Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Έχει κλείσει η εταιρεία
Σύμφωνο ίσως έχει ξεμείνει κανένα στο Αμέρικα και αν έχεις γνωστό να στο στείλει αλλιώς κανένα μεταχειρισμένο αν βρει ο φίλος από εδώ ( αν και δεν νομίζω να θέλει να το δώσει κανένας χεχε .sarcastic. )
 
Σύμφωνο ίσως έχει ξεμείνει κανένα στο Αμέρικα και αν έχεις γνωστό να στο στείλει αλλιώς κανένα μεταχειρισμένο αν βρει ο φίλος από εδώ ( αν και δεν νομίζω να θέλει να το δώσει κανένας χεχε .sarcastic. )
Έχουν μείνει ελάχιστα από τι μου χει πει.
 
Σύμφωνο ίσως έχει ξεμείνει κανένα στο Αμέρικα και αν έχεις γνωστό να στο στείλει αλλιώς κανένα μεταχειρισμένο αν βρει ο φίλος από εδώ ( αν και δεν νομίζω να θέλει να το δώσει κανένας χεχε .sarcastic. )

Μανια με αυτα τα κλειστά τσοκ. Τα ανοιχτα δινουν θηράματα.yel.
 
Μανια με αυτα τα κλειστά τσοκ. Τα ανοιχτα δινουν θηράματα.yel.
Όταν θες όμως να πάρεις θηράματα μετά τα 40 μέτρα νομίζω ότι εκεί γίνονται απαραίτητα αυτά τα τσοκ και δείχνουν τι μπορούν να κάνουν .....πόσες φορές μου περνούσαν τα παπιά στα 40+ και δεν έριχνα γιατί είχα κολλημένο το 3αρι......τώρα πήρα gemini full και Άγιος ο Θεός σίγουρα θα χάσω αρκετά γιατί δεν είμαι εξοικιομενως με αυτές τις αποστάσεις αλλά θα το συνηθίσω
 
Έκανα σήμερα κάποιες δοκιμές. Όλες οι δοκιμές έγιναν από το maxus και από τσοκ το anacoda mid, anacoda long και το pure gold LF. Οι αποστάσεις που έβαλα είναι 25, 45 και 55 μέτρα. Και φυσίγγια έριξα το nsi prima 28γρ. 8.5 είναι το φυσίγγι που Ρίχνω όλο τον χρόνο σε τρυγόνια και τσίχλες είτε έχει 40 βαθμούς είτε -15 που μου έχει τύχη. Το 28γρ. του Κενταύρου που το πήρα πρώτη φορά σε 9 νούμερο . Και μετά σε Ποιο χοντρά είχα τα f2 classic 34γρ. Σε 7 νουμερο. Και f2 long 36γρ.αυριο αν πάνε όλα καλά θα κάνω δοκιμές με το a400 baretta και τσοκ pure gold LF και το beretta skeet black edition.
 
Back
Top