Συνάντηση μελών του FORUM από ΚΜ-ΑΜΘ και σια...

λοιπων παιδες να κανω μια πρωταση και εγω;;στης 15 του μηνα που βλεπω οτι ολημας κληνουμε για εκη,,εχουμε στο χωριομου νιγριτα σερρων ενα πανυγηρι,που γιορταζουμε τον αγιο θωμα,,απο το πρωι ξεκιναμε με σκοποβωλη με πλουσια δωρα,και μετεπητα εχη τρεξιμω 2χιλ, ποδηλατοδρομια , σφεροβολια υποδρομιες,,και το απογευμα παλη,,,διαλεξτε λοιπων αθλημαααααα.my man..xm..xm..badboys..very funny..my man.και βεβαια φουλλλλ καντινεςςςςffffbeerbeer,,,,,,,,,λοιπων ακουω πρωτασηςςςς,,,και εαν γουσταρουμε κανουμε την σκοποβολημας και μετα εχουμε πωλες επιλογεςςςς απο καντινα,,ταβερνακι, και εαν γουσταρεται εχουμε 3,4 κυνηγετικα κιοσκια,,και κανουμε ενα μπαρμπεκιου εκη μεσα στην φυσηηηηηη.seveys..lazy..lazy.σας γεμησα την μερααααα τι αλο να κανοοοοο.RESPECT.
Αντε βρε ανθρωπε μιλα!!!!! Εγω μεσα ειμαι και ελπιζω με τετοια κομαντο δραστηριοτητα να ειναι οκ και τα υπολοιπα μελη!!!!
 
Μπερδεύεται η κατάσταση μάγκες. Καταλήξτε σε τόπο, μέρα και ώρα και οριστικοποιήστε το, ώστε να ακολουθήσουν οι συμμετοχές. ;)
εση γιατι βιαζεσαι φιλεμου χριστοο;; ακωμη δεν αναψαμε το μαγκαλιιιιffffbeerbeer.seveys. θα μας ερθης και εση με τον βικ;;.lazy.
 
εση γιατι βιαζεσαι φιλεμου χριστοο;; ακωμη δεν αναψαμε το μαγκαλιιιιffffbeerbeer.seveys. θα μας ερθης και εση με τον βικ;;.lazy.
Μακάρι να μπορέσω Σάκη. Θα δούμε. ;) Όμως:
Μπερδεύεται η κατάσταση μάγκες. Καταλήξτε σε τόπο, μέρα και ώρα και οριστικοποιήστε το, ώστε να ακολουθήσουν οι συμμετοχές. ;)
 
λοιπων παιδες να κανω μια πρωταση και εγω;;στης 15 του μηνα που βλεπω οτι ολημας κληνουμε για εκη,,εχουμε στο χωριομου νιγριτα σερρων ενα πανυγηρι,που γιορταζουμε τον αγιο θωμα,,απο το πρωι ξεκιναμε με σκοποβωλη με πλουσια δωρα,και μετεπητα εχη τρεξιμω 2χιλ, ποδηλατοδρομια , σφεροβολια υποδρομιες,,και το απογευμα παλη,,,διαλεξτε λοιπων αθλημαααααα.my man..xm..xm..badboys..very funny..my man.και βεβαια φουλλλλ καντινεςςςςffffbeerbeer,,,,,,,,,λοιπων ακουω πρωτασηςςςς,,,και εαν γουσταρουμε κανουμε την σκοποβολημας και μετα εχουμε πωλες επιλογεςςςς απο καντινα,,ταβερνακι, και εαν γουσταρεται εχουμε 3,4 κυνηγετικα κιοσκια,,και κανουμε ενα μπαρμπεκιου εκη μεσα στην φυσηηηηηη.seveys..lazy..lazy.σας γεμησα την μερααααα τι αλο να κανοοοοο.RESPECT.
μαλλων και εγω μεσα
 
Στις 14 θα επιστρέφω Αθήνα από Ήπειρο.Αν ταίριαζε γιατί οχι να επέστρεφα μέσω Σαλόνικας .;)
Μαλλον μπερδεύεσαι Δημητρη ....τωρα φυγαμε απο Σαλονικα και ειμαστε Σερρες . . .

Όποτε εξου και το προφητικό... ναι σε ολα....sarcastic.γιατι προβλέπω σε κοινοβουλευτικη απόφαση να το φτάνουμε το ολο θεμα.
Θα ήθελα να ερθουν οσα περισσότερα παιδια γινετε και μπορουν για να σας γνωρίσω . . . .
τελος παντων δεν εχει σημασια το ποτε και το που !!!! ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ
Μεσα σε ολα λοιπον . . . . .
 
Καλημερα. Ας πουμε σημερα επιτελους να αποφασισουμε. Προσωπικα δεν εχω θεμα για την δευτερη προταση αλλα να παρουμε υποψην την αρχικη συμμετοχη και το λογο της μετακινησης ως εκει. Μπορει τα μελη αυτα να μην μπορουν και δεν εχουν πει ακομα. Ως το βραδυ ας πουμε
 
Θα έχει και από αυτό ρε παιδιά;
thumbnail.jpg
 
Θεσσαλονικη θα γινει
Οτι γινει θα γινει θεσνικη. Εδω δηλωσε οτι μπορει η πλειοψηφία, εδω ειναι κεντρο της περιοχης που μπορουν να συναντηθουνε τα μελη και απο αλλες περιοχες. Οποιος μπορει ας παει και στις σερρες κι εγω θα ηθελα αλλα δεν μιλαμε για προσωπικους καλεσμενους, μιλαμε για συναντηση των μελων του φορουμ στο 2ο μεγαλυτερο αστικο κεντρο
 
Back
Top