Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερα.. Αν παω το απογευμα, θα δοκιμασω το LAMPRO SPORTING σειρα 5 το οποιο στον πινακα σε αποσταση 30 μετρων με τσοκ 4 αστρα σε νουμερο σκαγιων 8.5, αφησε αριστες εντυπωσεις.

για εμένα απλά ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ , το πρόβλημα είναι και η κορυφαία του τιμή ................:oops::oops::oops:
 
Σήμερα πήγα στο Σχιστό και έριξα δύο πουλες. Εμπειρία δεν έχω....μιας και είναι μόλις η τρίτη φορά που επισκέφθηκα το σκοπευτήριο. Έριξα το Uno prima και το due. Το uno ποιο σκληρό και γρηγορότερο. Με το due ήμουν ποιο άνετος αλλά σε πολλά πιάτα εμένα πίσω. Βέβαια μόνο αυτά τα δύο 28αρια έχω ρίξει και δεν είμαι ο καταλληλότερος κριτής. Την άλλη εβδομάδα θα ρίξω due sporting και Κένταυρο ναδω πως θα μου κάτσουν.
 
Σήμερα πήγα στο Σχιστό και έριξα δύο πουλες. Εμπειρία δεν έχω....μιας και είναι μόλις η τρίτη φορά που επισκέφθηκα το σκοπευτήριο. Έριξα το Uno prima και το due. Το uno ποιο σκληρό και γρηγορότερο. Με το due ήμουν ποιο άνετος αλλά σε πολλά πιάτα εμένα πίσω. Βέβαια μόνο αυτά τα δύο 28αρια έχω ρίξει και δεν είμαι ο καταλληλότερος κριτής. Την άλλη εβδομάδα θα ρίξω due sporting και Κένταυρο ναδω πως θα μου κάτσουν.
Κώστα είσαι σίγουρος; Τώρα κοιτούσα το site του Τουρή και δίνει 410m/s για το Due και 395 m/s για το Uno.
Μήπως εννοείς το Europe? Με τον κόκκινο κάλυκα; Με 387m/s
 
Κώστα είσαι σίγουρος; Τώρα κοιτούσα το site του Τουρή και δίνει 410m/s για το Due και 395 m/s για το Uno.
Μήπως εννοείς το Europe? Με τον κόκκινο κάλυκα; Με 387m/s
Το Europe εννοώ Παντελή. Γι'αυτό είπα θα δοκιμάσω και το sporting την άλλη εβδομάδα πρώτα ο Θεός
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top