Συνάντηση μελών του FORUM από ΚΜ-ΑΜΘ και σια...

Μαζευτήκαμε σημερα όσοι μπορούσαμε εγώ ο Sakis pointer ο vik o tallas22 ο freeman ο Γιώργος kurtzhaar και κάποιοι άλλοι φίλοι εκτός forum κάναμε ενα κυνηγι για το καλό άλλοι για μπεκάτσα άλλοι για τσίχλα μαζευτήκαμε κατα τις 11:30 και αρχίσαμε το ψηστήρι φάγαμε ήπιαμε κάναμε την πλάκα μας και λίγα δισκάκια για σκοποβολή στο τελος!!
















και στην επόμενη μάζωξη να έχουμε την υγεια μας!!
Υπέροχοι και στην επόμενη παλικαρια !!
 
Ωραία περάσαμε, πολύ φαγητό ρεγγα από το ποτάμι, πανσετες, λουκάνικα, ορνιθα , προβατίνα , ορτυκια του Σάκη και πολλές μπεκατσες επίσης του Σάκη , κρασί, τσίπουρα και πολλά πιατάκια για σκοποβολή.
IMG-20190217-125848.jpg

IMG-20190217-125821.jpg

IMG-20190217-115152.jpg
 
Last edited by a moderator:
Μαζευτήκαμε σημερα όσοι μπορούσαμε εγώ ο Sakis pointer ο vik o tallas22 ο freeman ο Γιώργος kurtzhaar και κάποιοι άλλοι φίλοι εκτός forum κάναμε ενα κυνηγι για το καλό άλλοι για μπεκάτσα άλλοι για τσίχλα μαζευτήκαμε κατα τις 11:30 και αρχίσαμε το ψηστήρι φάγαμε ήπιαμε κάναμε την πλάκα μας και λίγα δισκάκια για σκοποβολή στο τελος!!
















και στην επόμενη μάζωξη να έχουμε την υγεια μας!!
μπραβο ρε αλανια!
 
Μαζευτήκαμε σημερα όσοι μπορούσαμε εγώ ο Sakis pointer ο vik o tallas22 ο freeman ο Γιώργος kurtzhaar και κάποιοι άλλοι φίλοι εκτός forum κάναμε ενα κυνηγι για το καλό άλλοι για μπεκάτσα άλλοι για τσίχλα μαζευτήκαμε κατα τις 11:30 και αρχίσαμε το ψηστήρι φάγαμε ήπιαμε κάναμε την πλάκα μας και λίγα δισκάκια για σκοποβολή στο τελος!!
















και στην επόμενη μάζωξη να έχουμε την υγεια μας!!
Μπράβο παίχτες!
 
Μαζευτήκαμε σημερα όσοι μπορούσαμε εγώ ο Sakis pointer ο vik o tallas22 ο freeman ο Γιώργος kurtzhaar και κάποιοι άλλοι φίλοι εκτός forum κάναμε ενα κυνηγι για το καλό άλλοι για μπεκάτσα άλλοι για τσίχλα μαζευτήκαμε κατα τις 11:30 και αρχίσαμε το ψηστήρι φάγαμε ήπιαμε κάναμε την πλάκα μας και λίγα δισκάκια για σκοποβολή στο τελος!!
















και στην επόμενη μάζωξη να έχουμε την υγεια μας!!
Μπράβο σας παλικάρια μου και σ4ην επόμενη τώρα.

Ωραία περάσαμε, πολύ φαγητό ρεγγα από το ποτάμι, πανσετες, λουκάνικα, ορνιθα , προβατίνα , ορτυκια του Σάκη και πολλές μπεκατσες επίσης του Σάκη , κρασί, τσίπουρα και πολλά πιατάκια για σκοποβολή.
IMG-20190217-125848.jpg

IMG-20190217-125821.jpg

IMG-20190217-115152.jpg
Οι μπεκατσες του Σάκη ήταν.......φετινές;
.yelling..yelling..yelling.
.sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Μπράβο σας αγόρια......
 
χωρις πολααα λογια περασαμε υπερωχαααααααααα ολη η παρεαμας ητανε αξια θαυμαζμου.RESPECT..shake hands..shake hands..shake hands..very funny..very funny..very funny. μωνο που το φιλαρακιμου ο βικ στα δυσκακια ειτανε απιαστωςςς και αντη να μας φερη καμια συναγριδα μας εφερε μια ρεγκα ο παλιοτσιγκουνης νησιοτηςςς.no..no..very funny. fallout new vegas better than fallout 3 γουσταραμε και με κανα 2 3 σουζες με ενα kawasaki kxf 450 ενως φιλουμαςςς.shake hands..bike
 
Να κάνω και μια ερώτηση απορία τώρα που χάζευα από το pc τις φωτογραφίες σας....το να κάνει mirror τις φωτογραφίες ένα κινητό το καταλαβαίνω....το να δείχνει τη maxus και την μπενελα για αριστερές και τα παιδιά (ο Βίκτωρας και το άλλο παιδί που δεν ξέρω φατσικά ποιος είναι) που τουφεκάνε πιατάκια να ρίχνουν σαν αριστερόχειρες πως το κάνατε???? .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Μαζευτήκαμε σημερα όσοι μπορούσαμε εγώ ο Sakis pointer ο vik o tallas22 ο freeman ο Γιώργος kurtzhaar και κάποιοι άλλοι φίλοι εκτός forum κάναμε ενα κυνηγι για το καλό άλλοι για μπεκάτσα άλλοι για τσίχλα μαζευτήκαμε κατα τις 11:30 και αρχίσαμε το ψηστήρι φάγαμε ήπιαμε κάναμε την πλάκα μας και λίγα δισκάκια για σκοποβολή στο τελος!!
















και στην επόμενη μάζωξη να έχουμε την υγεια μας!!
Είστε παρά πολυ ωραίοι! Και του χρόνου με υγεία να ξαναβρεθείτε!
 
Να κάνω και μια ερώτηση απορία τώρα που χάζευα από το pc τις φωτογραφίες σας....το να κάνει mirror τις φωτογραφίες ένα κινητό το καταλαβαίνω....το να δείχνει τη maxus και την μπενελα για αριστερές και τα παιδιά (ο Βίκτωρας και το άλλο παιδί που δεν ξέρω φατσικά ποιος είναι) που τουφεκάνε πιατάκια να ρίχνουν σαν αριστερόχειρες πως το κάνατε???? .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Τον Σάκη ρώτα αυτός έβγαζε , κάπως έτσι χτυπάει μια μπεκάτσα και μας δείχνει τρεις .very funny..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Back
Top