Σκοπευτικά βίντεο

Δεν θα το έλεγα ντουφεκάει πρώτα το πιάτο που είναι πιο μπροστά απο το άλλο άρα έχει περισσότερο χρόνο για το δεύτερο.

View attachment 24874
Είδα ολόκληρο το βίντεο και όσοι έριξαν στο κάτω πιάτο πρώτα, έχασαν όλοι το δεύτερο. Τελικά το πάνω ήταν αρκετά πιο γρήγορο, επομένως όντως έπρεπε να παιχτεί πρώτο.
 
Είδα ολόκληρο το βίντεο και όσοι έριξαν στο κάτω πιάτο πρώτα, έχασαν όλοι το δεύτερο. Τελικά το πάνω ήταν αρκετά πιο γρήγορο, επομένως όντως έπρεπε να παιχτεί πρώτο.
Ωραία.Μου λύθηκε η απορία το γιατί πήγε κόντρα στο "πρωτόκολλο".
Αλλο τώρα..Αυτός ο mein που έχει διαλύσει το όπλο στο άνοιξε-κλείσε:p....στο 0.50 που το έκανε ακόντιο..έπρεπε να γυρίσει τόσο πολύ το κεφάλι πίσω στο στήσιμό του???

 
Ωραία.Μου λύθηκε η απορία το γιατί πήγε κόντρα στο "πρωτόκολλο".
Αλλο τώρα..Αυτός ο mein που έχει διαλύσει το όπλο στο άνοιξε-κλείσε:p....στο 0.50 που το έκανε ακόντιο..έπρεπε να γυρίσει τόσο πολύ το κεφάλι πίσω στο στήσιμό του???

Θέλει να το δει να βγαίνει απ'την μηχανή.
 
Ωραία.Μου λύθηκε η απορία το γιατί πήγε κόντρα στο "πρωτόκολλο".
Αλλο τώρα..Αυτός ο mein που έχει διαλύσει το όπλο στο άνοιξε-κλείσε:p....στο 0.50 που το έκανε ακόντιο..έπρεπε να γυρίσει τόσο πολύ το κεφάλι πίσω στο στήσιμό του???

Το άνοιξε κλείσε το έχει στην ρουτίνα του, συγκεντρώνεται έτσι, στο 0.50 ρίχνει εξερχομενο πολυ γρηγορο, στρίβει το κεφάλι γιατι ειναι πισω η μηχανή αλλά τις κανες είδες που τις ξεκινάει ;;;; δεν τον νικάει το πιατο ετσι, πολυ παιχτουρα ο τυπος, κ Ολυμπιακή ομάδα τραπ USA στο Τόκυο
 
Και είναι σωστό αυτό?Να κάνουν τόση κίνηση το κεφάλι κ τα μάτια? Βολεύει αυτό?
Δεν τους πτοούν τέτοια θέματα βρε Άρη μου... Το κεφάλι θα έρθει στην τέλεια θέση, το κοντάκι το ίδιο και τα μάτια θα δουν όσο κάννες θέλουν, τη στιγμή που το θέλουν για όσο θέλουν.
 
Δεν τους πτοούν τέτοια θέματα βρε Άρη μου... Το κεφάλι θα έρθει στην τέλεια θέση, το κοντάκι το ίδιο και τα μάτια θα δουν όσο κάννες θέλουν, τη στιγμή που το θέλουν για όσο θέλουν.
Σου αρέσει ο Μein Λεωνίδα ;
 
Και είναι σωστό αυτό?Να κάνουν τόση κίνηση το κεφάλι κ τα μάτια? Βολεύει αυτό?
εγώ βλέπω ότι το πιάτο στην πρώτη τουφεκιά το έχασε , τι έγινε στη δεύτερη δεν φαίνεται.
στο 1.10 έχει το ίδιο πιάτο δεύτερο σε ντουμπλέ και ( κατά την ταπεινή μου άποψη ) κινείται σωστά και το παίρνει.
 
Είδα ολόκληρο το βίντεο και όσοι έριξαν στο κάτω πιάτο πρώτα, έχασαν όλοι το δεύτερο. Τελικά το πάνω ήταν αρκετά πιο γρήγορο, επομένως όντως έπρεπε να παιχτεί πρώτο.
Άρα συμφωνείς συνάδελφε;
 
Και είναι σωστό αυτό?Να κάνουν τόση κίνηση το κεφάλι κ τα μάτια? Βολεύει αυτό?
Εγω το κάνω πολλές φορές όταν έχω εξερχόμενα από πίσω.. Θέλω να δω την μηχανή και την τροχιά.. Δεν νομίζω ότι είναι λάθος πάντως Άρη.
 
Back
Top