Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

Πρακτικα εχει δικιο ο Λεωνιδας, ειναι τοσο σφιχτες και οι δυο που δεν μπορεις να πεις ποια ειναι ποια. Στα μετρα που αναφερθηκε το λαγοπιατο παραπανω, η χρηση μισοταπας δεν κανει διαφορα
Κάνει διαφορά μόνο στην ψυχολογία σου ότι έχεις βάλει ένα φυσίγγι που πρακτικά ανοίγει πιο πολύ! Και αν σπάσει ο λαγός λες πωπω ο Πουστης και γαμω τις επιλογές έκανα! :D
 
τώρα εσείς που βλέπετε τη τουφεκιά .............................. :oops: :oops:

εγώ δεν.....................

ίσως βλέπω ένα υδρογράφημα αφηρημένης τέχνης με δύο μουτζούρες ,

αλλά εγώ είμαι και άτεχνος , εντελούτατα όμως................big smile..big smile.
Φιλαράκι αν δεν βλέπεις τις τουφεκιές τότε να πω στον Τσιρίκο να ακυρώσει την παραγγελία για μία μηχανή
mini που έχει βάλει στο μάτι!
 
Κάνει διαφορά μόνο στην ψυχολογία σου ότι έχεις βάλει ένα φυσίγγι που πρακτικά ανοίγει πιο πολύ! Και αν σπάσει ο λαγός λες πωπω ο Πουστης και γαμω τις επιλογές έκανα! :D
Και αν δεν σπάσει, πάλι το φυσίγγι θα φταίει χαχα
 
Επιτρεπεται η μετακινηση σκοπευτη απο αθηνα στα ψαχνα με σκοπευτικη ταυτοτητα βεβαια σε ισχυ, και βεβαιωση μετακινησης απο τον σκοπευτικο συλλογο που ανηκεις?
 
Μας είχαν σταματήσει πριν κανά 2 βδομάδες.. Είχαμε στείλει μήνυμα 6, δείξαμε τις σκοπευτικές μας ταυτότητες και ήθελαν να δουν και τα όπλα.. Δεν μας ρώτησαν τπτ μας είπαν πηγαίντε στο καλό. Είναι και σε ποιόν θα πέσεις..
 
Back
Top