Σκοπευτήριο Μαλακάσας

Έλα πες αλήθεια πλακα μου κάνεις....μην πας να ρίξεις καθόλου τότε...ρε φίλε είσαι αθλητής ή κάντο σωστά ή μην το κάνεις καθόλου!

Οχι αλήθεια σου λέω ρε.. Απλά θα κατέβω και θα το δω σαν μια σοβαρή προπόνηση.. Δεν είναι τελικός παγκοσμίου κυπέλλου σιγά.. Άσε που δοκιμάζεις και πράγματα όπως πχ να δεις αν είσαι ικανός να διαβάσεις μια τροχειά δίσκου που δεν την έχεις προπονηθεί και επίσης να σου πω πως στο Sporting που ρίχνουμε στο εξωτερικό τουφεκάς 150 πιάτα (βάζω και τους ντουμπλέδες μέσα) χωρίς να τα έχεις ξαναδεί.. Τα ρίχνεις μια-δυο φορές στην ζωή σου και τέλος.
 
Οχι αλήθεια σου λέω ρε.. Απλά θα κατέβω και θα το δω σαν μια σοβαρή προπόνηση.. Δεν είναι τελικός παγκοσμίου κυπέλλου σιγά.. Άσε που δοκιμάζεις και πράγματα όπως πχ να δεις αν είσαι ικανός να διαβάσεις μια τροχειά δίσκου που δεν την έχεις προπονηθεί και επίσης να σου πω πως στο Sporting που ρίχνουμε στο εξωτερικό τουφεκάς 150 πιάτα (βάζω και τους ντουμπλέδες μέσα) χωρίς να τα έχεις ξαναδεί.. Τα ρίχνεις μια-δυο φορές στην ζωή σου και τέλος.
Σίγουρα ξέρεις καλύτερα ρε gerry...αλλά εσείς τα κρατάτε τα σκορ...σαν ιδέα πάντως αυτή σωστή όπως την έθεσες!
 
Σίγουρα ξέρεις καλύτερα ρε gerry...αλλά εσείς τα κρατάτε τα σκορ...σαν ιδέα πάντως αυτή σωστή όπως την έθεσες!

Κρατάμε τα σκορ στους αγώνες κυπέλλου οχι στους περιφερειακούς. Τεσπα είναι πρόκληση Ηλία.. Αν το καλοσκεφτείς θα δεις οτι έχω δίκιο
 
Στανταρακι ειναι προκληση, ειδικα εσεις που εχετε και εμπειρια σε αγωνες, ειναι ακομα μεγαλυτερη. Αν δεν σε νοιαζει και βαθμολογικα, τοτε ακομα μικροτερο το αγχος.
Βίκτωρα δεν ξέρω αν και κατά πόσο ισχύει αυτό...γιατί όλοι μεταξύ τους είναι γνωστοί!
 
Nαι βρε, προκληση απεναντι στον αγωνα και τον σκοπευτη. Οχι αναμεσα στους σκοπευτες.
Τι να σου πω εγώ θεωρώ πως δύσκολα πας απλά για την συμμετοχή σε αυτό το επίπεδο...αλλά ίσως να είναι και έτσι....εδώ βάζουν παραπάνω δίσκους η συμμορία μεταξύ τους....
 
Hλια, οταν πας για προπονηση δεν ζητας πολλες φορες και δισκους εκτος σεναριου, για να τεσταρεις τον εαυτο σου; Να δεις ρε παιδι μου στα δυσκολα πως τα πας.
 
Hλια, οταν πας για προπονηση δεν ζητας πολλες φορες και δισκους εκτος σεναριου, για να τεσταρεις τον εαυτο σου; Να δεις ρε παιδι μου στα δυσκολα πως τα πας.
Ξεκάθαρα κάνω αυτό που ανέφερε ο gerry...έναν δίσκο που δεν θα τον σπάσω καλά ή δεν τον σπάσω καν θα τον πάρω όσες φορές χρειαστεί!
 
Back
Top