Σκοπευτήριο Ιωαννίνων στο Δήμο Περάματος

Δεν μπορώ να την καταλάβω αυτή την λογική πραγματικά.απο τη στιγμή που πας με 28gr,ποιος ο λόγος να σε υποχρεώνουν να πάρεις από εκεί..μάλλον hippo,ο λόγος...
Γιάννη κανονικά δεν μπορεί σε υποχρεωσει άσχετα που το κάνουν έλεγχο στα φυσίγγια που έχεις μαζί σου μπορούν να σού κάνουν
Επίσης το μεγαλύτερο κέρδος είναι στα πιατακια στα φυσίγγια μόνο αν έχει κάνει καμία πολύ καλή συνφωνια
(Μιλαω μόνο για τον πυλινο στόχο )
 
Αν δεν είχες άλλη επιλογή θα έβαζες κι εσυ την ουρά στα σκέλια ,γατάκι ....buy.

Μπα ούτε καν.. Ρε φίλε εγω μπορεί να ρίχνω Gamebore και να μην θέλω να προπονηθώ σε άλλο φυσίγγι.. Θα μου πει ο καθένας οτι πρέπει να ρίξεις μόνο με αυτό? Τι να το κάνω? Καλύτερα να πάω για φάσσες! ha haaa
 
Μπα ούτε καν.. Ρε φίλε εγω μπορεί να ρίχνω Gamebore και να μην θέλω να προπονηθώ σε άλλο φυσίγγι.. Θα μου πει ο καθένας οτι πρέπει να ρίξεις μόνο με αυτό? Τι να το κάνω? Καλύτερα να πάω για φάσσες! ha haaa
Για να το κλείσω να μην χαλάμε το θέμα και χωρίς η απάντηση να αφορά εσένα γατούλι μου.buy. , κανοντας φυσικά και λίγο πλάκα .
Δηλαδή αν εχεις βρει φασσες ,ζεις πχ στα Γιάννενα και πας σκοπευτήριο αντι να πας να τις ξεσκίσεις ,τράβα σε κανα ψυχίατρο καλύτερα
.sarcastic.
 
σαν τιμη δεν την λες και ασχημη! τι φυσιγγια φερνουν πιο πολυ Νικολα?
οχι Γιαννη δεν ειναι ασχημη μια χαρα ειναι απλα δε βγαζει κατι ο συλλογος απο αυτο,
κατα βαση τα lambro φερνει
 
εμας εδω εχει 4 ευρω ..και κατι ακουσα οτι αν γραφτεις σε συλλογο 3 ευρω.
Γιάννη, 4 € έχει για όλους (εγώ είμαι γραμμένος σε σύλλογο) ... Αν σκέφτονται να το κάνουν 3 στο μέλλον, δεν το ξέρω, ίσως να έχει πέσει σαν ιδέα αλλά προς το παρόν δεν ισχύει ... Και τα φυσίγγια από 6,5 και πάνω. Αλλά στην πούλα δεν σε φτάνει συνήθως ένα κουτί, δεν τα παίρνεις και όλα μονοτούφεκα !!! Οπότε στην τελική, η πούλα στοιχίζει 12-13 € περίπου ... ;)
 
Εμείς δεν έχουμε ούτε καν σκοπευτήριο κοντά οπότε καλά τα 10€ πιστεύω .buy.

έχεις ...... στην Επίδαυρο. 5 ευρώ η πούλα , τα φυσίγγια 6,5 ευρώ ( πέρυσι , φέτος δεν ξέρω ) και 6 μηχανές που πέρυσι δουλεύανε οι 3. Είχε πει ότι θα τις έφτιαχνε.
Το "περίεργο" είναι ότι σε χρεώνει 10 ευρώ την είσοδο. Αυτό δεν το κατάλαβα και για αυτό τον λόγο δεν πάω.
 
...Το "περίεργο" είναι ότι σε χρεώνει 10 ευρώ την είσοδο. Αυτό δεν το κατάλαβα και για αυτό τον λόγο δεν πάω...
Δηλαδή τα 10€ δεν αφαιρούνται από το συνολικό ποσό που χρωστάς στο τέλος; .xm.
Αν τα 10€ δεν αφαιρούνται από το τελικό ποσό είναι για μένα απαράδεκτη τακτική, αλλά αν αφαιρείται, έχει τη λογική ότι όποιος μπαίνει πρέπει να ρίξει και έτσι ο κάθε επισκέπτης γλυτώνει από τους τζαμτζήδες "δάσκαλους" και καιροσκόπους που έχουν ως μοναδική ασχολία να σου τα πρήζουν πάνω από το κεφάλι σου και όχι να ξοδέψουν ρίχνοντας καμμιά πούλα... ;)
 
απο το τιποτα καλα ειναι κ αυτα .sarcastic. γιατι δε φτιαχνετε κ εσεις ενα?

Δυστυχώς περιοστηκαμε μόνο για περίστροφα....

έχεις ...... στην Επίδαυρο. 5 ευρώ η πούλα , τα φυσίγγια 6,5 ευρώ ( πέρυσι , φέτος δεν ξέρω ) και 6 μηχανές που πέρυσι δουλεύανε οι 3. Είχε πει ότι θα τις έφτιαχνε.
Το "περίεργο" είναι ότι σε χρεώνει 10 ευρώ την είσοδο. Αυτό δεν το κατάλαβα και για αυτό τον λόγο δεν πάω.

Μια η άλλη με τον Σχιστό θα μου βγαίνει ;)
 
Back
Top