ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

Απλα θελω να βαρω τα σφηριχταρια οπου τα βλεπω.....
Κακο ειναι........yelling..yelling..yelling.
Αφου γηνετε...εγω γιατι να μην το κανω.....
Άμα αντεχει η τσεπη σου εγω ενα κιλο πηρα και τα φαγαν ολλα τα χαρτια αλα ελεγα σηνεχια πω πω .big smile..big smile..sarcastic.
 
Χθες επειδή θήραμα δε βρήκα ειπα να καψω τα περιστέρια τα οποία κι αυτά δεν υπήρχαν μέχρι να φανούν κάποια το απόγευμα. Αξιοποίησαν την ημέρα για εξξικιωση με το kicks full. Εδώ νομίζω ότι είδα κάποια πράγματα τα οποία δεν περιγράφονται όπως συνήθως και για να καταλάβει κάποιος πρέπει να τα δει... Αστοχίες υπήρξαν βέβαια και νομίζω ότι έχω πιάσει τον μπούσουλα. Φυσίγγια sellier bellot Fortuna no 4 percorso no4 206 no6.
Τι να πω δολοφονικό...
Επίσης πολύς θόρυβος κάτι που δεν είχα συνηθίσει και κάνει νομίζω κρα από μακρυά. Θα λυθεί κι αυτό
 
Last edited:
Καλημέρα , ένας φίλος το βρήκε στο συρτάρι ξεχασμένο . Γνωρίζουμε για τι choke πρόκειται? Fabarm mk3 είχε αν θυμάμαι καλά
 

Attachments

  • IMG_20190919_074208.jpg
    IMG_20190919_074208.jpg
    214,9 KB · Προβολές: 24
Το καινούργιο μου απόκτημα!
Ήθελα ένα Light Mod και κατέληξα στο Gemini μιας και οι κριτικές είναι πολύ καλές!


Υποθέτω για την μαξους το πηρες. Περιμενουμε εντυπωσεις οταν με το καλο το δοκιμασεις. Καλοριζικο
 
Το καινούργιο μου απόκτημα!
Ήθελα ένα Light Mod και κατέληξα στο Gemini μιας και οι κριτικές είναι πολύ καλές!

Καλοριχτo Γιωργο και γω στο Beretta 692 μονιμα βιδωμενα εχω ενα 4αρι και ενα 3αρι Gemini εχω...Δεν τα αλλαζω με τπτ!
 
Last edited:
Σας ευχαριστώ κύριοι! .shake hands.
Υποθέτω για την μαξους το πηρες. Περιμενουμε εντυπωσεις οταν με το καλο το δοκιμασεις. Καλοριζικο

Ναι φίλε για την Maxus.
Αν έχει μείνει κανένα τρυγονάκι την Κυριακή θα το δοκιμάσω...
 
Back
Top