Σκοπευτήριο Χανίων

Έχεις δίκιο Ηλία. ......γι'αυτό κάποιοι το έχουν γυρίσει σε light όπλα.......sarcastic.
(Για να δούμε τι θα μου σούρει πάλι μόλις το διαβάσει ο.......302 που έγινε 391........love.)
Ε ναι εσυ ο 100 χρονια μπροστα κατι παραπανω θα ξερει
.sarcastic.
 
Δικαιολογιες δεν υπαρχουν, απλα προσωπικα ξεκινησα χαλια την πουλα, και οτι μαζεψα -αν μπορει να θεωρηθει μαζεμα- ηταν απο τον τριτο βατηρα και μετα. Εγινε μαζεμενο οτι λαθος τεχνικης μπορουσε να γινει, και αυτο με αγχωνε ακομα παραπανω. Οταν ξεκινας με ενα πιατο στα πρωτα δεκα, ε, οσο ναναι, δεν πολυμαζευεται επειτα. Ακομα και στη δευτερη πουλα που πηγε καλυτερα, 1-2 λαθακια τα εκανα, το ενα μαλιστα σε πιατο μονο.

Απο κει και περα, μονο συγχαρητηρια εχω να πω στο Δημητρη για την επιδοση του. Αν καταφερει να διωξει λιγο το αγχος που εχει, νομιζω θα ανεβει στανταρ σε επιδοσεις και σκορ. Το νεο οπλο δε ξερω ποσο και αν βοηθησε, εξισου καλα εριχνε αν θυμαμαι καλα και με το 686, αν και τοτε δεν ειχαμε τοσο συχνα αγωνες. Παρολα αυτα, το να ριχνεις με οπλο που γουσταρεις βοηθαει και ψυχολογικα, εκτος και αν ειναι εντελως ακαταλληλο για το αθλημα που ριχνεις -που το Guerini δεν ειναι φυσικα.
 
Δικαιολογιες δεν υπαρχουν, απλα προσωπικα ξεκινησα χαλια την πουλα, και οτι μαζεψα -αν μπορει να θεωρηθει μαζεμα- ηταν απο τον τριτο βατηρα και μετα. Εγινε μαζεμενο οτι λαθος τεχνικης μπορουσε να γινει, και αυτο με αγχωνε ακομα παραπανω. Οταν ξεκινας με ενα πιατο στα πρωτα δεκα, ε, οσο ναναι, δεν πολυμαζευεται επειτα. Ακομα και στη δευτερη πουλα που πηγε καλυτερα, 1-2 λαθακια τα εκανα, το ενα μαλιστα σε πιατο μονο.

Απο κει και περα, μονο συγχαρητηρια εχω να πω στο Δημητρη για την επιδοση του. Αν καταφερει να διωξει λιγο το αγχος που εχει, νομιζω θα ανεβει στανταρ σε επιδοσεις και σκορ. Το νεο οπλο δε ξερω ποσο και αν βοηθησε, εξισου καλα εριχνε αν θυμαμαι καλα και με το 686, αν και τοτε δεν ειχαμε τοσο συχνα αγωνες. Παρολα αυτα, το να ριχνεις με οπλο που γουσταρεις βοηθαει και ψυχολογικα, εκτος και αν ειναι εντελως ακαταλληλο για το αθλημα που ριχνεις -που το Guerini δεν ειναι φυσικα.
Ευχαριστω ρε φιλε!!!συγχαρητηρια και στο Τασο για τη πρωτια αλλα και σε ολους γενικοτερα!!!!!σιγουρα το αγχος ειναι ο χειροτερος παραγοντας!!!προσπαθουμε να το αποβαλουμε!!αλλα δεν ειναι παντα ευκολο οταν εισαι γεματος με αμφιβολιες για τον εαυτο
 
Ο Τάσος βγήκε πρώτος ;;; με το benelli 828 ;;;; Μπράβο και σ' αυτόν !!!! ο τρίτος ποιος ήταν ;;; Πόσοι πήρανε μέρος στον αγώνα ;;;
Τριπλή ισοβαθμία μεταξύ τασου Δημήτρη και μιχαλη με 43 πιατα.μια πουλα shoot off και βγήκε πρωτος ο Τάσος δεύτερος ο Δημήτρης και τρίτος ο μιχαλης.
 
Μπορεί να μην σκοτώνουν τα benelli αλλά τα πιατάκια τα σπάνε .yel.

..... και όπως είχε πει κάποια φορά κάποιος , (όταν τον ρωτήσαμε τι όπλο να πάρουμε για να σπάνε τα πιατάκια ) ,

" τα πιατάκια και τα πουλάκια , δεν τα σπάνε τα όπλα - ΤΑ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ .......... " !!!!!!!!!!!!
 
Ο Τάσος βγήκε πρώτος ;;; με το benelli 828 ;;;; Μπράβο και σ' αυτόν !!!! ο τρίτος ποιος ήταν ;;; Πόσοι πήρανε μέρος στον αγώνα ;;;

O Tασος απο την αρχη που ξεκινησε φαινοταν πως θα παει καλα. Επαιξαν ειξισου καλα και οι 3 πρωτοι, απλα το θεμα κριθηκε σε καποιες λεπτομερειες. Σιγουρα ο Μιχαλης ειχε κατα οτι το τουφεκι του ηταν εξαιρετικα αυστηρο στα κοντινα πιατα, και φυσικα υπερ του την τεραστια εμπειρια. Παντως ομολογω ηταν πολυ ωραια η τριπλη ισοβαθμια και τα shoot off
 
Ευχαριστω ρε φιλε!!!συγχαρητηρια και στο Τασο για τη πρωτια αλλα και σε ολους γενικοτερα!!!!!σιγουρα το αγχος ειναι ο χειροτερος παραγοντας!!!προσπαθουμε να το αποβαλουμε!!αλλα δεν ειναι παντα ευκολο οταν εισαι γεματος με αμφιβολιες για τον εαυτο
Πρώτα από όλα σου βγάζω το καπέλο για την απάντηση που έδωσες όταν ερωτηθηκες γιατί δεν τα πήγες καλύτερα αφού μπορούσες και απάντησες αφού ο Τάσος έπαιξε καλύτερα από εμενα....(έτσι απλά χωρίς δικαιολογιες)....!!!!
Αμφιβολίες για τον εαυτό σου γιατί έχεις????αγχος ναι,αλλά αμφιβολίες?αμφιβολίες έχω εγώ που μερικές φορές σπάω πιάτα και δεν ξέρω γιατί τα σπάω....!!!έχεις στάνταρ καλά σκορ!!!!!
Συγχαρητήρια και σε σένα και στον Τάσο που ήταν πολύ καλός και σε όλους βέβαια που πήραν μέρος....!!!!
 
Eυτυχη, παντα οταν αγωνιζεσαι, εχεις αμφιβολιες, μαλλον εχεις σκεψεις που σε αγχωνουν, και μπαινουν οι αμφιβολιες. Πιστευω οτι το να ριξεις καλα ειναι το ευκολο κομματι. το να διαχειριστεις το αγχος της αποτυχιας σε ενα αγωνα, και τις αμφιβολιες που σου μπαινουν στο μυαλο, ειναι το δυσκολοτερο κομματι.
 
Eυτυχη, παντα οταν αγωνιζεσαι, εχεις αμφιβολιες, μαλλον εχεις σκεψεις που σε αγχωνουν, και μπαινουν οι αμφιβολιες. Πιστευω οτι το να ριξεις καλα ειναι το ευκολο κομματι. το να διαχειριστεις το αγχος της αποτυχιας σε ενα αγωνα, και τις αμφιβολιες που σου μπαινουν στο μυαλο, ειναι το δυσκολοτερο κομματι.
Εμψυχωτικα το λέω Βικτορα,διαχειρισου το άγχος του αγώνα και τυχόν αποτυχίας σωστά αλλά μην αμφιβάλεις για τον εαυτό σου,η ψυχολογία παίζει μεγάλο ρολο...
 
Πρώτα από όλα σου βγάζω το καπέλο για την απάντηση που έδωσες όταν ερωτηθηκες γιατί δεν τα πήγες καλύτερα αφού μπορούσες και απάντησες αφού ο Τάσος έπαιξε καλύτερα από εμενα....(έτσι απλά χωρίς δικαιολογιες)....!!!!
Αμφιβολίες για τον εαυτό σου γιατί έχεις????αγχος ναι,αλλά αμφιβολίες?αμφιβολίες έχω εγώ που μερικές φορές σπάω πιάτα και δεν ξέρω γιατί τα σπάω....!!!έχεις στάνταρ καλά σκορ!!!!!
Συγχαρητήρια και σε σένα και στον Τάσο που ήταν πολύ καλός και σε όλους βέβαια που πήραν μέρος....!!!!
Ευχαριστω Ευτυχη!!!!και στις δικες σου πρωτιες με καλο!!!!
 
Ναι Ευτυχη, καταλαβα το πως το εννοεις. Απλα κεινη την ωρα το μυαλο σου παιζει περιεργα παιχνιδια το ατιμο. Δε σου λεω οτι φευγεις με ψυχολογικα προβληματα και χαμηλη αυτοεκτιμηση απο το σκοπευτηριο, προς Θεου
 
Μια χαρα ωραια περάσαμε σημερα.ωραιος καιρος και αρκετός κοσμος.με τον βικτωρα δεν τα πηγαμε καλα στην πρωτη πουλα αφού κάναμε 11 εγω και 13 ο βικ.προσωπικα μ εφαγε ο πρωτος βατηρας με 3 χαμένα πιάτα και μετα με πηρε η κατω βολτα.έχασα το mark ολες τις φορες που και τα ματια να μου δεσεις το σπάω.απο την αλλη το 7 που λεει ο Δημήτρης το εσπασα 4 στις 5 φορες στην ίδια πουλα.στην δεύτερη συμμαζευτηκε η κατασταση με 20 απο μενα και 22 του βικ.υπαρχουν αλλοι 4 αγώνες για να διορθωθεί η κατασταση.συγχαρητήρια στον Δημήτρη και σε ολα τα παιδια που εριξαν
Μπραβο για την συμμετοχή σας,μαγκιά που ρίξατε! Καί με ελάχιστη να μην πω καθόλου προπόνηση.φιλε αφού σπουσες το 7 πιστευω το κοντάκι σου κάνει.θα δεις ωραία πράγματα με αυτό το όπλο.το mark που έχανες ήταν καθαρά ψυχολογικό πιστευω .μπορουσες άνετα 17-18 πιατα στην πρώτη πουλά,οπως και ο Βίκτωρας.παντως είχε μερικά πιατα πολύ τεχνικά αυτή η πουλά.ακομα και ο λαγός δεν ήταν και πολύ εύκολος τελικά.
 
Γιαννη να εισαι καλα φιλε μου.τ οπλο πραγματικα το αισθάνομαι πολυ καλα και μ αρεσει και μονο που το κραταω.ελπιζω στον επομενο να εχεις ταυτότητα και να ριχνουμε μαζι.ηταν πραγματικα πολυ ωραια
 
Γιαννη να εισαι καλα φιλε μου.τ οπλο πραγματικα το αισθάνομαι πολυ καλα και μ αρεσει και μονο που το κραταω.ελπιζω στον επομενο να εχεις ταυτότητα και να ριχνουμε μαζι.ηταν πραγματικα πολυ ωραια
Ταυτότητα θα έχω,όπλο θα έχω,φυσίγγια θα έχω,να δω τα παιδιά που θα αφήσω αν δουλεύει η γυναίκα.hair.
 
Ηλια ειχα 2 χρονια να ριξω σε αγωνα.όταν με το καλημερα χάνεις 3 πιάτα παει περίπατο η ψυχολογια.εχθες στο ιδιο σχημα που εκανα 11 σημερα εκανα 20.αμα δεν παει το χερι δε φταίει κατι αλλο
Τι σχεση έχει ρε το βαρος? Αμα δεν εισαι απανω στο πιάτο κλαφτα.στον αγώνα το ψαχνεις το σκορ απλα πρεπει να κανεις τη προπονηση αγώνα και τον αγώνα προπονηση.τεσπα στον επομενο θα προσπαθήσω να βελτιωσω

Μπορεί να μην σκοτώνουν τα benelli αλλά τα πιατάκια τα σπάνε .yel.
Δεν ξέρω από μικρό και από γιατρό μαθαίνεις την αλήθεια!χαχαχαχαχα πλάκα κάνω φίλε μου για το όπλο....εύχομαι να το διασκεδάσες τουλάχιστον!σε καταλαβαίνω στο θέμα ψυχολογίας...γιατί μου έχει τύχει σε αγώνα με ένα τερέν και έξι μηχανές στην πρώτη πουλά να κάνω 22 και στην άλλη 14 και σε έναν άλλον επίσης που ξεκινούσα πρώτος σε ροτεισον έριξα τρεις φορές τον δίσκο,τον έσπασα αλλά κολλούσε το σύστημα και στην τέταρτη τον έχασα και είχε αποκατασταθεί το σύστημα και έγραψα ζερο!
 
Back
Top