Σκοπευτήριο Μαλακάσας

Τρεις φορές στην πούλα ;;; Εμάς εδώ μία και με το ζόρι !!! Μόνο στο ένα από τα 3 γήπεδα, και όχι πάντα, ανάλογα με το "σχήμα - σενάριο", και αν έχουν και πιάτα !!! .yel. (γιατί λέει είναι πιο ακριβός από τα άλλα πιατάκια) ...
.what. :(
και καμμια να μην υπηρχε δεν θα με χαλαγε καθολου
.yelling.
 
Τρεις φορές στην πούλα ;;; Εμάς εδώ μία και με το ζόρι !!! Μόνο στο ένα από τα 3 γήπεδα, και όχι πάντα, ανάλογα με το "σχήμα - σενάριο", και αν έχουν και πιάτα !!! .yel. (γιατί λέει είναι πιο ακριβός από τα άλλα πιατάκια) ...
.what. :(
10 λεπτα στοιχιζει το κάθε πιατακι φιλε , 25 λεπτα του λαγου , αστεια δικαιλογια , και σε μας τα ιδια ακουμε
 
Δημήτρη τεχνικά δεν ήταν δύσκολο το πιάτο ( στον προηγούμενο γήπεδο δεν άφησα λαγό για λαγό ) αλλά λίγο πιο πονηρό θα έλεγα και θα το εξηγήσω

ο συγκεκριμένος ήταν καμιά 5-7 μέτρα πιο μακρυά από τον άλλο με φορά από δεξιά προς τα αριστερά με ένα έντονο και ψηλό σκαμπανέβασμα όταν έβγαινε αλλά στο ίσιομα του και δίχως να προλάβει να περάσει το μεαίο σημαιάκι έσπαγε μόνο του το πιάτο λόγο εδάφους χωρίς να μου δώσει την ευκαιρία να το σπάσω εκεί που είχα προγραμματίσει ( λίγο μετά το σημαιάκι που πλέον είχε πάρει καλή πορεία )

δοκίμασα να το σπάσω με το που βγει και τα κατάφερα μια φορά στις τρεις φορές σύνολο που τον είδα στην πούλα - δεν θέλω να ρίξω πουθενά αλλού το φταίξιμο εκτός από την δική μου μεριά αλλά θα βάλω και ένα "ίσως" γιατί την 2η πούλα την ρίξαμε στις 19:20 και δεν βλέπαμε την τύφλα μας με φόντο το δάσος πίσω

παρασκεύη που θα πάω πάλι για προπόνηση καλύτερα να μη βγεί από το γιατάκι του .sarcastic.
Παλι παρασκευη;
 
Ηλία τον Χάρη τον γνώρισα πριν 4 χρόνια που κάναμε το πρώτο μας κυνήγι, πραγματικά είναι πολύ καλός φίλος και κυνηγός,έχουμε δεθεί τρομερά όπως το είπες φοβερό δίδυμο με καταλαβαίνει και εγώ το ίδιο

έχουμε κάνει πάρα πολλά κυνήγια από τότε και γενικά κάνουμε παρέα και εκτός κυνηγιού με τις οικογένειες μας,,,θα ταιριάξει να πάμε μαζί για κυνήγι να τον γνωρίσεις καλύτερα να κάνουμε και λίγο φασαρία στο βουνό !
 
Κι εγω με την σειρα μου πρεπει να πω οτι το καταευχαριστηθηκα με την παρεα του Παυλου και Ηλια και Χαρη ναστε καλα παιδια και περιμενω να το επαναλαβουμε !!!!
Ειχα παρει μαζι και την 686 αλλα δεν προλαβα να την δοκιμασω ...επεσε σκοταδι...hair.και ειμαι λιγο γκαβακας
Εριξα με την a400. Στην δευτερη πουλα αν και ηταν ποιο δυσκολη ξεκινησα με 14 επιτυχιες στις 15 στις επομενες δεκα τελευταιες βολες αλλες 2 επιτυχιες αφου αρχισε να σκοτηνιαζει και εφευγαν τα πιατακια και εγω κοιταγα τον ουρανο να τα δω πολυ γελιο....!! Μου φωναζαν τα παιδια , εφυγεεεε...απο πανω σου αλλα εγω nathing ...sarcastic.
Οταν πιασεις ρε παιδι μου τα ..ηντα...αρχιζουν να αλλαζουν φιαφορα !!!.micle..sarcastic.
Παυλος ,Χαρης πολυ καλοι....Ηλιας ανερχομενο αστερι......εγω εξελισσομαι σιγα σιγααααα...!!!!!!;)
 
Back
Top