Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
To εχεις ριξει στον πινακα Σταυρο? Εγω δεν το ειχα ξαναριξει το συγκεκριμενο ...
Ναι Άρη το έχω ρίξει με 3αρι τσοκ στα 30 μέτρα.Παει μπάλες. Δεν το έχω φώτο αλλά μπορώ κάποια στιγμή να το βγάλω. Έχω παίξει πάνω από 80 πουλες με αυτά.Καθε φορά με εκπλησουν ευχαριστα
 
Σφιχτο φυσιγγι το hyperion, από αυτά που γουστάρω πολύ... Σε δοκιμή ήταν εμφανώς πιο σφιχτο από τα gamebore white gold κ στα 35 κ στα 40 μετρα... Δεν έχω βγάλει φώτο να μετρήσω σκαγια, ίσως το κάνω κάποια στιγμή...
Άμα δεν αφήνει στο σκοπευτηριο σκόνη ο συνδυασμός τσοκ φυσιγγιου είναι μισή απόλαυση για μένα...
Συμφωνώ απόλυτα!
 
Άσχημη τουφεκιά ,όχι μόνον διότι είναι πολύ ανοιχτή για 1* αλλά έχει και άσχημη κατανομή .Μου κάνει εντύπωση διότι τα ρίχνω πολύ καιρό τα συγκεκριμένα ,βέβαια με 686 και όχι με καραμπίνα και με ανοιχτά τσοκαρισματα ρίχνω skeet και μου αρέσουν πάρα πολύ σε νούμερο 9,5 ,πιστεύω ότι εάν ρίξεις με ποιο ανοιχτό τσοκ στα ίδια μέτρα η τουφεκιά θα είναι διαφορετική και πολύ προς το καλύτερο ,επειδή μου έβαλες τώρα φυτιλια αύριο θα ρίξω και εγώ στον πίνακα να δω τι παίζει.τοσο άσχημη τουφεκιά από HP να σου πω την αλήθεια δεν νομίζω ότι έχω ξαναδει

Τυχαια το εκανα προχθες γιατι μου αρεσαν τα σπασιματα με τα 24 αρια κ λεω ας δοκιμασω κ ενα στον πινακα.. μου εκανε κι εμενα εντυπωση..
Αμα μπορεσεις δοκιμασε κι εσυ με φουλ να δουμε ..
Με την πρωτη ευκαιρια θα δοκιμασω κ με το prevail που εχει κι αυτο hp να δουμε τυχον διαφορες.
 
Αρι τι 3αρι έχεις στο 725; Όχι δεν είναι μαμα .yel. .yel. Ετσι;;;;:D
Ένα Carlson έχω 4/10 βγαίνει... Ίσως τα πιο τίμια τσοκ που έχω δοκιμάσει στο 725....
Εγω Ηλία το έχω ξαναπεί, τα ds δεν τα θεωρώ κακά, ένα βαθμό πιο ανοιχτά από ότι γράφουν είναι... Ειδικά με το im που βγαίνει 4/10 πραγματικό έχω κάνει τρομερές τουφεκιες, ήμουν στο τσακ να παραγγείλω άλλο ένα να παίζω μόνιμα με δύο τέτοια...
 
Τυχαια το εκανα προχθες γιατι μου αρεσαν τα σπασιματα με τα 24 αρια κ λεω ας δοκιμασω κ ενα στον πινακα.. μου εκανε κι εμενα εντυπωση..
Αμα μπορεσεις δοκιμασε κι εσυ με φουλ να δουμε ..
Με την πρωτη ευκαιρια θα δοκιμασω κ με το prevail που εχει κι αυτο hp να δουμε τυχον διαφορες.
Tα συγκεκριμένα φυσίγγια και μένα ενώ μου άφησαν καλές εντυπώσεις πάνω στα πιάτα μου έδωσαν την ίδια εικόνα στον πίνακα. Ίσως η μικρή ανομοιομορφία στα σκάγια που είδα όταν άνοιξα ένα να παίζει το ρόλο της. Άνοιξε και συ ένα με την πρώτη ευκαιρία και πες μας.
 
Tα συγκεκριμένα φυσίγγια και μένα ενώ μου άφησαν καλές εντυπώσεις πάνω στα πιάτα μου έδωσαν την ίδια εικόνα στον πίνακα. Ίσως η μικρή ανομοιομορφία στα σκάγια που είδα όταν άνοιξα ένα να παίζει το ρόλο της. Άνοιξε και συ ένα με την πρώτη ευκαιρία και πες μας.
Και εμένα στο skeet που τα ρίχνω μου έχουν αφήσει εξαιρετική εντύπωση ,με ανοιχτό τσοκ βέβαια και αποστάσεις κοντά αλλά με αυτά και σε 9,5 ρίχνω και sporting με πολύ όμορφα σπασίματα σε πιάτα στην Μαλακάσα που όμως δεν τα λες μακρινά και για αυτό και πάλι ρίχνω με 4* ,ίσως να έφταιγε το συγκεκριμένο φυσιγγι ,εσύ στον πίνακα με τι τσοκ τα έριξες και σε τι αποστάσεις ;
 
Και εμένα στο skeet που τα ρίχνω μου έχουν αφήσει εξαιρετική εντύπωση ,με ανοιχτό τσοκ βέβαια και αποστάσεις κοντά αλλά με αυτά και σε 9,5 ρίχνω και sporting με πολύ όμορφα σπασίματα σε πιάτα στην Μαλακάσα που όμως δεν τα λες μακρινά και για αυτό και πάλι ρίχνω με 4* ,ίσως να έφταιγε το συγκεκριμένο φυσιγγι ,εσύ στον πίνακα με τι τσοκ τα έριξες και σε τι αποστάσεις ;
Και έμενα το σκητ καλούτσικο μου φάνηκε αν και έριξα μόνο ένα κουτί και δεν τα πολυρίχνω γενικά. Το τραπ το δοκίμασα με IC και ΙΜ στα 30 και 40 μέτρα. Δεν ήταν κακό απλά υπήρχε μια σχετική ανομοιομορφία στην κατανομή που δε βλέπω με άλλα τραποφύσιγγα. Πρέπει να έχω και φώτο, θα κοιτάξω και θα την ανεβάσω.
 
Και έμενα το σκητ καλούτσικο μου φάνηκε αν και έριξα μόνο ένα κουτί και δεν τα πολυρίχνω γενικά. Το τραπ το δοκίμασα με IC και ΙΜ στα 30 και 40 μέτρα. Δεν ήταν κακό απλά υπήρχε μια σχετική ανομοιομορφία στην κατανομή που δε βλέπω με άλλα τραποφύσιγγα. Πρέπει να έχω και φώτο, θα κοιτάξω και θα την ανεβάσω.
Ποια ρίχνεις στο skeet ;
 
Εδω το hyperion του Ρουμελιωτη 28 γρ ν8 στα 35 μετρα....

Με το 725 κ τσοκ 3 αστρα...



Κ με τη Μ2 κ τσοκ παλι 3 αστρα...



Σταθερο αποτελεσμα...
Αν ρίξω εγώ Ρουμελιώτη 8 με 3* στα 35 μέτρα, θα χρειαστείς άμεσα ένα κρύο τσάι να συνέλθεις !
 


fallout 3 wanamingo



citibank near me now





Απορώ πως δεν έβαλαν και σε αυτό διαμαντοσκαγα(μια χαρά είναι και αυτά βέβαια καλογυαλισμενα και ομοιόμορφα)και ποιο γκαζιαρικα από τα elite που εσφαξα την περασμένη , η εταιρεία το προτείνει ποιο πολύ για κυνήγι τρυγονιου .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top