Σκοπευτήριο Σχιστού

Μάλιστα κύριε Άρη μας. Και όπως θα παρατηρήσατε όλα μα όλα τα πιάτα με το που πεφτανε .very funny. έσπαγαν...... Ίσως με τις καρακάξες που πέρναγαν από πάνω να είχα περισσότερο επιτυχία
Χάρηκα που σε γνώρισα!!
Σε περιμένω την Κυριακή στον αγώνα.Μην μασάς!
 
Μμμμμ θέλατε και σκητάκι, αυτό είναι για τα γρήγορα ντουφέκια ξέρω. Ωραίοι παιδιά, δεν μπόρεσα να έρθω σήμερα αλλά επιφυλάσσομαι για την επόμενη φορά. Σκητ είναι ο αγώνας την Κυριακή;
 
Μμμμμ θέλατε και σκητάκι, αυτό είναι για τα γρήγορα ντουφέκια ξέρω. Ωραίοι παιδιά, δεν μπόρεσα να έρθω σήμερα αλλά επιφυλάσσομαι για την επόμενη φορά. Σκητ είναι ο αγώνας την Κυριακή;
Φτού φτού... όχι ρε φίλε..
Compak είναι.
 
Στο αριστερό γήπεδο το 13 ψήλωσε κ έγινε ποιό αργό- εύκολο και στο δεξί το 1- 2 ..
Γενικά είναι πάνω κάτω τα ίδια ( δεν υπάρχουν περιθώρια πολλά)ΑΛΛΑ...αλλάζουν τα σχήματα αλλάζουν κ οι τροχιές και αρχίζει το πανηγύρι.
Και όπως πάντα ο αγώνας είναι αγώνας.
Δύσκολο πράγμα να την πιάσεις γκόμενα την σκοποβολή!
Αυτό έχω καταλάβει εως τώρα.
Αλλά ωραίο να την κυνηγάς μπάς και...
 
Όταν ο κοουτς λέει ότι ο βετεράνος όπου να'ναι θα κερδίσει την open να τον ακούτε! Εκτός από χρυσό παιδί :) έχει ταλέντο, πείσμα, αντίληψη, αγωνιστικότητα και αντοχή που θα ζήλευαν τριανταρηδες!.sarcastic.

Πολλά συγχαρητήρια φίλε Γιώργο! Με κάνεις περήφανο που με εμπιστεύεσαι όσο ελάχιστοι!
 

Attachments

  • IMG-cebfd949bc1b63b4597c54e03d080784-V.jpg
    IMG-cebfd949bc1b63b4597c54e03d080784-V.jpg
    233,3 KB · Προβολές: 68
  • IMG-68eb1aca2be9572df1c1830c51ecde56-V.jpg
    IMG-68eb1aca2be9572df1c1830c51ecde56-V.jpg
    208,8 KB · Προβολές: 71
  • IMG-8fd64101e41cf581656b247ebfc8db15-V.jpg
    IMG-8fd64101e41cf581656b247ebfc8db15-V.jpg
    195,6 KB · Προβολές: 63
Σήμερα ήταν μία καλή ημέρα.
1 κούπα ( 1η θέση SENIOR )
3 μετάλλια χρυσό senior
ασημένιο open
χρυσό ομαδικό.
και το κυριότερο 91 / 100 το καλλίτερο σκορ μέχρι τώρα.

Αν δε αναλογιστώ ότι ξεκίνησα την πρώτη πούλα το πρώτο πιάτο με ζερό .......... :eek::eek::eek:

Όλα αυτά όμως δεν είναι τίποτα εμπρός από τα κολακευτικά λόγια ενός ανθρώπου που πέρα από δάσκαλος είναι φίλος και εξαιρετικός άνθρωπος.
Θυμάμαι πριν 3 - 4 χρόνια όταν για πρώτη φορά πήγα στον Λεό του είπα.

-- κε Μητσιάλη έπιασα όπλο πρώτη φορά πριν 3-4 μήνες και δεν ξέρω την τύφλα μου , μπορεί να γίνει κάτι ??
-- για επώμισε ( μου λέει )

επωμίζω λοιπόν εγώ , με κοιτάει , σκέφτεται για λίγο και μου λέει.

-- λοιπόν , πάμε από την αρχή , αυτό είναι όπλο , αυτή είναι η σκανδάλη , αυτό είναι το κοντάκι....... κ.λ.π.

καταλαβαίνεται λοιπόν τι θα είδε ο άνθρωπος εκείνη την στιγμή ............hair..hair..hair.

τότε λοιπόν ξεκίνησε ένα ταξείδι για εμένα και κατά καιρούς ο δάσκαλος ( ο ένας και μοναδικός - δεν θα σταματήσω αυτό να το λέω ) με έβαζε σε νέα μονοπάτια και μου άνοιγε νέους δρόμους.

Το να καταφέρω να κάνω αυτό το αξιοπρεπές νούμερο σε τόσο μικρό διάστημα ωφείλεται καθαρά στις οδηγίες του Λεό και στην "τυφλή" υπακοή μου , ακόμα και όταν δεν μπορούσα να τον καταλάβω από την αρχή.

Δάσκαλε σε ευχαριστώ και ελπίζω να συνεχίζεις να μου "φωτίζεις" τον δρόμο.
 
Τα συγχαρητήρια πλέον είναι λίγα....ο πιο βελτιωμένος σκοπευτής της χρονιάς...!!! ακόμη μια φορά βάθρο 1η θέση κατηγορίας και ένα βήμα πριν το ψηλότερο σκαλί στη γενική!!! Μπράβο σε όλους και πάλι (ιδιαίτερα στα παιδιά του φόρουμ) και φυσικά στον αγαπημένο μας δάσκαλο Λεωνίδα Μητσιάλη :cool:
 
-- κε Μητσιάλη έπιασα όπλο πρώτη φορά πριν 3-4 μήνες και δεν ξέρω την τύφλα μου , μπορεί να γίνει κάτι ??
-- για επώμισε ( μου λέει )

επωμίζω λοιπόν εγώ , με κοιτάει , σκέφτεται για λίγο και μου λέει.

-- λοιπόν , πάμε από την αρχή , αυτό είναι όπλο , αυτή είναι η σκανδάλη , αυτό είναι το κοντάκι....... κ.λ.π.
Κλαίω!.very funny..very funny..very funny.
 
οpen 1oς φάνης 2ος ο Γιώργος.
2ος στην Α εγώ και πρώτοι οι τρείς μας στο ομαδικό.
50 συμμετοχές ,ΑΨΟΓΗ διαιτησία και ΑΕΡΑΣ πολύς...
Πολλά συγχαρητήρια και σε σένα φίλε Άρη! Πάντα χαρές να σου δίνει το άθλημα και πάντα να έχεις ανοδική πορεία!
 
Back
Top