Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

Κ τι σχέση έχουν οι πουλες που ρίχνει ο καθένας με όλους τους άλλους φίλε ; αυτό είναι προσωπικο θέμα του καθενός, η ταπεινή μου γνώμη είναι ότι οι πολλες συνεχόμενες πουλες μόνο ζημιά κάνουν
χαχαχα όντως κάνουν μεγάλη ζημιά , ιδίως στην τσέπη ...............sarcastic..sarcastic.
 
Επιστροφη απο σκοπευτικο- γαστριμαργικο 2ημερο στην ευβοια με καλη παρεα απ το φορουμ (@Λεωνίδας ) και δηλωνω ενθουσιασμενος!
Το σκοπευτηριο ειναι παρα πολυ οργανωμενο, σε ωραιο περιβάλλον, λειτουργεί αρτια με 7 γηπεδα sporting ολα πληρως αυτοματοποιημενα και χαιρεσαι να ρίχνεις. Ο Νικος ευγενικοτατος και εξυπηρετικος.
Ωραιες τροχιες οχι ιδιαίτερα μακρινες με 4* εσπαγαν όμορφα.
Πιο πολύ μ αρεσε το 2 γηπεδο που εισαι μεσα στα πουρναρια και τα πευκα χωρις να βλεπεις τις μηχανες και απλά περνανε πιατακια σαν απογευματινο τσιχλας!
Μετα τις ντουφεκιες φαγαμε, ηπιαμε, γελασαμε και θα το ξανακανουμε σιγουρα
 
Επιστροφη απο σκοπευτικο- γαστριμαργικο 2ημερο στην ευβοια με καλη παρεα απ το φορουμ (@Λεωνίδας ) και δηλωνω ενθουσιασμενος!
Το σκοπευτηριο ειναι παρα πολυ οργανωμενο, σε ωραιο περιβάλλον, λειτουργεί αρτια με 7 γηπεδα sporting ολα πληρως αυτοματοποιημενα και χαιρεσαι να ρίχνεις. Ο Νικος ευγενικοτατος και εξυπηρετικος.
Ωραιες τροχιες οχι ιδιαίτερα μακρινες με 4* εσπαγαν όμορφα.
Πιο πολύ μ αρεσε το 2 γηπεδο που εισαι μεσα στα πουρναρια και τα πευκα χωρις να βλεπεις τις μηχανες και απλά περνανε πιατακια σαν απογευματινο τσιχλας!
Μετα τις ντουφεκιες φαγαμε, ηπιαμε, γελασαμε και θα το ξανακανουμε σιγουρα
Στα έλεγα
 
Επιστροφη απο σκοπευτικο- γαστριμαργικο 2ημερο στην ευβοια με καλη παρεα απ το φορουμ (@Λεωνίδας ) και δηλωνω ενθουσιασμενος!
Το σκοπευτηριο ειναι παρα πολυ οργανωμενο, σε ωραιο περιβάλλον, λειτουργεί αρτια με 7 γηπεδα sporting ολα πληρως αυτοματοποιημενα και χαιρεσαι να ρίχνεις. Ο Νικος ευγενικοτατος και εξυπηρετικος.
Ωραιες τροχιες οχι ιδιαίτερα μακρινες με 4* εσπαγαν όμορφα.
Πιο πολύ μ αρεσε το 2 γηπεδο που εισαι μεσα στα πουρναρια και τα πευκα χωρις να βλεπεις τις μηχανες και απλά περνανε πιατακια σαν απογευματινο τσιχλας!
Μετα τις ντουφεκιες φαγαμε, ηπιαμε, γελασαμε και θα το ξανακανουμε σιγουρα
Καταπλητικό ΣΚ με τέλεια παρέα, πολύ φαγητό, ακόμα περισσότερο κρασί και φυσικά πολύ σκοπευτήριο. Θα συμφωνήσω με τον φίλο @SpyrosBrowning ότι το γήπεδο 2 είναι φανταστικό, σαν να βρίσκεσαι σε καρτέρι τσίχλας. Bonus η ψαροταβέρνα "Κυριάκος" στα Πολιτικά που είχε από τα πιο φρέσκα ψάρια και ψαρικά που έχω δοκιμάσει! Επίσης πολύ καλή παρέα με τον φίλο @Εγγλεζος το Σάββατο, που έπρεπε όμως να αναχωρήσει αυθημερόν. Νομίζω αξίζει να επαναλάβουμε ένα ΣΚ γεμάτο στα Ψαχνά και ακόμα καλύτερα να το συνδυάσουμε από Οκτώβριο και με κυνήγι, μια και ο τόπος φαίνεται κατάλληλος. Αυτές οι παρέες είναι νομίζω η υπεραξία αυτού του φόρουμ!
 
Τον χειμώνα περνάνε όντως τσίχλες.
Είχε καρτερι απογευματινό εκεί που είναι τωρα το σκοπευτήριο. Τον Γενάρη και Φλεβάρη του 17 είχε τόσο πολύ τσιχλα και κυργιαρες εκεί στα πρωινα που γινοταν προσκυνημα. Στα μπασιματα στην κορυφή του λόφου αν ανέβεις δύο κουτάκια αν έχει πέρασμα άνετα τα ριχνεις!
 
Back
Top