Σκοπευτήριο Σχιστού

Το Σχιστο έχει πολύ μέλλον ακόμα, αν δεν υπάρξει εξέλιξη αναγκαστικά το θέμα θα πάρει την δικαστική οδό. Αυτά προκύπτουν από μια συζήτηση που είχα οταν πήγα στον 1ο Πειραιά για την άδεια.
 
Το Σχιστο έχει πολύ μέλλον ακόμα, αν δεν υπάρξει εξέλιξη αναγκαστικά το θέμα θα πάρει την δικαστική οδό. Αυτά προκύπτουν από μια συζήτηση που είχα οταν πήγα στον 1ο Πειραιά για την άδεια.
Αν παει ετσι Γιωργο ... αστο , λεμε για 2+ χρονια.
 
Το Σχιστο έχει πολύ μέλλον ακόμα, αν δεν υπάρξει εξέλιξη αναγκαστικά το θέμα θα πάρει την δικαστική οδό. Αυτά προκύπτουν από μια συζήτηση που είχα οταν πήγα στον 1ο Πειραιά για την άδεια.
Κατι τετοιο ακουσα και εγω απο αλλου.
 
Είχαν πει τέλος Μάρτη και για το νέο σκοπευτήριο στον Ααπρόπυργο αλλα υπάρχει σιγη ιχθύος ο Γεράσιμος μπορεί να εχει μάθει κάτι ας μας ενημερώσει.
 
Τώρα που το σκέφτομαι κάτι είχε πάρει το αυτί μου οτι θα έκανε ο σύλλογος έναν αγώνα για περδικόσκυλα..αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει.
 
Εγινε σχεδον πληρης αποκατασταση των παρατηρησεων και σε αναρτηση του υπευθυνου του σκοπευτηριου ειπε πως θα ναι συντομα παλι σε λειτουργια!
 
Δεν αμφισβητώ τα λόγια του υπεύθυνου ως προς τις βελτιώσεις και τις εργασίες. Μακάρι να ανοίξει αύριο αλλά η ιστορία άλλα έχει δείξει... ! Δηλαδή το σκοπευτήριο παραμένει κλειστό επειδή δεν έχουν ολοκληρωθεί οι παρατηρήσεις; Βγήκε η άδεια που του έλειπε με όλες τις υπογραφές κ το θέμα κολλάει στις παρατηρήσεις;
 
Δεν αμφισβητώ τα λόγια του υπεύθυνου ως προς τις βελτιώσεις και τις εργασίες. Μακάρι να ανοίξει αύριο αλλά η ιστορία άλλα έχει δείξει... ! Δηλαδή το σκοπευτήριο παραμένει κλειστό επειδή δεν έχουν ολοκληρωθεί οι παρατηρήσεις; Βγήκε η άδεια που του έλειπε με όλες τις υπογραφές κ το θέμα κολλάει στις παρατηρήσεις;
Τι να σου πω;αυτο ειδα αυτο ειπε και απλα το μετεφερα δεν ξερω παραπανω πραγματα
 
Back
Top