Σκοπευτικός αγώνας hunterslife

Χωρίς να θέλω να περιαυτολογησω για τον εαυτό μου και όχι που είμαι και μπροστ, αλλα φτου μου, κούκλος είμαι.my man.

Και ένα μεγάλο bravo στον καλλιτέχνη που καταφερε να αναδείξει αυτή την ομορφιά.love.
Τεο μια ερώτηση ρε φίλε.εδω φαίνεσαι πεινασμένος.νηστικουλη σ αφήσαμε???
.my man.
 
Αν και δεν είχα και πολύ διάθεση ,τελευταία στιγμή είπα να πάω για να γνωρίσω και τα παιδιά που δεν ήξερα .
Χάρηκα που τα είπαμε για άλλη μια φορά με τις γνωστές φάτσες ,αλλά και με όσους γνώρισα σήμερα.
Τράβηξα λίγες φωτογραφίες και τις ανεβάζω .

B8T6JL4.jpg

Απο αριστερα ,vpap , gp106, Axaios67, Αριστος,Vasilis,Mενιος ,stef21.

crxogDw.jpg


MQ4t56b.jpg

Alexandrows, Vpap , Axaiow 67 , Grsisino ή Averel ,ή Teo ,ή Θεόφραστος
AKI4pzm.jpg

gp106 , Stefanos

Q3ReRcl.jpg

Paulos ,Menios

ZgatwGr.jpg

Aristos, Menios , Vasilis

DRnOavX.jpg

Vasilis , George_M2, Vasilis_303
Ωραίες φωτογραφίες από τις οποίες βγαίνει το συμπέρασμα ότι Μάκης και Στέφανος μπορούν άνετα να πάρουν τουλάχιστον 10 κιλά ο καθένας .μάγκες σας δίνω εγώ αν θέλετε απ' τα δικά μου εύκολα
.pray to God.
 
Συγχαρητήρια κύριοι και του χρόνου πιο πολλοί, εγώ φέτος δεν μπόρεσα να κατέβω
Πατριώτη καταπληκτικό φώτο ρεπορτάζ όσο για το μοντέλο σου φοβερό αν και από πέρυσι που τον θυμάμαι ήταν πιο fit εκτός και αν το μεγενθυνει πολύ ο φακός .sarcastic.
 
Καλός ο χαβαλές σήμερα , δύσκολα μπορούσες να βγάλεις συμπεράσματα για το τι μπορεί ο καθένας στο γήπεδο αφού πολλοί αν και καλά τουφεκια δεν είχαν γνώση του χώρου ,πόσο μάλλον να μάθουν 16 διαφορετικές τροχιές ,ευτυχώς δεν είχε ήλιο . Σημασία εχει οτι γνωριστήκαμε με νεα άτομα και πιθανές παρέες για τα κυνήγια μας.
Δημήτρη η ΦΩΤΟ μου στο βατήρα εξαιρετική .....θα την χρησιμοποιήσω.( θέλω τα δικαιώματα).
 
Μπραβο σε ολα τα παιδια που καταφεραν να συμμετέχουν.....
στον φωτογραφο που μας μετεφερε και εμας στην πολυ ομορφη αυτη συγκεντρωση.....
ΜΑΚΑΡΙ να γίνονται πιο συχνα τετοιες εκδηλώσεις......
Αντε να παίρνουμε μπρος σιγα-σιγα και εμεις απο τα βορεια .terror.
 
Δεν έχει και πολύ σημασία, αν αποχαρακτηριστεί ως αγών :D
Για εμένα έχει.. και θα πω το γιατί, όταν δωθεί απάντηση στο ερώτημά σου και βρω χρόνο ναπαντήσω γιατί εχω να πω αρκετά και δεν τα πάω πολύ καλά με το πληκτρολόγιο.
 
Τεο ο φακός απαθανάτισε όλο τον απαγωγικό συλλογισμό σου. Θαυμάσια φωτογραφία.

Σκεψη Τεο: Αραγε να βαλω τζατζικι εξτρα μετα στα σουβλακια, ή οχι; Μηπως να παρω εξτρα πατατες; Να παρω 3 η θα ειναι υπερβολη;
 
Back
Top