Συγκρίσεις όπλων-τσοκ

Αυτό που μένει είναι να κάνω μια βόλτα προς καλκαντζακο να δω ποιο μου καθεται καλύτερα και να αποφασίσω!Και να κάνω και μια επωμισουλα την νέα raffaello powerbore ε Ηλία?
Πολύ ωραια ιδέα σου ήρθε φίλε,μόνος σου την σκέφτηκες; .sarcastic.
 
Η μπερετα έχει το απλούστερο επομενως και καλύτερο σύστημα αεριων!θεωρω όμως και πως με τις άλλες δυο δεν θα έχεις θέμα αξιοπιστίας ή και να προκύψει κάτι θα είναι πολύ απλό!με άυλο πάνω από 18,6 δεν είχα ποτε σοβαρή επαφή για να εκφέρω άποψη,η φαμπαρμ μια χαρά κάνη έχει και ωραίο ζύγισμα,ελαφρή όπλο αλλά και πάλι την μπερετα θα διάλεγα!Πολυ καλό κοντάκι η φαμπαρμ!Ααααα και οι δυο οι ιταλικές έχουν πολύ καλά εργοστασιακά τσοκακια,δεν θα χρειαστεί να ψαχτείς καθόλου!
Το κοντάκι της upland είναι πολύ καλύτερο από της uniko που πιστεύω ότι γενικά η beretta δεν έχει εργονομικά καλά κοντάκια στα τελευταία όπλα ,όμως επωμισα την upland και πραγματικά είναι πολύ καλύτερο το κοντάκι της
 
Αυτό που μένει είναι να κάνω μια βόλτα προς καλκαντζακο να δω ποιο μου καθεται καλύτερα και να αποφασίσω!Και να κάνω και μια επωμισουλα την νέα raffaello powerbore ε Ηλία?
για μενα beretta ,θα την επωμισης και θα καταλαβεις.κοιτα και την benelli be diamond και δεν θα χασεις.αν πας σε fabarm κοιτα μονο την xlr.
 
Επίσης θα ήθελα να πω πως λέμε ακριβή την upland, αλλά δεν έχουμε υπολογίσει το kick off που όσο να ναι έχει ένα κόστος και όλη την σειρά των τσοκ που τουλάχιστον οι πιο φθηνές beretta δεν έχουν. Αν βάλεις κι ότι είναι πιο λουσάτη επισης δικαιολογεί αν όχι όλη μέρος της διαφοράς στην τιμή.
 
Επίσης θα ήθελα να πω πως λέμε ακριβή την upland, αλλά δεν έχουμε υπολογίσει το kick off που όσο να ναι έχει ένα κόστος και όλη την σειρά των τσοκ που τουλάχιστον οι πιο φθηνές beretta δεν έχουν. Αν βάλεις κι ότι είναι πιο λουσάτη επισης δικαιολογεί αν όχι όλη μέρος της διαφοράς στην τιμή.
Και άσε που με λίγη υπομονή σε κάνα 5μηνο θα παίξει σίγουρα αρκετά πιο κάτω ,εγώ θα περιμένω άλλωστε έχω την uniko, λόγω του κοντακιου όμως όπως προείπα μάλλον θα την αλλάξω
 
Και άσε που με λίγη υπομονή σε κάνα 5μηνο θα παίξει σίγουρα αρκετά πιο κάτω ,εγώ θα περιμένω άλλωστε έχω την uniko, λόγω του κοντακιου όμως όπως προείπα μάλλον θα την αλλάξω
Καλά δεν βιάζομαι έτσι και αλλιώς να το πάρω οπότε βλέπω στην πορεία!
 
Το μόνο πρόβλημα αν βγάλει η L4S λύνεται την ίδια μέρα με ρύθμιση,,,προσωπικά την θεωρώ αναβαθμισμένη από την XLR σε εργονομία κιλά σκανδάλη

Επίσης έβγαλαν και οι XLR προβλήματα τα οποία διορθώθηκαν με τον καιρό,,,έχω δει στο σκοπευτήριο εμπλοκές από όπλα φίλων τα οποία λύθηκαν στον Λιάκο τον οπλουργο στον Ασπρόπυργο την ίδια στιγμή
 
Back
Top