Σκοπευτήριο Μαλακάσας

Εγώ ακόμα δεν το έχω σίγουρο Διονύση για αύριο, Για Μαλακάσα έλεγα για νωρίς να γυρίσω το μεσημέρι γιατί έχω έναν γάμο το απόγευμα αλλά ήθελα να ρίξω μερικές τουφεκιές στον πίνακα που δεν μπορώ στο Σχιστό.

Απαράδεκτο και ντροπή σ,αυτό που συμβαίνει στο Σχιστό. "όποιος θέλει πίνακα ,να έρχεται 8¨30 το πρωί " .shake hands..banana.
 
Last edited:
Σάββατο Μαλακάσα παρέα με τον Θεόφραστο και τον Διονύση με πολύ ησυχία του δώσαμε να καταλάβει στις δοκιμές περισσότερο .. μέχρι που ο πίνακας μασ παρακαλούσε να τον αφήσουμε στην ησυχία του χαχαχα.sarcastic..sarcastic.

η πούλα πήγε μέτρια για μένα έως άσχημα , ίσως ο αερας .. δεν ξέρω ... αλλά μικρο το κακό.. το ευχαριστηθηκαμε !
το σημαντικό ειναι οτι βγήκαν αρκετά συμπεράσματα στο πίνακα όσο αφορά την " ευθυγράμμιση " και κάποιες δοκιμές για τέσσερα φυσίγγια 30γρ που δοκιμάσαμε (*θα ανεβάσω αργότερα στης βλητικές δοκιμές )
το φετίχ ήταν η ευφυέστατη σκέψη του Θεόφραστου για να έχουμε κέντρο στον πίνακα ... ενα μαγνιτάκι απο σκληρό δίσκο υπολογιστή ....shake hands.
**ακλόνητο στις τουφεκιές
image share
 
Πραγματικά ρίξαμε πάρα πολλά φυσίγγια στον πίνακα. Το απογοητευτικό ήταν με το πλάγιο οπού μάλλον είχα προσαρμόσει το σώμα μου πάνω του και τώρα που με το poze έριξα αρκετά φυσίγγια στο σκοπευτήριο με το πλάγιο πάω αλλού γι αλλού.hair.
 
μεγάλη υπόθεση ο πίνακας. Ότι και να λέγαμε στο Σχιστό, επωμησε να σε δω να με δεις και στο περίπου στις πουλες συμπέρασμα σωστό δεν βγαίνει.
Τελικά αν πηγαίνεις οργανωμένος να κάνεις δουλειά σου αξίζει 100% η Μαλακάσα, τώρα που είναι ανοιχτό το κυνήγι και το σχιστό ο κόσμος είναι λίγος και με την καλή παρέα που είχαμε προχθές ήταν ένα τέλειο πρωινό.
Αν δεν είχα τον γάμο ακόμα εκεί θα ήμουν .sarcastic.
 
Πραγματικά ρίξαμε πάρα πολλά φυσίγγια στον πίνακα. Το απογοητευτικό ήταν με το πλάγιο οπού μάλλον είχα προσαρμόσει το σώμα μου πάνω του και τώρα που με το poze έριξα αρκετά φυσίγγια στο σκοπευτήριο με το πλάγιο πάω αλλού γι αλλού.hair.
Πολλα δεν λες τπτ. Πρεπει να φάγατε ενα τρίωρο στον πίνακα. .hunter.
 
Last edited:
Πολλα δεν λες τπτ. Πρεπει να φύγατε ενα τρίωρο στον πίνακα. .hunter.
Αφού είναι εργαλείο της δουλειάς..sarcastic.
Πάντως όταν το έφερα το win κέντρο άσχετα με το ύψος που ακόμα χάνω όταν επόμιζα σωστά ο δίσκος εξαφανιζόταν σε αντίθεσή με την πρώτη πουλα, που δεν είχα πειράξει τίποτα, που απλά έσπαγε
 
χθες Μαλακάσα περάσαμε τέλεια

Ηλία χάρηκα που ξαναβρεθήκαμε όπως επίσης χάρηκα που γνώρισα και τον Αργύρη ( Argyhunt )

ρίξαμε 2 πούλες με τροχιές έτοιμες για τον αγώνα της κυριακής - στο αριστερό γήπεδο εύκολα τα πιατάκια ( παραλίγο το απόλυτο ) με πολύ κοντινές τροχιές ( πάλι καλά που δεν έκανα μαλακία να δώσω το U1,δούλεψε άψογα ) ,στο δεξί αρκετά πιο δύσκολες πιο μακρυνές όπου αν θυμάμαι καλά στον βατήρα 3 τα πιάτα δεν συμβάδιζαν με τα νούμερα που είχε το ταμπελάκι επάνω,οι ντουμπλέδες σιμ έκαναν τα πράγματα πιο διασκεδαστικά :) - τα πήγαμε καλά και εκεί αν και με δυσκόλεψε πολύ το 5 ( λαγός )

άντε και στην επόμενη παλικάρια !!!
 
να είσαι καλά Ηλία η καλή παρέα μετράει σε ότι και να κάνουμε

χθες είδα και ωραία σπασίματα από εσένα και μάλιστα κέντρα και πολλά σκονίσματα - τα βρίσκεις σιγά σιγά με τις αλλαγές που έχεις κάνει !!!
 
Δημήτρη τεχνικά δεν ήταν δύσκολο το πιάτο ( στον προηγούμενο γήπεδο δεν άφησα λαγό για λαγό ) αλλά λίγο πιο πονηρό θα έλεγα και θα το εξηγήσω

ο συγκεκριμένος ήταν καμιά 5-7 μέτρα πιο μακρυά από τον άλλο με φορά από δεξιά προς τα αριστερά με ένα έντονο και ψηλό σκαμπανέβασμα όταν έβγαινε αλλά στο ίσιομα του και δίχως να προλάβει να περάσει το μεαίο σημαιάκι έσπαγε μόνο του το πιάτο λόγο εδάφους χωρίς να μου δώσει την ευκαιρία να το σπάσω εκεί που είχα προγραμματίσει ( λίγο μετά το σημαιάκι που πλέον είχε πάρει καλή πορεία )

δοκίμασα να το σπάσω με το που βγει και τα κατάφερα μια φορά στις τρεις φορές σύνολο που τον είδα στην πούλα - δεν θέλω να ρίξω πουθενά αλλού το φταίξιμο εκτός από την δική μου μεριά αλλά θα βάλω και ένα "ίσως" γιατί την 2η πούλα την ρίξαμε στις 19:20 και δεν βλέπαμε την τύφλα μας με φόντο το δάσος πίσω

παρασκεύη που θα πάω πάλι για προπόνηση καλύτερα να μη βγεί από το γιατάκι του .sarcastic.
 
Δημήτρη τεχνικά δεν ήταν δύσκολο το πιάτο ( στον προηγούμενο γήπεδο δεν άφησα λαγό για λαγό ) αλλά λίγο πιο πονηρό θα έλεγα και θα το εξηγήσω

ο συγκεκριμένος ήταν καμιά 5-7 μέτρα πιο μακρυά από τον άλλο με φορά από δεξιά προς τα αριστερά με ένα έντονο και ψηλό σκαμπανέβασμα όταν έβγαινε αλλά στο ίσιομα του και δίχως να προλάβει να περάσει το μεαίο σημαιάκι έσπαγε μόνο του το πιάτο λόγο εδάφους χωρίς να μου δώσει την ευκαιρία να το σπάσω εκεί που είχα προγραμματίσει ( λίγο μετά το σημαιάκι που πλέον είχε πάρει καλή πορεία )

δοκίμασα να το σπάσω με το που βγει και τα κατάφερα μια φορά στις τρεις φορές σύνολο που τον είδα στην πούλα - δεν θέλω να ρίξω πουθενά αλλού το φταίξιμο εκτός από την δική μου μεριά αλλά θα βάλω και ένα "ίσως" γιατί την 2η πούλα την ρίξαμε στις 19:20 και δεν βλέπαμε την τύφλα μας με φόντο το δάσος πίσω

παρασκεύη που θα πάω πάλι για προπόνηση καλύτερα να μη βγεί από το γιατάκι του .sarcastic.
αυτή είναι η μαγκια του σπορτινγκ , ότι δεν μαθαίνεται όπως το σκητ και το τραπ , αλλα γήπεδα αλλα πιατα , ιδιο γηπεδο αλλαγη τροχιων ταχυτήτων ,αλλα πιατα συνεχεια , αυτό είναι η μαγεια του σπορτινγκ , καλη συνεχεια ευχομαι , που θα παει θα ριξουμε παρεα συντομα
 
στις τρεις φορές σύνολο που τον είδα στην πούλα
Τρεις φορές στην πούλα ;;; Εμάς εδώ μία και με το ζόρι !!! Μόνο στο ένα από τα 3 γήπεδα, και όχι πάντα, ανάλογα με το "σχήμα - σενάριο", και αν έχουν και πιάτα !!! .yel. (γιατί λέει είναι πιο ακριβός από τα άλλα πιατάκια) ...
.what. :(
 
Back
Top