Σκοπευτήριο Σχιστού

Είναι καλά τα όπλα με τέτοια ρίγα,δεν έχω δει να κυκλοφορούν πολλα.yel..yel..sarcastic. Καλοντουφεκο να είναι!
Έχω προσωπική άποψη κ εμπειρία από F3 Ηλια. Τρομεροτατη σκανδάλη κ τα μοναδικά όπλα που αλλάζει το κλειδί να ανοίγει αριστερα. Για αριστερόχείρες
 
εγω τα λέω ποιός με ακούει ,,,ο Δημήτρης τα λέει ποιός τον ακούει

απλά αν σου βγάλει κάτι το Blaser την γά....σες η αντιπροσωπεία δεν έχει ούτε βίδα,είδε και αποείδε ένας φίλος στο Πανευρωπαικό,,όπως και να το κάνουμε δεν είναι Beretta ούτε η Blaser ούτε η Perazzi ,,,,κάνεις παραγγελία σήμερα από omps2.it και την επόμενη έχεις τα ανταλλακτικά και φτιάχνεις το όπλο
 
εγω τα λέω ποιός με ακούει ,,,ο Δημήτρης τα λέει ποιός τον ακούει

απλά αν σου βγάλει κάτι το Blaser την γά....σες η αντιπροσωπεία δεν έχει ούτε βίδα,είδε και αποείδε ένας φίλος στο Πανευρωπαικό,,όπως και να το κάνουμε δεν είναι Beretta ούτε η Blaser ούτε η Perazzi ,,,,κάνεις παραγγελία σήμερα από omps2.it και την επόμενη έχεις τα ανταλλακτικά και φτιάχνεις το όπλο
Πάνο εννοείς ότι η Perazzi δεν έχει καλή υποστήριξη?
 
Last edited:
δεν είπα ότι δεν έχει,,είπα πόσο εύκολα μπορείς να βρεις ένα ανταλλακτικό όταν το χρειαστείς από τον αντιπρόσωπο σε εύλογο χρονικό διάστημα ώστε να μη μείνεις πολύ καιρό χωρίς όπλο

Παύλος όχι Πάνος :)
 
Παύλος όχι Πάνος :)
:) Παύλο και εδώ https://www.perazzi.it/site/en/spare-parts υπάρχει αμεσότητα αλλά νομίζω ότι ποιο μεγάλο ρόλο παίζει ποιο όπλο είναι ποιό απλό και ευκολο στην επισκευή του από την στιγμή που τα έχεις μαζί σου τα ανταλακτικά.Και εδώ νομίζω ότι το Perazzi δεν έχει αντίπαλο.
 
εγω τα λέω ποιός με ακούει ,,,ο Δημήτρης τα λέει ποιός τον ακούει

απλά αν σου βγάλει κάτι το Blaser την γά....σες η αντιπροσωπεία δεν έχει ούτε βίδα,είδε και αποείδε ένας φίλος στο Πανευρωπαικό,,όπως και να το κάνουμε δεν είναι Beretta ούτε η Blaser ούτε η Perazzi ,,,,κάνεις παραγγελία σήμερα από omps2.it και την επόμενη έχεις τα ανταλλακτικά και φτιάχνεις το όπλο
Οπλαρα το blazer παυλο κινηται μονο με την σκεψη.ειναι μεσα στα μελλοντικα σου σχεδια?.my man.
 
επειδή δεν βλέπω να μπορώ να αγοράσω το K-80 δεν μου πάει κιόλας το χέρι ,, ναι θα ήθελα ένα F3 Vantage ,,,αχ πρέπει να παίξω λίγο ΚΙΝΟ .sarcastic.
Τό εχεις ρίξει Παύλο το f3? Eγώ με του Γιώργου καταενθουσιάστηκα από την κίνηση που είχε. Ημουν λίγο διστακτικός γιατί ειχα στο νού μου το F16 αλλά ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ......
 
εγω τα λέω ποιός με ακούει ,,,ο Δημήτρης τα λέει ποιός τον ακούει

απλά αν σου βγάλει κάτι το Blaser την γά....σες η αντιπροσωπεία δεν έχει ούτε βίδα,είδε και αποείδε ένας φίλος στο Πανευρωπαικό,,όπως και να το κάνουμε δεν είναι Beretta ούτε η Blaser ούτε η Perazzi ,,,,κάνεις παραγγελία σήμερα από omps2.it και την επόμενη έχεις τα ανταλλακτικά και φτιάχνεις το όπλο
Έγραψες τον λόγο για τον οποίο 8 στα 10 σκοπευτικα οπλα ειναι Beretta. Τρομερό σέρβις κ άμεσο. Από την άλλη τα Perazzi είναι τόσο απλά φτιαγμένα που ενα μικρό παιδί τα λυνει. Πχ οι εξολκεις βγαίνουν με μια οδοντογλυφιδα.Τα F3 τρομερα τουφέκια κ μακάρι να προχωρήσουν στην ελληνική αγορά. Για μένα είναι τα Krieghoff του φτωχού
 
τα βρίσκεις Δημήτρη και στο περίπτερο που λένε,,,σε όποιον οπλουργό στην Αθήνα και να πας έχει σχεδόν τα πάντα,,μάλιστα σήμερα βρήκα από φίλο τα στόπερ για τους εξωλκείς του 692 που χρειάστηκα !

Άρη όταν είχα βάλει αγγελία το 692 πριν χρόνια για κάτι καλύτερο,βρέθηκε ένας κύριος με F3 για ανταλλαγή, είχε έρθει Μαλακάσα να το ρίξω το όπλο αλλά ήταν πολύ παρτάλι ενώ μου είχε πει ότι είναι σε κατάσταση σαν το δικό μου 692 που όντως ήταν βιτρίνα,,,εκτός από αυτό ναι πολύ καλύτερο από το 692 για τα δικά μου γούστα σε όλα

το F16 είναι μπιχλιμπίδι μπροστά στο F3 και μου θύμησε πολύ Fabarm Elos N2 όταν το έριξα,για τόσο πολύ φτωχό
 
Last edited:
Back
Top