Σκοπευτήριο Μαλακάσας

Πολύ ωραία χθεσινά νέα από σκοπευτήριο Μαλακάσας! Μέχρι τέλος Οκτωβρίου θα είναι έτοιμα 4 γήπεδα Compaq & Fitasc, ενώ προγραμμάτιζεται το σκοπευτήριο να είναι ανοικτό μέχρι αργά με προβολείς καθημερινά, ώστε να μην επηρεαστεί από την αλλαγή της ώρας!
Επιτέλους όσοι εργαζόμαστε μέχρι αργά θα μπορούμε να κάνουμε το χόμπι μας!
 
Πολύ ωραία χθεσινά νέα από σκοπευτήριο Μαλακάσας! Μέχρι τέλος Οκτωβρίου θα είναι έτοιμα 4 γήπεδα Compaq & Fitasc, ενώ προγραμμάτιζεται το σκοπευτήριο να είναι ανοικτό μέχρι αργά με προβολείς καθημερινά, ώστε να μην επηρεαστεί από την αλλαγή της ώρας!
Επιτέλους όσοι εργαζόμαστε μέχρι αργά θα μπορούμε να κάνουμε το χόμπι μας!
Πολυ καλο νεο!!!! Επιτελους ακουμε και κατι καλο.. λεωνιδα μας εφτιαξες .big smile. .big smile. .big smile.
 
Τώρα γύρισα από Μαλακάσα....ο Νεκτάριος εκεί πολύ εξυπηρετικός και καλό παιδί φαίνεται... 4 πούλες trap είχε το πρόγραμμα...λύσσαξαααα .terror..terror.
Ο Νεκτάριος είναι όντως καλό παιδί.Σε γενικές γραμμές η Μαλακάσα έχει
Ενημερώθηκα για νυχτερινή αύριο, Τετάρτη, με ψητά κλπ! Λέω να κάνω μία βόλτα!
Παίζει να έρθω και εγώ μιας και έχω πολύ καιρό να πάω ,οπότε ευκαιρία να γνωριστούμε κιόλας .
 
Θα ερχόμουν και εγώ αλλά τα κωλογούρουνα μου δώσαν τα ποδάρια στο χέρι σήμερα.
Έπιασαν ένα μικρό τα σκυλιά.
Τέλος καλό, όλα καλά.
Ύπνος τώρα.

View attachment 32917
Το κακο στη μαλακασα ειναι οτι δεν εχει πινακα στα 50 μετρα να κανουμε και καμια δοκιμη .exciting..exciting.
 
Αποψε στη μαλακασα ηταν ολα πολυ ωραια ... Πολυ ωραιο παρεακι με λεωνιδα και σπυρο ριξαμε τις πουλες μας φαγαμε ηπιαμε γελασαμε η φαση με το νυχτερινο και τους προβολεις ηταν το κατι αλλο ... ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟΥ . Προτεινω να δοκιμασετε .
 
Πραγματικα περασαμε πολυ ωραια αποψε στην εξοχη και ευχαριστουμε το σκοπευτηριο για την φιλοξενια!
Φαγαμε μπριζολιδια, ηπιαμε τα κρασια μας (οκ ο Λεωνιδας ηπιε), κλαμπανισαμε τα πιατακια μας σπαζοντας και μερικα. Εβγαλα την black edition βολτα στη μαυρη νύχτα και εριξα με το 725 του Ηλια βγαζοντας ντουμανια απ τα kicks! Θα το καθιερώσουμε θελω να πιστευω
IMG_20210922_211601.jpg
IMG-128703814de46d474635bc3e68259648-V.jpg
IMG-1566a26e886b5978609bf3da11acfc45-V.jpg
IMG-a633d432238440cfd3ee54d2c8f9cc90-V.jpg
 
Πραγματικα περασαμε πολυ ωραια αποψε στην εξοχη και ευχαριστουμε το σκοπευτηριο για την φιλοξενια!
Φαγαμε μπριζολιδια, ηπιαμε τα κρασια μας (οκ ο Λεωνιδας ηπιε), κλαμπανισαμε τα πιατακια μας σπαζοντας και μερικα. Εβγαλα την black edition βολτα στη μαυρη νύχτα και εριξα με το 725 του Ηλια βγαζοντας ντουμανια απ τα kicks! Θα το καθιερώσουμε θελω να πιστευω
View attachment 32940
View attachment 32941
View attachment 32942
View attachment 32943
Ε ρε φίλε τι χάνω..
Μπράβο παιδιά!!
Η Μαλακάσσα σε λίγους μήνες βλέπω νά είναι το 2ο σπίτι μου!
 
Back
Top