Συμβατικά

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!!

Είναι βέβαια νωρίς αλλά από το λίγο που το οδήγησα έχω να πω ότι:

Πρώτον ποτέ δεν πίστευα ότι ένα αμάξι 1000 κυβικά μπορεί να πηγαίνει τόσο καλά.

Δεύτερον ότι η χιουνται έχει κάνει τρομακτικά μεγάλη πρόοδο απ' το προηγουμενο χιουνται που είχαμε πάρει στην οικογένεια πριν περίπου από 20 χρόνια.

Και τρίτον ότι αυτό το αυτοκίνητο το οποίο με έχει εντυπωσιάσει φτιάχνεται στην Τουρκία.
Και ρωτάω γιατί να μην φτιάχνεται στην Ελλάδα;;;
Κατ αρχήν καλορίζικο και καλοτάξιδο και σου εύχομαι να το χαρείς! Το ίδιο έχει και ο Μπατζανάκης μου και το έχει κατά ευχαριστηθεί, (και το προηγούμενο που είχε Χιουντάι ήταν) καμία σχέση όπως είπες, η εξέλιξη γάρ. Πάμε τώρα στο γιατί δεν φτιάχνονται στην Ελλάδα!. Παλιά υπήρχε στον Βόλο η Νισσάν Θεοχαράκης και έφτιαχνε τα Σάνυ,(είχα αγοράσει και εγώ ένα 1400cc), το οποίο εργοστάσιο έκλεισε, γιατί παίζονται Οικονομικά παιχνίδια μεταξύ των επιχειρηματιών και πολιτικά παιχνίδια! Επειδή όμως το έχω σαν Αρχή να μην μιλώ για πολιτική, σταματάω εδώ!.
 
Μόλις παρέλαβα.
1 Ιουνίου και βρέχει λασπη.
Πάντα τυχερός😂🤣
View attachment 72779
Καλορίζικο Αδερφέ και καλές εξορμήσεις
Η hyundai και η kia είναι οι εταιρείες
που άλλαξαν τα δεδομένα των ευρωπαϊκών που μέχρι τα μέσα τις δεκαετίας του 90
έστελναν αυτοκίνητα με βασικό εξοπλισμό μόνο το υδραυλικό τιμόνι
Αιρκοντίσιον αερόσακοι ηλεκτρικά παράθυρα ζαντολαστιχα κτλ ήταν εξτρα
Τα παλιότερα κορεατικα ήταν κουδουνιστρες
σήμερα συναγωνίζονται άνετα τα ευρωπαϊκά
 
επρεπε να τους ζωρίσεις λιγο στην ετερια και θα στα εκαναν δωρο ...
εμένα στο δικομου ετσι έγηνε
Βαριέμαι τα παζάρια.

Μου έκαναν δώρο πατάκια μοκέτα πατάκια πλαστικά και πλαστικό κάλυμμα πορτ μπαγκαζ.

Και επίσης θέλω να βάλω μεμβράνες τις αρεσκείας μου όχι ότι θέλουν αυτοί.

Βέβαια εσύ καλώς έπραξες.
 
Με αφορμη την ειδηση για τη γυναικα που καηκε μεσα στο αυτοκινητο, καλο ειναι να δοκιμασουμε αν με κλειδωμενο αυτοκινητο ενω ειμαστε μεσα, τραβωντας την πετουγια που ανοιγει η πορτα, αν αυτη ανοιγει, σε πολλα Ιταλικα ανοιγει, σε Ιαπωνικα σε μερικα που δοκιμασα δεν ανοιγει, σε στιγμη πανικου αν ξερουμε οτι δεν ανοιγει, προσπαθουμε να ξεκλειδωσουμε πρωτα και μετα να ανοιξουμε την πορτα.
 
Ρε φίλε πως έγινε αυτό? Το αυτοκίνητό ήταν με αέριο? Η γυναίκα γιατί δεν πρόλαβε να βγει έχουν βγάλει πόρισμα?
Πιθανον απο ηλεκτρολογικο βραχυκυκλωμα, μαλλον κλειδωσε το αμαξι και πανω στον πανικο η ατυχη γυναικα δεν μπορουσε να ανοιξει την πορτα.
 
Back
Top