Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αυτά τα γνωρίζεται ρε παιδιά; Τα βρείκα ρίγμένα πάνω σε ένα χωματόδρομο.
IMPERIAL 28gr με μέταλλο της Fiocchi;
Πάντος κακοτυπομένα τα γράμματα επάνω στα φυσίγγια. Άθλια....
κιωμος φιλε κωστα τα imperial τα τουφεκαω εδω και χρονιααα τα 28γρ ν 8 ενα ωραιο φυσιγκη ειναι,,απλως και αυτα τα τσιμπησανε στην αγωρα στα 6,50 ευρω το κουτι,,παντως ειναι πωλη καλο φυσιγκη ιδου και μια φωτο που τα αγωραζα.sarcastic. .bye.
 
Last edited by a moderator:
κιωμος φιλε κωστα τα imperial τα τουφεκαω εδω και χρονιααα τα 28γρ ν 8 ενα ωραιο φυσιγκη ειναι,,απλως και αυτα τα τσιμπησανε στην αγωρα στα 6,50 ευρω το κουτι,,παντως ειναι πωλη καλο φυσιγκη ιδου και μια φωτο που τα αγωραζα.sarcastic. image hosting software english gypsy baby names.bye.
6,50€ τα 28gr..... μάλιστα......Ωρέ μπράάβο.....
 
Αυτά τα γνωρίζεται ρε παιδιά; Τα βρείκα ρίγμένα πάνω σε ένα χωματόδρομο.
IMPERIAL 28gr με μέταλλο της Fiocchi;
Πάντος κακοτυπομένα τα γράμματα επάνω στα φυσίγγια. Άθλια....
Αυτά τα γνωρίζεται ρε παιδιά; Τα βρείκα ρίγμένα πάνω σε ένα χωματόδρομο.
IMPERIAL 28gr με μέταλλο της Fiocchi;
Πάντος κακοτυπομένα τα γράμματα επάνω στα φυσίγγια. Άθλια....
Αν είναι με κάλυκα fiocchi δεν είναι τα Ισπανικά Κώστα .
Λογικά πρέπει να γεμίζονται στον Πύργο τα συγκεκριμένα.
 
παυλο
ο Μανδηλαράς διαφήμισε σήμερα νέα σκοπευτικά,,,προέλευση Ισπανία

https://www.cartuchostrust.com/en

Screenshot-1.jpg
τα εφερε?ξερουμε τιμη?η στην κοπη της πιτας θα μαθουμε?.sarcastic.
 
Καλησπέρα σε όλους. Μετά από αποχή λόγω υποχρέώσεων, λέω να ρίχνω καμια πούλα sporting. Συνηθως έριχνα 28 gr nsi due και λιγότερο το nsi uno το οποίο θυμάμαι άφηνε πολλά κατάλοιπα στις κάνες. Έχετε καμια καλή πρόταση για φυσίγγι 28 γρ σχετικά γρήγορο σε καλή τιμή?
 
Θα σου ελεγα τα κενταυρος αλλα τα εχει σταματησει προς το παρον , αλλιως πας σε fantom ή του Ρουμελιωτη εγω δεν τα εχω ριξει αλλα παιδια απο το φορουμ εχουν καλη γνωμη ..!!
Του κένταυρου ήταν τίμιο φυσιγγάκι αλλα με δεδομένο ότι δεν παράγεται, μεταξύ fantom ρουμελιώτη και να βάλω στην εξίσωση και καραμανίδη τι λέτε? Επαναλαμβάνω προσωπικά θα το ήθελα γρήγορο σχετικα.
 
Καλησπέρα σε όλους. Μετά από αποχή λόγω υποχρέώσεων, λέω να ρίχνω καμια πούλα sporting. Συνηθως έριχνα 28 gr nsi due και λιγότερο το nsi uno το οποίο θυμάμαι άφηνε πολλά κατάλοιπα στις κάνες. Έχετε καμια καλή πρόταση για φυσίγγι 28 γρ σχετικά γρήγορο σε καλή τιμή?
Τα πιο πάνω δν τα έχω ρίξει.....
Έχω ρίξει όμως του Καρδαρά από τν Πύργο τα G.M SPORTING 28gr με αρκετά καλά αποτελέσματα. 2 κουτιά πέρισυ στα μπασίματα τσίχλας Νο: 8,5 & 9,5 κ φέτος πάλι πήρα το 7,5 κ τις ξερένει πολύ καλά. Πιστεύω θα σε κάλυπτε για το σκοπευτήριο που τα θέλεις.
Τιμή 5,30€ το πήρα εγώ από κατάστημα εδώ.
https://forensicanthropologist.net/salary
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Back
Top