Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Νίκο να γράψεις όταν έχεις εικόνα, για όλους. Να μαθαίνουμε και εμείς πού δεν γνωρίζουμε
Νομίζω ήμουν σαφής τα φυσιγγια αυτά τα έχω κυνηγήσει κάμποσες χρονιές που τα έβρισκα προσφορά πριν με αναγκάσουν οι τιμες να το ρίξω στα 24 άρια και ήταν κορυφαία πάντα με διαφορά. Απλά το θέμα είναι ότι πρέπει να κάνω ηλεκτρονική πληρωμή πλέον και εγω ειμαι άσχετος με αυτά για αυτό ψάχνει ο φίλος τρόπο να δούμε πως θα βρούμε άκρη εκεί μετά που θα πάρω εγώ καμία 1000 αδα θα πω ποια είναι και απο που τέλεια και παύλα.
 
Λοιπόν εχτές βρεθήκαμε στο σχιστό με καλούς φίλους για καμιά τουφεκιά και μπλα μπλα. Στην τελευταία πούλα δοκίμασα τα express 28 της δορκας. Δεν ξέρω αν έφταιγε ότι ήταν η 4η μου πούλα, ότι είχε 36 βαθμούς ή και τα δύο μαζί αλλά η ανάκρουση στο ποζε beretta βαρους 3100γρ ήταν πολύ επώδυνη και η διαφορά με τα hyperion του Ρουμελιώτη που είχα ρίξει τις 3 προηγούμενες πουλες πολύ μεγάλη!! Ξεκάθαρα χειμωνιάτικο φυσίγγιο και για μένα ακατάλληλο για καλοκαιρινές συνθήκες τουλάχιστον με δίκανα σχετικά ελαφριά..
 
Στην τελευταία πούλα δοκίμασα τα express 28 της δορκας.
εγω πιστευω δεν κανουν για σκοπευτηριο ,ποτε δεν ασχολιοταν κι ολας ,η λογικη του ηταν ενα οικονομικο φυσιγγι για την τσιχλα τιποτα αλλο ,ειδε που πανε η τιμες και ενηργησε καταληλως και μπραβο του.
 
Παραμένω στου Κενταυρου στα 7 ευρω. Στα 8 κουτάκια άλλο ένα δώρο.! 😄
Μαλακό και φονικό.
Η τιμή των 7 ευρώ στα δικα του φυσιγγια μου είπε θα ισχύει για τα αποθέματα που ήδη έχει και είναι σε νούμερο 8. Όπως και η τιμή των 6,5 για τα skeet από τα οποία είχα πάρει τα τελευταία. Για μετά δεν ξέρει ακόμα τιμή.
 
Η τιμή των 7 ευρώ στα δόξα του φυσιγγια μου είπε θα ισχύει για τα αποθέματα που ήδη έχει και είναι σε νούμερο 8. Όπως και η τιμή των 6,5 για τα skeet από τα οποία είχα πάρει τα τελευταία. Για μετά δεν ξέρει ακόμα τιμή.
ναι ,μολις ξεπουλησει τα επομενα θα ανεβουν και αλλο.
 
Η τιμή των 7 ευρώ στα δόξα του φυσιγγια μου είπε θα ισχύει για τα αποθέματα που ήδη έχει και είναι σε νούμερο 8. Όπως και η τιμή των 6,5 για τα skeet από τα οποία είχα πάρει τα τελευταία. Για μετά δεν ξέρει ακόμα τιμή.
Τουλάχιστον ο Γιώργης είναι ειλικρινής.
 
Κάπου στα 7,3 με 7,5 υπολογίζει την νέα τιμή από ότι μου είπε.
Η ουσία είναι ότι οι μισθοί και οι συντάξεις είναι σταθερά τα τελευταία 5 χρόνια και τα φυσίγγια είναι τουλάχιστον 50% πάνω. 🙉Άσε τρόφιμα, ενοίκια, ενέργεια... 😭
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top