Σκοπευτικός αγώνας hunterslife

Παιδιά δυστυχώς λόγω προβλήματος υγείας δεν θα έρθω ,να διασκεδάσετε και να περάσετε όμορφα ,μακάρι να γίνει συνάντηση και την άλλη Κυριακή να τα πούμε από κοντά ! Συγνώμη για την ακύρωση .
 
Ολα μια χαρα σημερα με εξαίρεση τον πολυ κόσμο που ειχε το σκοπευτήριο. Δεν καταφέραμε να ρίξουμε σαν παρέα. Χάρηκα πολυ που γνώρισα τα παιδια που ηταν εκει. Απο σκορ άγνωστο και ετσι πρεπει γιατι σημασια ειχε η συνάντηση και το ξεσκουριασμα απο την απραξία.
 
Ολα μια χαρα σημερα με εξαίρεση τον πολυ κόσμο που ειχε το σκοπευτήριο. Δεν καταφέραμε να ρίξουμε σαν παρέα. Χάρηκα πολυ που γνώρισα τα παιδια που ηταν εκει. Απο σκορ άγνωστο και ετσι πρεπει γιατι σημασια ειχε η συνάντηση και το ξεσκουριασμα απο την απραξία.
Όπως τα λεει .ο Γεράσιμος τον οποία γνώρισα από κοντά γιατι τα πιο πολλά παιδιά γνωριζόμαστε από παλιά ,περάσαμε πολύ ωραία ρίξαμε στο δεξί γήπεδο που αν και φοβήθηκα ότι θα πάει πολύ χάλια είχε τελικά ενδιαφέρουσες βολές και προσωπικά είμαι ικανοποιημένος γιατί όλο στο αριστερό έριχνα έως και πέρυσι. Προτείνω να κάνουμε άλλη μια συνάντηση πριν το κυνήγι στο σκοπευτήριο Ασπροπύργου συναινούν και άλλα παιδιά με την ιδέα προχωρήστε το.και κανονίστε.
 
Προσωπικά πέρασα πολύ ωραία και ξέσκασα από την δουλειά και το διάβασμα! Έριξα και δύο πούλες και είδα ότι έχω ακόμα δρόμο μπροστά μου για να φέρω το όπλο εκεί που πρέπει. Η αρχή τουλάχιστον έγινε! Χάρηκα που τα είπα με τους γνωστούς και που γνώρισα παλικάρια όπως ο Γεράσιμος, ο Αλέξης και ο Άρης που τα λέγαμε μόνο μέσω του φόρουμ. Επίσης να πούμε ένα τεράστιο ευχαριστώ στους επαγγελματίες ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ και ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΡΔΑΛΑΚΗΣ για τις 3 κούτες που έκαναν δώρο για αυτό το event! Είναι πάντα δίπλα στο φόρουμ και τους είμαι ευγνώμων! Φωτογραφίες θα ανεβάσει ο Δημήτρης που έκανε για άλλη μια φορά τον ρεπόρτερ :)
Τέλος να ευχαριστήσω και το σκοπευτήριο Σχιστού για την συνεχή προσπάθεια που κάνει ώστε να είναι πάντα σε λειτουργία δίχως προβλήματα.
Ελπίζω την επόμενη φορά να γίνει κανονικό event με βαθμολογίες και να μαζευτούμε πολλά άτομα για να δείξουμε επιτέλους και την δυναμική μας!
 
Αν και δεν είχα και πολύ διάθεση ,τελευταία στιγμή είπα να πάω για να γνωρίσω και τα παιδιά που δεν ήξερα .
Χάρηκα που τα είπαμε για άλλη μια φορά με τις γνωστές φάτσες ,αλλά και με όσους γνώρισα σήμερα.
Τράβηξα λίγες φωτογραφίες και τις ανεβάζω .

B8T6JL4.jpg

Απο αριστερα ,vpap , gp106, Axaios67, Αριστος,Vasilis,Mενιος ,stef21.

crxogDw.jpg


MQ4t56b.jpg

Alexandrows, Vpap , Axaiow 67 , Grsisino ή Averel ,ή Teo ,ή Θεόφραστος
AKI4pzm.jpg

gp106 , Stefanos

Q3ReRcl.jpg

Paulos ,Menios

ZgatwGr.jpg

Aristos, Menios , Vasilis

DRnOavX.jpg

Vasilis , George_M2, Vasilis_303
 
Και δω το μοντελάκι μου που είναι όλα τα λεφτά και αξίζει να ειναι μόνος του στη φωτό ! .yelling.

L42ulFR.jpg
Χωρίς να θέλω να περιαυτολογησω για τον εαυτό μου και όχι που είμαι και μπροστ, αλλα φτου μου, κούκλος είμαι.my man.

Και ένα μεγάλο bravo στον καλλιτέχνη που καταφερε να αναδείξει αυτή την ομορφιά.love.
 
Χωρίς να θέλω να περιαυτολογησω για τον εαυτό μου και όχι που είμαι και μπροστ, αλλα φτου μου, κούκλος είμαι.my man.

Και ένα μεγάλο bravo στον καλλιτέχνη που καταφερε να αναδείξει αυτή την ομορφιά.love.
.my man. Εχω πολλά για τη γούνα σου .....
 
Back
Top