Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Επιτέλους μετά από οκτώ ημέρες ήρθε στα χέρια μου ο τρίφτης!!! Απαράδεκτα τα ΕΛΤΑ μία εβδομάδα ήτανε Αθήνα και ειδοποίηση παραλαβής δεν μου στείλανε ποτέ.Πάλι καλά αφού δεν χάθηκε...Ευχαριστώ το μέλος Hlektrologos για την άψογη συνεργασία που είχαμε!Σαββατοκύριακο έχει δοκιμές!!!
Να το χαρείς φίλε. Και εγώ προς τα εκεί κοιτάω
 
Δεν ξερω αν κολλαει εδω η ερωτηση μου αλλα briley δεν χρησιμοποιει κανεναs?
Εγω τα έχω σε INVENTOR PLUS σε C, IC και Μ για την sx3 και το 525. Παλαιότερα είχα ανεβάσει και δοκιμές με το 525. Απ' ότι θυμάμαι ήταν λίγο πιο σφιχτά από ότι λέγανε οι ονομασίες αλλά ήταν πολύ παλιά για λεπτομέρειες . Ευκαιρία να τα ξαναδοκιμάσω ;) .
Αλλά κι εγώ μάλλον στα γερόντια περιλαμβάνομαι (59). .sarcastic.
 
Εγω τα έχω σε INVENTOR PLUS σε C, IC και Μ για την sx3 και το 525. Παλαιότερα είχα ανεβάσει και δοκιμές με το 525. Απ' ότι θυμάμαι ήταν λίγο πιο σφιχτά από ότι λέγανε οι ονομασίες αλλά ήταν πολύ παλιά για λεπτομέρειες . Ευκαιρία να τα ξαναδοκιμάσω ;) .
Αλλά κι εγώ μάλλον στα γερόντια περιλαμβάνομαι (59). .sarcastic.
Και εγω το IC και το IM εχω και εχω μονιμα βιδωμενο πανω το πρωτο το δευτερο αντε να το βαλω μια δυο φορεs το χρονο εμενα μου φαινοντε πολυ σφικτα
 
Με ενα τετοιο full δεν ξερω τι παραπανω θα εδινε το κικs
Περιφέρεια...εκεί που πάσχουν τα συμβατικά σφιχτά είναι η περιφέρεια ...δίνουν κεντρικά μεν αλλά η περιφέρεια τους είναι ακανόνιστη και αδύναμη...
 
Περιφέρεια...εκεί που πάσχουν τα συμβατικά σφιχτά είναι η περιφέρεια ...δίνουν κεντρικά μεν αλλά η περιφέρεια τους είναι ακανόνιστη και αδύναμη...
Υπάρχει κάποια δοκιμή που να δείχνει αυτή την διαφορά με τα κικs?Γιατί δεν μου φαίνεται λογικό να τα θελειs και να δίνουν περιφερεια και κεντρο εγώ στο συγκεκριμένο δεν έχω δει αδυναμιεs πάντα στο κυνηγι
 
Υπάρχει κάποια δοκιμή που να δείχνει αυτή την διαφορά με τα κικs?Γιατί δεν μου φαίνεται λογικό να τα θελειs και να δίνουν περιφερεια και κεντρο εγώ στο συγκεκριμένο δεν έχω δει αδυναμιεs πάντα στο κυνηγι
Όχι καμία...αν δεν εχεις δει αδυναμίες μην το ψάχνεις περαιτέρω αφού σε ευχαριστεί αυτό που έχεις.
 
Και εγω το IC και το IM εχω και εχω μονιμα βιδωμενο πανω το πρωτο το δευτερο αντε να το βαλω μια δυο φορεs το χρονο εμενα μου φαινοντε πολυ σφικτα
Εγώ το black oxide light full το είχα πληρώσει όσο ένα muller άσε....η απόδοση του από 67% άντε 75% ντιπενς
 
Back
Top