Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Λέω να κάνω μια παραγγελία από Ρουμελιώτη ,αλλά για το sporting ποια λέτε ρε παιδιά να πάρω τα κλασσικά η με τον piston ;
Με τα 24 άρια του Ρουμελιώτη θα μπορώ να ρίξω sporting ; Εάν κάποιος έχει ρίξει sporting με τα 24αρια του ας μας πει την άποψη του ! Ευχαριστω
 
Τα μπενελια διαπρεπουν σ αυτές τις γομοσεις εγώ δουλευω το nsi uno prima αλλά πολλα καταλειπα στη συγγεντροση όμως είναι μανα για το στενομουνικο μου
Τόλη η μπενελι περισσοτερα απ' όλα τα όπλα θέλει να τις βρεις τα φυσίγγια της για να δουλέψει.προσωπικη μου τελείως άποψη είναι ότι τα όρια της για ν αποδόσει άριστα χωρίς πειράγματα είναι τα 34-35 γραμμάρια μέγιστο γιατί με τον στενό αυλό και τον μικρό κώνο υπάρχει μετά θέμα.να σου πω εδώ ότι δεν είμαι καθόλου fun της εταιρείας για προσωπικούς λόγους όμως για ένα φεγγάρι πέρασε από τα χέρια μου μια m2 με 18,3 αυλο χωρίς συστήματα comfort και τέτοια κι είχα κάνει ένα πολύ ωραίο κυνήγι σε αγριοπερίστερα με τη συγκεκριμένη με 34 γραμ.φυσιγγια 7αρια.μετα όμως κάτι με χάλασε κάτι μου στραβωσε και το έδωσα τ όπλο
TFHEODi.jpg
 
Τόλη η μπενελι περισσοτερα απ' όλα τα όπλα θέλει να τις βρεις τα φυσίγγια της για να δουλέψει.προσωπικη μου τελείως άποψη είναι ότι τα όρια της για ν αποδόσει άριστα χωρίς πειράγματα είναι τα 34-35 γραμμάρια μέγιστο γιατί με τον στενό αυλό και τον μικρό κώνο υπάρχει μετά θέμα.να σου πω εδώ ότι δεν είμαι καθόλου fun της εταιρείας για προσωπικούς λόγους όμως για ένα φεγγάρι πέρασε από τα χέρια μου μια m2 με 18,3 αυλο χωρίς συστήματα comfort και τέτοια κι είχα κάνει ένα πολύ ωραίο κυνήγι σε αγριοπερίστερα με τη συγκεκριμένη με 34 γραμ.φυσιγγια 7αρια.μετα όμως κάτι με χάλασε κάτι μου στραβωσε και το έδωσα τ όπλο
TFHEODi.jpg
οπως τα λες είναι φιλέ μου και πολυ είναι τα 36 μονο σε κρύα γερά εμένα τα σκοπευτικα μια χαρά τα παει απλα θέλει να σε καλά πάνω στο πουλι τα τσαμπιόν παντως μια χαρά μου τα πηγενουν και παραδωξος τα 40 με m92 s έχω πολυ καλά αποτελεσματα στα υδρόβια
 
Αγριοπεριστερα ε μια φορά έχω τύχει στα μεροι μου !!! μονονο ένα κοπαδι φασοπεριστερα κυκλωφορει και καπιός τα λιγοστεύει απο περυσι ε ρε δε θα τον πετυχω που θα μου παει όταν έχουμε κατι τοσο σπανιο και καπιοι δεν το σέβονται πόλη τρελενομαι
 
Τόλη η μπενελι περισσοτερα απ' όλα τα όπλα θέλει να τις βρεις τα φυσίγγια της για να δουλέψει.προσωπικη μου τελείως άποψη είναι ότι τα όρια της για ν αποδόσει άριστα χωρίς πειράγματα είναι τα 34-35 γραμμάρια μέγιστο γιατί με τον στενό αυλό και τον μικρό κώνο υπάρχει μετά θέμα.να σου πω εδώ ότι δεν είμαι καθόλου fun της εταιρείας για προσωπικούς λόγους όμως για ένα φεγγάρι πέρασε από τα χέρια μου μια m2 με 18,3 αυλο χωρίς συστήματα comfort και τέτοια κι είχα κάνει ένα πολύ ωραίο κυνήγι σε αγριοπερίστερα με τη συγκεκριμένη με 34 γραμ.φυσιγγια 7αρια.μετα όμως κάτι με χάλασε κάτι μου στραβωσε και το έδωσα τ όπλο
TFHEODi.jpg
Μια χαρά ρίχνουν και παραπάνω γραμμάρια Ευριπο έχω δει τουφεκιές από μπενελα extra light 61 πόντους καννη που θα ζήλευαν πολλές ξεχειλωμενες .sarcastic. .
topic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top