Σκοπευτήριο Χανίων

Γιαννη θα σου πω την προσωπική μου αποψη οπως σε ειδα εχθες χωρις να σημαίνει οτι ειναι και η σωστη.αυτο που ειδα ειναι οτι στα περισσοτερα πιάτα ησουνα στημενος λαθος και μετα εψαχνες το πιάτο στον αερα με αποτελεσμα να το κυνηγας και να μένεις πισω.σε όσα πιάτα εχασες ησουνα γυρισμενος κοντα στη μηχανη.ειδικα στο 11 οι κανες του οπλου σου έπρεπε να είναι κοντα στο 12 και ψηλα.αλλα ξαναλεω οτι ειναι η προσωπική μου αποψη.παντως ο κωστης εχει ανέβει πολυ
Φίλε,ολες τις γνώμες τις ακούω και τις λαμβάνω υπόψη και εδώ και στο σκοπευτήριο.αμα παρακολουθείς απ´εξω μπορεις να πεις στον άλλο πολλα πράγματα που δεν μπορεί να καταλάβει όταν ρίχνει,ειδικά σε νέα σχήματα που θελουν και χρόνο προσαρμογής.συμφωνω εννοειται σε αυτά που λες.
 
Για τον ήλιο που λέτε Στέλιο και Βικτωρα ,είναι μια δικαιολογία.εριχνα στο 3 που είναι κόντρα στον ήλιο και μετα πήγα να ρίξω στο 12 on report που δεν έχει ήλιο και δεν έβλεπα τίποτα..αλλα πιστευω οτι από τη στιγμή που μπαίνεις στον βατήρα πρέπει όλα τα πιατα να σπάνε,ξέρεις από πριν τις συνθήκες .
 
Υ.Γ. Γιάννη, μάλλον είσαι καραμπινάκιας και δεν σου πολυπάει το δίκανο !!! ... άλλες φορές σε έχω δει σε παρόμοια πιάτα μακρινά και δύσκολα, να τα καπνίζεις άνετα με τη μακρύκαννη Benella !!! .sarcastic..big smile. .very funny.

Το 5 εγώ θα 'λεγα ότι είναι 40 μέτρα και βάλε !!! :cool:
Χαχα λες ρε Στέλιο? Ξέρεις ποσά 15άρια έχω κάνει με την Benelli? Απλα την Benelli την έχω μάθει πιο καλά γιατί την έχω καιρό,ενώ το δίκανο το έχω ρίξει ελάχιστα,αυτό θελω να πιστευω εγω..τώρα ο χρόνος θα δείξει..
Το 5 εγω το υπολογίζω και με βάση κανονισμών(τα πιατα ήταν εντός κανονισμών compak),από 30-33 μέτρα χωρίς να αποκλείετε να είναι και κοντά 40 όταν ξεκινάει και είναι εκτός ορίου,μετα μπαίνει μέσα στο όριο των 33 μέτρων.
 
Σε αυτό το σχήμα πιστεύω ότι όλα τα πιάτα ήταν πολύ τεχνικά,μακρινά ,χαμηλα και ορισμένα που έβγαιναν φέτα με την βοήθεια και του αερα γινόντουσαν υπουλα!!!Ξεκινούσαν γρήγορα και ξαφνικά τα φρενάρε ο αέρας....!!!!
Εγώ σαν αρχάριος δεν μπορούσα να τα ακολουθήσω καθόλου...
 
Γι αυτο ακριβως ειπα οτι πρεπει σ ενα αλλο γηπεδο να γινει ενα σχημα για σας που αρχίσατε τωρα.ευτυχη εχθες είχες το mr απανω? Αν ναι ειναι τελείως λαθος τσοκ για το συγκεκριμενο σχημα.κάποια στιγμη πρεπει να μιλησεις με τα παιδια που εχουν γνωσεις να σου δείξουν πως περιπου να στηνεσαι στο βατηρα και να σου πουν και 2 πραγματακια για τους χρονους.π.χ το πιάτο του τραπ μην το αφήνεις να φεύγει τοσο πολυ.γι αυτο σου λεω να σου πουν 2 πραγματακια τα παιδια που εχουν περάσει το σεμινάριο των εκπαιδευτων
 
Γι αυτο ακριβως ειπα οτι πρεπει σ ενα αλλο γηπεδο να γινει ενα σχημα για σας που αρχίσατε τωρα.ευτυχη εχθες είχες το mr απανω? Αν ναι ειναι τελείως λαθος τσοκ για το συγκεκριμενο σχημα.κάποια στιγμη πρεπει να μιλησεις με τα παιδια που εχουν γνωσεις να σου δείξουν πως περιπου να στηνεσαι στο βατηρα και να σου πουν και 2 πραγματακια για τους χρονους.π.χ το πιάτο του τραπ μην το αφήνεις να φεύγει τοσο πολυ.γι αυτο σου λεω να σου πουν 2 πραγματακια τα παιδια που εχουν περάσει το σεμινάριο των εκπαιδευτων
Ναι το mr είχα... Ότι πιο σφιχτό κρατούσα έβαλα...
Ποια παιδιά έχουν κάνει το σεμινάριο?
 
Ναι το mr είχα... Ότι πιο σφιχτό κρατούσα έβαλα...
Ποια παιδιά έχουν κάνει το σεμινάριο?
Λοιπον αν ξαναπας και δεις αυτο το σχημα βαλε το 3αρι μαμα.μπορεί να σε βοηθήσει ο Γιώργος ο Σταυρίδης ο μιχαλης ο ελπικιδης τωρα δεν μου ρχεται καποιος αλλος αλλα πρεπει να εισαι διατεθειμένος να ακουσεις πολύ προσεκτικά αυτα που θα σου πουν.μίλησε τους και θα σε βοηθησουν
 
Λοιπον αν ξαναπας και δεις αυτο το σχημα βαλε το 3αρι μαμα.μπορεί να σε βοηθήσει ο Γιώργος ο Σταυρίδης ο μιχαλης ο ελπικιδης τωρα δεν μου ρχεται καποιος αλλος αλλα πρεπει να εισαι διατεθειμένος να ακουσεις πολύ προσεκτικά αυτα που θα σου πουν.μίλησε τους και θα σε βοηθησουν
Το θέμα είναι να γίνει πάνω στον βατήρα Ευριπίδη ...στησου ετσι...ήσουν πίσω...ήσουν κάτω,πάνω και τα λοιπά,αλλά αυτή την περίοδο δεν γίνεται,ουτως η άλλως το καταλαβαινω,έχει πολύ κόσμο....Θα το βρω σιγά σιγά...
Πριν αλλαξει το σχήμα το είχα βρει,αλλά το χθεσινό μου έπεσε πολύ τεχνικό...
 
Σε αυτό το σχήμα πιστεύω ότι όλα τα πιάτα ήταν πολύ τεχνικά,μακρινά ,χαμηλα και ορισμένα που έβγαιναν φέτα με την βοήθεια και του αερα γινόντουσαν υπουλα!!!Ξεκινούσαν γρήγορα και ξαφνικά τα φρενάρε ο αέρας....!!!!
Εγώ σαν αρχάριος δεν μπορούσα να τα ακολουθήσω καθόλου...
Εγω βλέπω ότι έχεις βελτιωθεί πολύ από όταν πρωτοήρθες.μην βλέπεις την Τετάρτη,δηλαδη από μια μόνο φορά.σε αυτό το σχήμα και απόγευμα(τραγική ορατότητα) άτομα που είναι πάντα στο 22-23 έπεσαν ακόμα και στο 16-17..αυτό που σου είπαν τα παιδιά για βοήθεια πάντα μόνο καλά προσφέρει και συμφωνώ απόλυτα..
 
Last edited:
Καλά περάσαμε και σήμερα στο σκοπευτήριο με καλύτερες επιδόσεις από τις προχθεσινές....ειχα και παρατηρητή,δεν είχε και καθόλου κόσμο!!!
Ευρυπίδη τα τρία άστρα δουλεύουν πολύ καλύτερα από το mr,έχεις δικιο,δεν το περίμενα τόσο ανοιχτό...!!!!
 
Καλά περάσαμε και σήμερα στο σκοπευτήριο με καλύτερες επιδόσεις από τις προχθεσινές....ειχα και παρατηρητή,δεν είχε και καθόλου κόσμο!!!
Ευρυπίδη τα τρία άστρα δουλεύουν πολύ καλύτερα από το mr,έχεις δικιο,δεν το περίμενα τόσο ανοιχτό...!!!!
Χαιρομαι ευτυχη που το δοκιμασες και μπραβο σου.αυριο θ ανεβω γιατι κυριακη θα δουλευω. Αν εχεις χρονο κερναω καφεδακι
 
Χαιρομαι ευτυχη που το δοκιμασες και μπραβο σου.αυριο θ ανεβω γιατι κυριακη θα δουλευω. Αν εχεις χρονο κερναω καφεδακι
Θα εργάζομαι αύριο πυρετωδώς Ευρυπίδη...αλλά το κέρασμα ...το κρατάω
(χι χι)!!!!
 
Back
Top