Συντήρηση Βenelli

Πρόσεχε στο βάλσιμο, να μην προεξέχει ο πίρος στο αυλάκι που κινείται το κλείστρο.

Αυτό ήθελες ;
Δεν την ξέρω την crio αλλά λογικά κάτι παρόμοιο θα έχει.
Αυτό ήθελα Βασίλη να σε καλά θα το προσέξω στο Βαλσιμο σε ευχαριστώ πολύ και πάλι.
 
Σ

Σέ ευχαριστώ πολύ Βασίλη καλό ξημέρωμα.
εαν θελεις να με ακουσεις ο τυπος στο βιντεο εχει τους καταληλους ζουμπαδες ,Θελεις ειδικο ζουμπα διαμετρου 2,5 χιλ ο ζουμπας λεγεται roll pin punch και ειναι ειδικος για σωληνωτους πυρους Καλυτερα να πας το οπλο σε εναν τεχνιτη να σου αλλαξει τον αναστολεα ,υπαρχει περιπτωση να κανεις αβαρια
 
εαν θελεις να με ακουσεις ο τυπος στο βιντεο εχει τους καταληλους ζουμπαδες ,Θελεις ειδικο ζουμπα διαμετρου 2,5 χιλ ο ζουμπας λεγεται roll pin punch και ειναι ειδικος για σωληνωτους πυρους Καλυτερα να πας το οπλο σε εναν τεχνιτη να σου αλλαξει τον αναστολεα ,υπαρχει περιπτωση να κανεις αβαρια

εαν θελεις να με ακουσεις ο τυπος στο βιντεο εχει τους καταληλους ζουμπαδες ,Θελεις ειδικο ζουμπα διαμετρου 2,5 χιλ ο ζουμπας λεγεται roll pin punch και ειναι ειδικος για σωληνωτους πυρους Καλυτερα να πας το οπλο σε εναν τεχνιτη να σου αλλαξει τον αναστολεα ,υπαρχει περιπτωση να κανεις αβαρια
Θα σ' ακούσω Βαγγέλη γιατί ξέρω ότι είσαι οπλουργος να σε καλά σε ευχαριστώ πολύ
 
Ξξξ ξ

Όχι Βαγγέλη μου πετάει φυσίγγια από την αποθήκη.Λογικα έχει φαγωθεί το λαμακι πού κρατάει το φυσίγγιο.
μπορεί να έχει αδυνατίσει το ελατηριάκι.
Δοκίμασε να το τεντώσεις λίγο να "σκληρύνει"
 
μπορεί να έχει αδυνατίσει το ελατηριάκι.
Δοκίμασε να το τεντώσεις λίγο να "σκληρύνει"
Αδερφέ επειδή έβγαλα το ελατηριακι δεν μου φενετε αδυνατισμενο.Εκανα είδη παραγγελία από Κύργια και ελατηριακι και αναστολέα.Ευχαριστω να είσαι καλά.
 
Αδερφέ επειδή έβγαλα το ελατηριακι δεν μου φενετε αδυνατισμενο.Εκανα είδη παραγγελία από Κύργια και ελατηριακι και αναστολέα.Ευχαριστω να είσαι καλά.
ο τεχνιτης που ειναι στα μερη σου δεν εχει τα συγκεκριμενα αντκα? Επρεπε να το πας το οπλο σε τεχνιτη να το δει
 
ο τεχνιτης που ειναι στα μερη σου δεν εχει τα συγκεκριμενα αντκα? Επρεπε να το πας το οπλο σε τεχνιτη να το δει
Ο τεχνίτης που έχουμε μου είπε ότι δεν τα έχει καί ότι πρέπει να κάνει παραγγελία.Αλλα δεν μου άρεσαν η τιμές καί για αυτό καί για κάτι ακόμα που τού ζήτησα.
 
Back
Top