Σκοπευτήριο Σχιστού

Σύμφωνα με έγκυρη πηγή, λείπει μόνο μια υπογραφή. Αυτό που δεν γνωρίζουμε, είναι το πότε θα μπει αυτή .xm.
 
Ομως και η πλειονοτητα των κατεχοντων μια θεση, απεχθανεται οτιδηποτε εχει σχεση με ευθυνη και υποχρεωση, αντιθετως με χαρα απολαμβανει οτιδηποτε δικαιωμα εχει ή μπορει να αποκτησει. Αν θελει να βαλει την υπογραφη του ειναι μεγαλη κουβεντα. Αν προσπαθει να εξαργυρωσει μελλοντικες επιταγες, θα γινει οσο ευθυνοφοβος μπορει ωστε να μην κανει το αυτονοητο.
 
καλησπέρα στην παρέα,

μίλαγα σήμερα με έναν φίλο ο οποίος αγόρασε προχθές μια maverick 88 - έψαχνε μέρος να ρίξει με το όπλο και μιας και είναι κάτοικος κερατσινίου πήρε τηλέφωνο στο σκοπευτήριο

του είπαν ότι μέχρι το τέλος του μήνα θα έχει ανοίξει,,,,γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω ρε παιδιά ;
 
καλησπέρα στην παρέα,

μίλαγα σήμερα με έναν φίλο ο οποίος αγόρασε προχθές μια maverick 88 - έψαχνε μέρος να ρίξει με το όπλο και μιας και είναι κάτοικος κερατσινίου πήρε τηλέφωνο στο σκοπευτήριο

του είπαν ότι μέχρι το τέλος του μήνα θα έχει ανοίξει,,,,γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω ρε παιδιά ;
ωραία νέα Παύλο για να δούμε τι θα δούμε
 
:( Εγώ πάλι γιατί έχω το προαίσθημα ότι, στην Ελλάδα, ότι κλείνει δεν ξανανοίγει και ειδικά όταν πρόκειται για σκοπευτήριο :(
Απόλυτα σεβαστή η λαχτάρα και η επιθυμία των ανθρώπων που βγάζανε το ψωμί τους από εκεί να ξανανοίξει και μακάρι να βγω χίλιες φορές λάθος αλλά.....
 
Τπτ απο μένα το μόνο που ξέρω οτι περιμένουν μια επιτροπή για να ελεχτεί το σκοπευτηρίο και να ξανανοίξει..οποιος κατάλαβε κατάλαβε..
 
Αν ηταν καιρος παχιων αγελαδων, και η επιτροπη ειχε ημερησια αποζημιωση, θα ειχε ανοιξει ηδη.
 
καλημέρα,

μόλις πριν λίγα λεπτά μίλαγα με ένα παιδί από Κρήτη για το 692 που έχω στις αγγελίες

γνωρίζει καλά την κατάσταση και μου λέει

"φάγατε πακέτο και εσείς εκεί με το Σχιστό ε;" του λέω γνωρίζεις κάτι ;

μου λέει δεν θα ξανά ανοίξει γιαυτό και γιαυτό .........μη περιμένεις και μην ελπίζεις.........
 
Back
Top