Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ηλία δεν φταις εσύ , ο Μήτσος φταίει , αφού δεν ξέρει να τουφεκάει λέμε .................. .yel. .yel. .yel. .yel.

κε Μήτσο μας , όταν με το καλό έλθετε στο σκοπευτήριο ( όπως εξάλλου μας έχετε υποσχεθεί ) δεν θα σας χρεώσουμε για τα μαθήματα ,

θα είναι free......................... xexexexexe;););)
Σε ευχαριστω πολυ φιλε
 
Ηλία δεν φταις εσύ , ο Μήτσος φταίει , αφού δεν ξέρει να τουφεκάει λέμε .................. .yel. .yel. .yel. .yel.

κε Μήτσο μας , όταν με το καλό έλθετε στο σκοπευτήριο ( όπως εξάλλου μας έχετε υποσχεθεί ) δεν θα σας χρεώσουμε για τα μαθήματα ,

θα είναι free......................... xexexexexe;););)
το τραγουδι της Αντζελας Δημητριου που λεει θα με δεις κ θα παθεις ατυχημα το ξερεις ;
 
Πήγα μετά απο πολύ καιρό σκοπευτήριο καί μούμειναν λίγα εμπορικά 24άρια ντόπια που μ'αρέσουν πάντα να ρίχνω
Άνοιξα ένα απο περιέργεια να δώ δοσολογία διότι μ'εντυπωσίασε η ταχύτητα αλλά καί το πόσο μαλακό είναι .
12/67.40 csb6 cx2000 1.28 X24 NO.8 Z2M 24 6* 56 .00.
Τέλειο ,δέν σηκώνει καθόλου την κάννη στην ντουφεκιά .
 
4 πουλες σε διαστημα μιας ωρας σημερα στον ασπροπυργο με τα due sporting και πραγματικά τα ευχαριστηθηκα και στα 3 γήπεδα. ειναι οντως γρηγορα, σπάνε πολυ καλα, ανακρουση με την α400 δεν καταλαβαινω ετσι κι αλλιως αν ηταν και λίγο πιο φτηνα θα τα εριχνα μονιμα και στο κυνηγι
 
4 πουλες σε διαστημα μιας ωρας σημερα στον ασπροπυργο με τα due sporting και πραγματικά τα ευχαριστηθηκα και στα 3 γήπεδα. ειναι οντως γρηγορα, σπάνε πολυ καλα, ανακρουση με την α400 δεν καταλαβαινω ετσι κι αλλιως αν ηταν και λίγο πιο φτηνα θα τα εριχνα μονιμα και στο κυνηγι
Και εγώ που τα είχα ρίξει παλαιότερα σε τρυγόνια τα βρήκα εξαιρετικά.Για σκοπευτήριο και πολλές πουλες όντως δεν αξίζει στην τιμή τους.
 
4 πουλες σε διαστημα μιας ωρας σημερα στον ασπροπυργο με τα due sporting και πραγματικά τα ευχαριστηθηκα και στα 3 γήπεδα. ειναι οντως γρηγορα, σπάνε πολυ καλα, ανακρουση με την α400 δεν καταλαβαινω ετσι κι αλλιως αν ηταν και λίγο πιο φτηνα θα τα εριχνα μονιμα και στο κυνηγι
Βασανισου δισκοπαθη
 
Πολυ καλες εντυπωσεις μου αφησαν για ακομα μια φορα τα Σειρα 2 της Lambro χτες. Και μακρινα σπασιματα, αν και 8αρι, και ωραια συμπεριφορα
Αυτή θα είναι η επόμενη δοκιμή μου. Έχω ακούσει και θετικά όπως απο εσένα, αλλα και αρνητικά. Θέλω να σχηματίσω προσωπική γνώμη γιατι η τιμή είναι δελεαστική και βολεύει να αποτελέσει τυχόν φυσιγγι και για προπόνηση και για αγώνες.
 
Αυτή θα είναι η επόμενη δοκιμή μου. Έχω ακούσει και θετικά όπως απο εσένα, αλλα και αρνητικά. Θέλω να σχηματίσω προσωπική γνώμη γιατι η τιμή είναι δελεαστική και βολεύει να αποτελέσει τυχόν φυσιγγι και για προπόνηση και για αγώνες.
Για σκοπευτήριο για να κάνεις και τά δύο, που θεωρώ είναι το πιο σωστό, είναι τέλειο.
 
Εχετε να προτείνετε κανένα 28άρι που έχετε δοκιμάσει-δεί, ΠΟΛΥ συγκεντρωτικό?
Μεχρι 7,5 e δεν έχω πρόβλημα λόγω ότι θα το ρίχνω μόνο όταν χρειάζεται.
Nsi fluo! Τιμή μπορεί να είναι λίγο ακριβότερο αλλά είναι σουπερ συγκεντρωτικό!
 
Εχετε να προτείνετε κανένα 28άρι που έχετε δοκιμάσει-δεί, ΠΟΛΥ συγκεντρωτικό?
Μεχρι 7,5 e δεν έχω πρόβλημα λόγω ότι θα το ρίχνω μόνο όταν χρειάζεται.
ρίχνε αυτά που ρίχνεις με πιό σφιχτό τσοκ.

άντε μάθαμε στα 3,5 * και θέλουμε να τα σκονίζουμε και στα 60 μ. ................ .yel. .yel. .yel.

για "σφίξτε" λιγάκι ............ π.χ. 1,5 * ή 2 *...............
 
ρίχνε αυτά που ρίχνεις με πιό σφιχτό τσοκ.

άντε μάθαμε στα 3,5 * και θέλουμε να τα σκονίζουμε και στα 60 μ. ................ .yel. .yel. .yel.

για "σφίξτε" λιγάκι ............ π.χ. 1,5 * ή 2 *...............
Δεν θέλω να ασχολούμαι μ τα κωλοτσοκάκια..
Δεν έχω παράπονο με αυτά κ το ξέρεις..Αλλά για καμιά φλύδα μακρινή χρειάζεται.
5-6 συγκεντρωτικά φυσιγγάκια στην τσεπούλα κ καθαρό μυαλό.Ουτε βγαλε βαλε ουτε επιλογέα...
 
Εχετε να προτείνετε κανένα 28άρι που έχετε δοκιμάσει-δεί, ΠΟΛΥ συγκεντρωτικό?
Μεχρι 7,5 e δεν έχω πρόβλημα λόγω ότι θα το ρίχνω μόνο όταν χρειάζεται.
Μια άλλη επιλογή είναι το rm premium gold 28
Στα 6,5 ευρω αν δεν κανω λαθος
cartucho-rm-premium-gold.jpg
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top