Σκοπευτήριο Μαλακάσας

Πως βγαζει το δελτιο σκοπευτη?
πηγαινε στη μαλακασα σ εναν οποιονδηπιτε συλογο η στο σχιστο και θα σου πουν τα διαδικαστικα και ποσα λεφτα χρειαζονται και θα σου δωσουν και τ απαραιτητα χαρτια. ριξε και μια ματια στην ενοτητα διαδικαστικα για χρηση σκοπευτηριου
 
Την άλλη Παρασκευή πρώτα ο Θεός θα μαι στο Σκοπευτήριο σας..Κανόνισε να έρθεις να ρίξουμε καμιά πούλα παρέα
Καλημέρα! Καλώς να έρθεις Γεράσιμε! Θα έρθω την Παρασκευή να τα πούμε αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να ρίξω εγώ,γιατί θα κάνετε προπόνηση για τον αγώνα.απο άλλες φορές θυμάμαι ότι δεν μας άφηναν την προηγούμενη του αγώνα να ρίξουμε.εγω θα κρατάω όπλο παντως. οπως και να έχει θα βρεθούμε.
 
Last edited:
Όποιος θέλει να ρίξει τεχνικά και ορισμένα πιεστικά πιάτα ας περάσει μια βόλτα απο την Μαλακάσα εν όψει του Πανελληνίου
μου άρεσε το 4ο σταντ με τους 2 λαγούς και τα γρήγορα άλλα πιάτα
ο λαγός από δεξιά πλευρά έκανε και κάποια αναπήδηση ορισμένες φορές και έβγαζε μια ωραία δυσκολία και έκπληξη :)
 
Last edited:
μου άρεσε το 4ο σταντ με τους 2 λαγούς και τα γρήγορα άλλα πιάτα
ο λαγός ειδικά από δεξιά πλευρά έκανε και κάποια αναπήδηση ορισμένες φορές και έβγαζε μια ωραία δυσκολία και έκπληξη :)
Εεεε με τον Λακη πηγες;
 
μου άρεσε το 4ο σταντ με τους 2 λαγούς και τα γρήγορα άλλα πιάτα
ο λαγός από δεξιά πλευρά έκανε και κάποια αναπήδηση ορισμένες φορές και έβγαζε μια ωραία δυσκολία και έκπληξη :)
2 μηχανες λαγου με διαφορετικες τροχιες ???
 
Back
Top