Σκοπευτήριο Σχιστού

Ευτυχώς το υπόλοιπο τιμ George_M2, Vasilis και vpap βοήθησε ψυχολογικά με πολλά μπράβο, σφυρίγματα και ζητωκραυγές και δεν γίναμε ρεζίλι. .sarcastic.
Ο Vasilis δε πήρε όπως υποσχέθηκε με 1 τουφεκιά 2 πιατάκια και μάλιστα το ένα ήταν στο διπλανό τερέν.
Πέρα από την πλάκα περάσαμε πολύ ωραία, για τα δικά μου δεδομένα πήγα πολύ καλά αλλά ως γνωστόν χρειάζεται επαφή και σταθερότητα κάτι που δεν έχω. Την επόμενη φορά κερνάω εγώ τον καφέ.beer
 
Ευτυχώς το υπόλοιπο τιμ George_M2, Vasilis και vpap βοήθησε ψυχολογικά με πολλά μπράβο, σφυρίγματα και ζητωκραυγές και δεν γίναμε ρεζίλι. .sarcastic.
Ο Vasilis δε πήρε όπως υποσχέθηκε με 1 τουφεκιά 2 πιατάκια και μάλιστα το ένα ήταν στο διπλανό τερέν.
Πέρα από την πλάκα περάσαμε πολύ ωραία, για τα δικά μου δεδομένα πήγα πολύ καλά αλλά ως γνωστόν χρειάζεται επαφή και σταθερότητα κάτι που δεν έχω. Την επόμενη φορά κερνάω εγώ τον καφέ.beer

....... εσύ πας να την γλυτώσεις με έναν .......... καφέ ??????? .yel..yel..yel..yel.
 
Πέρα από την πλάκα περάσαμε πολύ ωραία, για τα δικά μου δεδομένα πήγα πολύ καλά αλλά ως γνωστόν χρειάζεται επαφή και σταθερότητα κάτι που δεν έχω. Την επόμενη φορά κερνάω εγώ τον καφέ.beer

Θα ερθω και εγω τοτε!!!
 
Μην πατήσει κανένας το πόδι του σήμερα στο σκοπευτήριο, κίνδυνος θερμοπληξίας. .tired.

Πολύ ωραία σήμερα στο σκοπευτήριο αλλά πραγματικά η ζέστη άρχισε μετά τις 11 να γίνει ανυπόφορη.
Τωρα Μανο με τετειες θερμοκρασιες μονο για μετα τις 8 το βραδυ ειναι καλα για προπονησεις
 
Ο Αθλητικός Σκοπευτικός Σύλλογος Πειραιά ανακοινώνει ότι εγκρίθηκε από την Σκοπευτική Ομοσπονδία Ελλάδος η διεξαγωγή του ΔΙΑΣΥΛΟΓΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ COMPAK SPORTING, 100 στόχων στις 17/6/18 και ώρα 09:00 από το Σύλλογο μας στο Σκοπευτήριο Σχιστού

Ο αγώνας θα διεξαχθεί σε δυο (2) αγωνιστικά γήπεδα με το σύστημα ομάδων βολής.
Έναρξη επίσημης προπόνησης το αργότερο μέχρι την Τρίτη 12/6/18.
Όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν θα πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή μέχρι τη Παρασκευή 14/6/18 στα τηλεφωνά:
-) Σκοπευτήριο Σχιστού: 210-4006327
-) Δημήτριος Μπογιακης: 6934210210
 
Λετε να παω ασπροπυργο? Νταξει θελω να ριξω κανα 2 πουλες αλλα θελω να δω και λιγο το τσοκ
Για πουλες εγώ θα προτιμούσα ξεκάθαρα σχιστό...για πίνακα ούτε κατά διάνοια,Ασπρόπυργο που είναι κοντά,αλλιώς Μαλακάσα!
 
Για πουλες εγώ θα προτιμούσα ξεκάθαρα σχιστό...για πίνακα ούτε κατά διάνοια,Ασπρόπυργο που είναι κοντά,αλλιώς Μαλακάσα!
Γιατί οχι στο Σχιστο Ηλία;
Εχει πολύ κίνηση στα δίπλα και δεν επιτρέπει τον πίνακα σε ώρες αιχμής;
Αυτο ξέρω εγω απο ....παλιά.
Αν εχει κάποιος το τηλεφωνο στον Ασπρόπυργο και τις ώρες λειτουργίας του ΑΕ το γράψει.
 
Γιατί οχι στο Σχιστο Ηλία;
Εχει πολύ κίνηση στα δίπλα και δεν επιτρέπει τον πίνακα σε ώρες αιχμής;
Αυτο ξέρω εγω απο ....παλιά.
Αν εχει κάποιος το τηλεφωνο στον Ασπρόπυργο και τις ώρες λειτουργίας του ΑΕ το γράψει.
Κύριε Σπύρο επειδή είναι σχεδόν μέσα στο ένα τερέν γίνεται ολόκληρος ντορος για να ρίξεις στον πίνακα και με την ψυχή στο στόμα...επίσης υπάρχουν και φορές που σου το απαγορεύουν...είναι ίσως και ένα από τα μεγαλύτερα μείον του συγκεκριμένου σκοπευτηρίου!
 
Κύριε Σπύρο επειδή είναι σχεδόν μέσα στο ένα τερέν γίνεται ολόκληρος ντορος για να ρίξεις στον πίνακα και με την ψυχή στο στόμα...επίσης υπάρχουν και φορές που σου το απαγορεύουν...είναι ίσως και ένα από τα μεγαλύτερα μείον του συγκεκριμένου σκοπευτηρίου!
Ευχαριστώ πολύ.
Θα μάθω απο την διοίκηση του Κ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ τι ισχύει και θα δω τι θα κανω.
 
Back
Top