Σκοπευτήριο Σχιστού

Γιατί οχι στο Σχιστο Ηλία;
Εχει πολύ κίνηση στα δίπλα και δεν επιτρέπει τον πίνακα σε ώρες αιχμής;
Αυτο ξέρω εγω απο ....παλιά.
Αν εχει κάποιος το τηλεφωνο στον Ασπρόπυργο και τις ώρες λειτουργίας του ΑΕ το γράψει.

Στο Σχιστό να ρίξεις στον πίνακα δεν παίζει δεν αφήνουν ή θα σου πουν τράβα γρήγορα γιατί μετά θα παίξουν(άσχετα αν δεν υπάρχει ψυχή).Ειδικά την Κυριακή λέει ότι απαγορεύεται να ρίξεις!!!!
Στον Ασπρόπυργο ρίχνεις με την ησυχία σου είσαι άνετος να κάνεις τις δοκιμές σου χωρίς άγχος & να σε ζαλίζουν.
Από τις 9:00 το πρωί είναι ανοιχτά μέχρι το απόγευμα.
 
Αν είχε ανακαλυφθεί πίνακας με κερματοδέκτη, θα είχε λυθεί το πρόβλημα στο Σχιστό.
Πανέξυπνη πατέντα,μην του βάζεις ιδέες!
Αν υπήρχε και ένα σύστημα, κάθε φορά που ρίχνεις κέρμα να τον βάφει αυτόματα, πολύ θα το γούσταρα, ακόμη κι αν ήθελε 50λεπτο !!! .sarcastic.
Έχω σχεδόν εγκαταλείψει τις δοκιμές, ενώ πολλές φορές θα ήθελα να κάνω, και ο λόγος είναι κυρίως το βάψιμο !!! Ουκ ολίγες φορές έχω γεμίσει από πιτσιλιές ώχρας, από τα μαλλιά μέχρι τα παπούτσια μου. Αν μάλιστα φυσάει και λίγο αεράκι, άστα να πάνε ... .hair..sarcastic. .bye.
 
Αν υπήρχε και ένα σύστημα, κάθε φορά που ρίχνεις κέρμα να τον βάφει αυτόματα, πολύ θα το γούσταρα, ακόμη κι αν ήθελε 50λεπτο !!! .sarcastic.
Έχω σχεδόν εγκαταλείψει τις δοκιμές, ενώ πολλές φορές θα ήθελα να κάνω, και ο λόγος είναι κυρίως το βάψιμο !!! Ουκ ολίγες φορές έχω γεμίσει από πιτσιλιές ώχρας, από τα μαλλιά μέχρι τα παπούτσια μου. Αν μάλιστα φυσάει και λίγο αεράκι, άστα να πάνε ... .hair..sarcastic. .bye.
Ενα ρολακι βαψιματος κι οχι γκαζιες!!.sarcastic.
 
Εγω αν ηθελα 50λεπτο σε καθε βαψιμο με τοσες δοκιμες, θα ειχα κοψει το σκοπευτηριο....hair.
Το ρολο ειναι το χειροτερο ολων, ακολουθει το πινελο, κ το πιο βολικο ειναι μια σκουπα 30 περιπου εκατοστα πλατος με κοντο χερουλι, 3 δευτερα θελει ο πινακας... Απο μαγαζι με χρωματα την ειχα παρει...
 
Ενα ρολακι βαψιματος κι οχι γκαζιες!!.sarcastic.
Γιάννη, το ρολάκι πιτσιλάει περισσότερο και ακόμη χειρότερα όπως σωστά έγραψες με γκαζιές γίνεται μπεκ...
Πάντως μεγάλη προσοχή το χρώμα να μην είναι νερουλιασμένο. Πηχτό ίσια-ίσα μέχρι το σημείο να δουλεύεται πιο εύκολα και να απλώνει καλά. Όχι πολύ νερό...
 
Χθες στον Σχιστο επισκεψη με τον Μανωλη ριξαμε την τελευταια πουλα πριν το κλεισιμο.
Καλα ηταν αν και με την κουραση της ημερας δε πηραμε ουτε τα μισα.

Καλά εγώ πρέπει να έφαγα και 5 σφαλιάρες από το κοντάκι, ούτε την επώμιση δεν μπορούσα να κάνω. Αλλά ήταν ωραία ώρα και ρίξαμε με την ησυχία μας. Highlight η σούμα μετά, ευχαριστώ για το κέρασμα φίλε.
 
Προπονησουλα σημερα εν όψη του αγωνα της Κυριακής και πραγματικά μετά από 4 μήνες απραξιας λόγω τραυματισμού που είχα στο χέρι σαν να μη πέρασε μια μέρα..2 πούλες μια στο κάθε πεδιο με 23 24

Δοκιμάστηκε το Victory και από εμένα και από φιλους σκοπευτες και όλοι μείναμε με ένα χαμόγελο...μαλακο φυσίγγι με γεμάτα σπασίματα ειδικά στο δεξί πεδίο που ήταν πιο μακρυά τα πιατα και ταχύτατο....το μόνο αρνητικό είναι η τιμή του αλλά αν θες να ρίχνεις μια από τις τοπ επιλογές την πληρωνεις,,,όσο ρίχνω τα extreme chokes τόσο τα λατρεύω περισσότερο
 
Last edited:
Προπονησουλα σημερα εν όψη του αγωνα της Κυριακής και πραγματικά μετά από 4 μήνες απραξιας λόγω τραυματισμού που είχα στο χέρι σαν να μη πέρασε μια μέρα..2 πούλιες μια στο κάθε πεδιο με 23 24

Δοκιμάστηκε το Victory και από εμένα και από φιλους σκοπευτες και όλοι μείναμε με ένα χαμόγελο...μαλακο φυσίγγι με γεμάτα σπασίματα ειδικά στο δεξί πεδίο που ήταν πιο μακρυά τα πιατα και ταχύτατο....το μόνο αρνητικό είναι η τιμή του αλλά αν θες να ρίχνεις μια από τις τοπ επιλογές την πληρωνεις
Πως είδες τις τροχιές φίλε?
 
Ηλία δεν έχει δύσκολες τροχιές γενικά στο αριστερό πεδίο 1-2 πιάτα είναι λίγο πονηρά αν δεν προσέξεις το γνωστό 8 που έρχεται από βάθος αριστερά και σκάει στο κέντρο με κλίση και το 12 από δεξιά η ανηφορική δεξιά τραβέρσα που πρέπει να ρίξεις από πάνω της και μπροστά αρκετά γιατί φευγει εξερχόμενα

στο δεξί πεδίο είδα πώς δυσκόλεψε αρκετούς το 9 το πιάτο που φευγει από τον πύργο στα συρματα δεξιά και με κλίση πάλι σκάει κέντρο και σου δίνει πάτημα μερικά μέτρα λίγο πρίν πέσει,εκτός και αν θες ρισκάρεις μια φορά με το που φεύγει ( έτσι το έσπαγα ) και την δεύτερη όταν το δεις καλά,,,το εισερχόμενο 6 που είναι χαμηλό και σχεδόν στην μέση του πεδίου έχει κλίση προς τα μέσα πάλι και παράλληλα στο πεδίο το οποίο είναι δύσκολο λόγο φόντου γιατί βλέπεις βουνό και καθόλου ουρανό

την παρασκεύη πάλι να παίξω τις άλλες τροχίες και τα σιμ και θα έχω νεότερα,,,σε γενικές γραμμές δεν με δυσκόλεψε κανένα πιάτο
 
Ηλία δεν έχει δύσκολες τροχιές γενικά στο αριστερό πεδίο 1-2 πιάτα είναι λίγο πονηρά αν δεν προσέξεις το γνωστό 8 που έρχεται από βάθος αριστερά και σκάει στο κέντρο με κλίση και το 12 από δεξιά η ανηφορική δεξιά τραβέρσα που πρέπει να ρίξεις από πάνω της και μπροστά αρκετά γιατί φευγει εξερχόμενα

στο δεξί πεδίο είδα πώς δυσκόλεψε αρκετούς το 9 το πιάτο που φευγει από τον πύργο στα συρματα δεξιά και με κλίση πάλι σκάει κέντρο και σου δίνει πάτημα μερικά μέτρα λίγο πρίν πέσει,εκτός και αν θες ρισκάρεις μια φορά με το που φεύγει ( έτσι το έσπαγα ) και την δεύτερη όταν το δεις καλά,,,το εισερχόμενο 6 που είναι χαμηλό και σχεδόν στην μέση του πεδίου έχει κλίση προς τα μέσα πάλι και παράλληλα στο πεδίο το οποίο είναι δύσκολο λόγο φόντου γιατί βλέπεις βουνό και καθόλου ουρανό

την παρασκεύη πάλι να παίξω τις άλλες τροχίες και τα σιμ και θα έχω νεότερα,,,σε γενικές γραμμές δεν με δυσκόλεψε κανένα πιάτο
Καλή διασκέδαση εύχομαι φίλε!
 
Back
Top