Σκοπευτικά βίντεο


Μερικά μοντάζ όπλων, σκοπευτικών και κυνηγετικών που έκανα εν μέσω καραντίνας και είπα να τα μοιραστώ στο φόρουμ!
Βέβαια δεν είμαι σίγουρος αν τα έβαλα στο σωστό θέμα καθώς είναι βίντεο όπλων και όχι στιγμιότυπα σκοποβολής!
Απολαύστε!
 

Μερικά μοντάζ όπλων, σκοπευτικών και κυνηγετικών που έκανα εν μέσω καραντίνας και είπα να τα μοιραστώ στο φόρουμ!
Βέβαια δεν είμαι σίγουρος αν τα έβαλα στο σωστό θέμα καθώς είναι βίντεο όπλων και όχι στιγμιότυπα σκοποβολής!
Απολαύστε!
Καλύτερη δουλειά από πολλών "επαγγελματιών". Μπράβο Κωστή! .shake hands.
 

Μερικά μοντάζ όπλων, σκοπευτικών και κυνηγετικών που έκανα εν μέσω καραντίνας και είπα να τα μοιραστώ στο φόρουμ!
Βέβαια δεν είμαι σίγουρος αν τα έβαλα στο σωστό θέμα καθώς είναι βίντεο όπλων και όχι στιγμιότυπα σκοποβολής!
Απολαύστε!
Απολαύσαμε ... και ευχαριστούμε
 

Μερικά μοντάζ όπλων, σκοπευτικών και κυνηγετικών που έκανα εν μέσω καραντίνας και είπα να τα μοιραστώ στο φόρουμ!
Βέβαια δεν είμαι σίγουρος αν τα έβαλα στο σωστό θέμα καθώς είναι βίντεο όπλων και όχι στιγμιότυπα σκοποβολής!
Απολαύστε!
Πολύ ωραία τα βίντεο!!!
Το πλάγιο είναι ιταλικό Armi Art ή Art di Fontana? Πολύ ωραίο!!!
 
Στου Σκαραβέλι είχα δει ενα τέτοιο! Πάρα πολύ ωραίο και εξαιρετική ποιότητα φιναρίσματος!!
Εγώ στου Fontana είχα φτιάξει κοντάκι για ένα Salvinelli που είχα παραγγείλει. Στο γραφείο του Denis κλασικά γιγάντιο πορτρέτο του Μουσολίνι! :rolleyes: .think..big smile.
 
Εγώ στου Fontana είχα φτιάξει κοντάκι για ένα Salvinelli που είχα παραγγείλει. Στο γραφείο του Denis κλασικά γιγάντιο πορτρέτο του Μουσολίνι! :rolleyes: .think..big smile.
Λεωνίδα τι λέει ως κατασκευαστής? Εξωτερικά, εφαρμογές φινίρισμα είναι άλλος ένας άψωγος Ιταλός, στα έσωθεν τι γίνεται?
 
Λεωνίδα τι λέει ως κατασκευαστής? Εξωτερικά, εφαρμογές φινίρισμα είναι άλλος ένας άψωγος Ιταλός, στα έσωθεν τι γίνεται?
Από τα ελάχιστα που γνωρίζω και αυτά από δεύτερο χέρι, τα εσωθεν είναι εξίσου καλά με τα έξωθεν!:D
 
ΕΛΛΑΔΑ vs USA

δεν ήξερα που να το βάλω και το έβαλα εδώ.
όσοι δεν το έχετε δει , αξίζει πραγματικά να το δείτε.
σπουδαίοι και οι τρεις αλλά ο Μάκης Μίττας στον τελευταίο ντουμπλέ ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ.
.RESPECT..RESPECT..RESPECT.

 
Last edited:
ΕΛΛΑΔΑ vs USA

δεν ήξερα που να το βάλω και το έβαλα εδώ.
όσοι δεν το έχετε δει , αξίζει πραγματικά να το δείτε.
σπουδαίοι και οι τρεις αλλά ο Μάκης Μίττας στον τελευταίο ντουμπλέ ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ.
.RESPECT..RESPECT..RESPECT.

Μπράβο στα παιδιά ...
Μας κάνουν περήφανους ...
 
Back
Top