Σκοπευτήριο Σχιστού

Το Σχιστό απ ότι ξέρω άνοιξε λίγες μέρες,μόνο για προπόνηση της εθν.ομάδας.
Το ίδιο εμαθα και εγώ Δημήτρη αλλα αμφισβητήθηκε αυτή η είδηση καποιες φωτογραφίες ειπαν πως ηταν παλιές.
 
Ευχαριστώ πολύ για την καλή πρόθεση, αλλά μου είναι πολύ δύσκολο να πάρω άδεια καθημερινή, άσε που θα διπλασιάσεις την κατανάλωση με τόσο έρμα.buy buy.
ισα ισα θα χαμηλώσει λιγο και θα είμαστε στην κατηγορια των ΙΧ .sarcastic.
 
Βρε Γερασιμε ..
.sarcastic.
Μετοχος ειναι βρε καπετανιε το παιδι? Που να τα ξερει ολα? Οτι ακουει αναφερει κ αυτος... ;)
Ετσι κ αλλιως στην Ελλαδα την ιστορια με τα σκοπευτηρια την ξερεις... Δεν πηγες Αφρικη μου φαινεται κ δεν κρατιεσαι... .yelling.
 
Ειδα κάποια τηλέφωνα στην σελίδα τους στο facebook εχει δοκιμασει κάποιος να πάρει ?
 
.sarcastic.
Μετοχος ειναι βρε καπετανιε το παιδι? Που να τα ξερει ολα? Οτι ακουει αναφερει κ αυτος... ;)
Ετσι κ αλλιως στην Ελλαδα την ιστορια με τα σκοπευτηρια την ξερεις... Δεν πηγες Αφρικη μου φαινεται κ δεν κρατιεσαι... .yelling.
Βρε φιλε δεν ειναι μετοχος ....αλλα "ακουει" πιο πολλα απο εμας!!! Αστα επαθα μεγαλη πλακα φετος ... μονο με 120 παπακια την εβγαλα Ρουμανια .... θελω να καω Σχιστοοοοοοοοοο .very funny.
 
Γερασιμε ...μηπως καθαρα Δευτερα ή Μεγαλη Δευτερα? Σιριαλ εχει καταντησει ... βρε απο το αλλο του Ασπροπυργου κανα νεο?
 
Back
Top