκ και είπα να μοιραστώ την χαρά μου μαζί σας.βεβαια ανυπομονω να το χρησιμοποιήσω.....
Καλορίζικο να είναι Άκη. Περιμένουμε εντυπώσεις! Ελπίζω να σου κάνει όλα τα κέφια :)
 
Ο Αι Βασιλης ηρθε νωρις...και αγριεψε κι αλλο το κανονι...
IlFDmif.jpg
2nU2b5D.jpg
Δε θα ηθελα να ημουν φασα ή παπι και να εβλεπα στο διαβα μου αυτη τη κανη. Ντουφεκο εχεις
 
Καλησπερα παρεα..σημερα ειδα ποσο ταιριαζει το carlsons skeet στην supersport..εκατσα για τσιχλοκοτσυφα και απλα απο τα 5 μεχρι τα 30+ οπου εριχνα εσβηναν τα πουλια στον αερα με το χαρακτηριστικο παφ και ενα συννεφο απο πουπουλα με φυσιγγια ιδιογομωσης στα 30 γραμμαρια 8αρια
 
Καλησπερα παρεα..σημερα ειδα ποσο ταιριαζει το carlsons skeet στην supersport..εκατσα για τσιχλοκοτσυφα και απλα απο τα 5 μεχρι τα 30+ οπου εριχνα εσβηναν τα πουλια στον αερα με το χαρακτηριστικο παφ και ενα συννεφο απο πουπουλα με φυσιγγια ιδιογομωσης στα 30 γραμμαρια 8αρια
Έλα Μίλτο δώσε σεταπ!!!
 
Έλα Μίλτο δώσε σεταπ!!!
Δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο Τακη..με sipe 12/70 cx2000 1.45 30 sg27 8αρια αστερι στα 57.5..τιμιο σεταπ που το ριχνω εδω και αρκετα χρονια στις τσιχλες μαζι με κατι αλλα με prima sv και που δουλευουν πολυ καλα
 
Δε θα ηθελα να ημουν φασα ή παπι και να εβλεπα στο διαβα μου αυτη τη κανη. Ντουφεκο εχεις
Σ'ευχαριστω Σταυρο, ο Ντουφεκος καλος ειναι αλλα ψαχνομαι για ακομα πιο μακρινη τουφεκια, οταν ερθει η ωρα παντως θα ανεβασω φωτο;)
 
Σ'ευχαριστω Σταυρο, ο Ντουφεκος καλος ειναι αλλα ψαχνομαι για ακομα πιο μακρινη τουφεκια, οταν ερθει η ωρα παντως θα ανεβασω φωτο;)
Αν πληρωσεις 80 εβρα το 1 κιλο τα σκαγια σε στρωνω για τα 80 και 100 μετρα.....my man..my man..my man.
 
Back
Top