Σκοπευτήριο Ιωαννίνων στο Δήμο Περάματος

εχουν γινει καποιες αλλαγες αλλα προχωραει το θεμα σιγα σιγα το θεμα ηταν τα προγραμα λειτουργεια που αλλαζε συνεχως,λογο κυνηγιου τωρα που θα σταματισει θα λειτουργει περισοτερες μερε,πρωσοπηκη αποψη αν υπαρχει ενδιαφερων κ θελησει απο το κοσμο θα προχωριση,
Νικολά το πρόβλημα δεν τόσο το ωράριο λειτουργείας όσο το πρόβλημα με τις μηχανες....μια χαλαγε η μια να την στείλουν Θεσσαλονίκη...μια χαλαγε η γεννήτρια.... Μετα αποφασίστηκε αύξηση τιμής και όχι μονο αυτό αλλά δεν σε αφήνουν να ρίξεις και δικά Σου φυσίγγια λες και είμαστε σε επίσημους αγώνες.....κρίμα γιατί ήμουν απο τους πρωτους που του είδα και είπα πάμε καλά....
 
Δεν ερχεστε να παμε σε κανα τσιχλοκαρτερο λεω εγω...γιατι λιγες μερες εμειναν.;););)

εμμμ....αυτό ήθελα να ρωτήσω Δημήτρη και το είχα σε απορία.....
Έλεγα μεσα μου.....φαντάσου πόσα τσιχλοκότσυφα έχουν πάρει εφέτος, θα έχουν γεμίσει τους καταψύκτες και πάνε σκοπευτήριο για χαλάρωση !.sarcastic.
 
Νικολά το πρόβλημα δεν τόσο το ωράριο λειτουργείας όσο το πρόβλημα με τις μηχανες....μια χαλαγε η μια να την στείλουν Θεσσαλονίκη...μια χαλαγε η γεννήτρια.... Μετα αποφασίστηκε αύξηση τιμής και όχι μονο αυτό αλλά δεν σε αφήνουν να ρίξεις και δικά Σου φυσίγγια λες και είμαστε σε επίσημους αγώνες.....κρίμα γιατί ήμουν απο τους πρωτους που του είδα και είπα πάμε καλά....

σωστα οι μηχανες ειχαν θεμα κ ειπαν οτι θα ανανεωσαουν με καινουργιες,γνωμη μου α δεν πει κοσμος να ριχνει κ να του ζαλιζει τ α@#%&ια δεν προκητε να κανουν κινηση,τωρα η αυξηση δεν ειναι μεγαλη πηγε 10ευρο πουλια κ φυσηγγια αυτου που αλαξαν ηταν να βαλουν το χαρτακι δηλ.οτι πηρε φυσιγγια απο εκει για ριξεις πουλια γιατι ηταν καποιοι που ερχοταν γιατι ειχαν παλια φυσιγγια η ελεγαν οτι ειχαν απο αλλη φορα κ δεν πληρωνα τιποτα στο σκοπευτηριο κ εφευγαν,πως μετα να μπουν λεφτα στο σκοπευτηριο για βελτιοθει λεω εγω τωρα,κ επισεις εγινε στο συλογο διαμαρτηρια γιατι καποιοι να περνουν φυσιγγια απο κει κ αλλη οχι ετσι κ το εκαναν να ριχνεις μονο με φυσιγγια απο το σκοπευτηριο
 
σωστα οι μηχανες ειχαν θεμα κ ειπαν οτι θα ανανεωσαουν με καινουργιες,γνωμη μου α δεν πει κοσμος να ριχνει κ να του ζαλιζει τ α@#%&ια δεν προκητε να κανουν κινηση,τωρα η αυξηση δεν ειναι μεγαλη πηγε 10ευρο πουλια κ φυσηγγια αυτου που αλαξαν ηταν να βαλουν το χαρτακι δηλ.οτι πηρε φυσιγγια απο εκει για ριξεις πουλια γιατι ηταν καποιοι που ερχοταν γιατι ειχαν παλια φυσιγγια η ελεγαν οτι ειχαν απο αλλη φορα κ δεν πληρωνα τιποτα στο σκοπευτηριο κ εφευγαν,πως μετα να μπουν λεφτα στο σκοπευτηριο για βελτιοθει λεω εγω τωρα,κ επισεις εγινε στο συλογο διαμαρτηρια γιατι καποιοι να περνουν φυσιγγια απο κει κ αλλη οχι ετσι κ το εκαναν να ριχνεις μονο με φυσιγγια απο το σκοπευτηριο
Νικολά καλά τα λες αλλά έπρεπε να σε αφήνει έστω ενα κουτί απο τα δικά σου να το ρίχνεις και να πληρωνεις τα πιατα...είναι πολλά 20 ευρώ να ρίξεις δυο πουλες και στην κατασταση που είναι το σκοπευτηριο
 
Νικολά καλά τα λες αλλά έπρεπε να σε αφήνει έστω ενα κουτί απο τα δικά σου να το ρίχνεις και να πληρωνεις τα πιατα...είναι πολλά 20 ευρώ να ρίξεις δυο πουλες και στην κατασταση που είναι το σκοπευτηριο
Κωστα συνφωνο λυσεις υπαρχουν κ μπορουν να γινουν ευκολα,αλλα δεν βλεπω να γινονται γιατι δεν ειδα κανενα απο τους συμβουλους του συλογου να εχονται στο σκοπευτηριο να ακουσουν προβληματα η πρωτασεις απο τους κυνηγους να δουν τι γινεται στο σκοπευτηριο αν ερχεται κοσμος πως μπορει να γινει καλητερο
 
Νικολά καλά τα λες αλλά έπρεπε να σε αφήνει έστω ενα κουτί απο τα δικά σου να το ρίχνεις και να πληρωνεις τα πιατα...είναι πολλά 20 ευρώ να ρίξεις δυο πουλες και στην κατασταση που είναι το σκοπευτηριο
Κωστα συνφωνο λυσεις υπαρχουν κ μπορουν να γινουν ευκολα,αλλα δεν βλεπω να γινονται γιατι δεν ειδα κανενα απο τους συμβουλους του συλογου να εχονται στο σκοπευτηριο να ακουσουν προβληματα η πρωτασεις απο τους κυνηγους να δουν τι γινεται στο σκοπευτηριο αν ερχεται κοσμος πως μπορει να γινει καλητερο

ρε πατριώτες ... συγχωρέστε μ αλλά δεν εχω καταλάβει για ποιο λογο το σκοπευτήριο εχει μπει σε αυτήν την εξίσωση ...!! και σε άλλες εξισώσεις πχ μπορεί να ρίξει μόνο μέλος του ΚΣ Ιωαννίνων..)

τι ποιο απλό απο:
μια τιμή σκέτη πούλα...
και μια τιμή, πουλα με φυσίγγια (αν θέλει να πουλάει και φυσίγγια και να βγάζει κατι ακόμα και απο εκει )
???
όσο άφορα την τιμή των 10ευρώ (φυσίγγια κ πούλα) μπορεί να ακούγεται δελεαστική για εμάς εδώ στην Αθήνα, αλλα θα συμφωνήσω με τον Κώστα οτι ειναι πολλά για δύο μηχανές μονο και δεν ειναι προνομιακή τιμή για τα μέλη του συλλόγου που πλασάρει οτι φτιάχτηκε .
 
ρε πατριώτες ... συγχωρέστε μ αλλά δεν εχω καταλάβει για ποιο λογο το σκοπευτήριο εχει μπει σε αυτήν την εξίσωση ...!! και σε άλλες εξισώσεις πχ μπορεί να ρίξει μόνο μέλος του ΚΣ Ιωαννίνων..)

τι ποιο απλό απο:
μια τιμή σκέτη πούλα...
και μια τιμή, πουλα με φυσίγγια (αν θέλει να πουλάει και φυσίγγια και να βγάζει κατι ακόμα και απο εκει )
???
όσο άφορα την τιμή των 10ευρώ (φυσίγγια κ πούλα) μπορεί να ακούγεται δελεαστική για εμάς εδώ στην Αθήνα, αλλα θα συμφωνήσω με τον Κώστα οτι ειναι πολλά για δύο μηχανές μονο και δεν ειναι προνομιακή τιμή για τα μέλη του συλλόγου που πλασάρει οτι φτιάχτηκε .
Εγώ δεν έχω διάθεση να βγάλω τα σπασμένα του συλλογου στο σκοπευτήριο....ας βαζανε τιμες ξεχωριστά και ας αφηνανε και άλλο κοσμο να ρίξει να τα βγάλουν...αλλά όχι έτσι....φάνηκε πλεον οτι δεν έγινε με σκοπό την εκπαίδευση μελών αλλά με σκοπό το κέρδος....για αυτό το λογο δεν ξαναπάτησα απο τον σεπτεμβριο
 
ρε πατριώτες ... συγχωρέστε μ αλλά δεν εχω καταλάβει για ποιο λογο το σκοπευτήριο εχει μπει σε αυτήν την εξίσωση ...!! και σε άλλες εξισώσεις πχ μπορεί να ρίξει μόνο μέλος του ΚΣ Ιωαννίνων..)

τι ποιο απλό απο:
μια τιμή σκέτη πούλα...
και μια τιμή, πουλα με φυσίγγια (αν θέλει να πουλάει και φυσίγγια και να βγάζει κατι ακόμα και απο εκει )
???
όσο άφορα την τιμή των 10ευρώ (φυσίγγια κ πούλα) μπορεί να ακούγεται δελεαστική για εμάς εδώ στην Αθήνα, αλλα θα συμφωνήσω με τον Κώστα οτι ειναι πολλά για δύο μηχανές μονο και δεν ειναι προνομιακή τιμή για τα μέλη του συλλόγου που πλασάρει οτι φτιάχτηκε .

Χρηστό οι εξισώσεις είναι πολλές τις λύσεις δε βλέπω να κάνουν,τα χρήματα είναι πολλά γι αυτά που προσφέρουν,προσωπικά τα έχω πλήρωση πολλές φόρες γιατί είμαι νέος στο χώρο κ θέλω να μάθω όπως κ πολυ αλλοι.
Άλλα μην τραβήξουμε πολύ το θέμα όπως είπα κ παραπάνω αν τους ζαλισουμαι τα α@#$%%#α να κάνουν καλύτερο το σκοπευτήριο κ να μην το έχουν μόνο για να φαίνονται
 
Σκοπευτήριο μόνο για τα μέλη συγκεκριμένου Συλλόγου είναι τουλάχιστον αστείο......
Θέλω να πάω με τον φίλο μου τον Δημήτρη, τον Κώστα να συναγωνιστούμε και να γελάσουμε....πρέπει να αναγκαστώ να ζητήσω "εξυπηρέτηση" για να ρίξω δυο πούλες ?
Δεν είναι εύκολο να καταλάβουν οι Διοικούντες ότι προκαλούν γέλιο και χλευασμό ?
Θα πρότεινα άλλη τιμή για τα μέλη και άλλη τιμή για τους "ξένους"....
Είναι και δίκαιο ...και θα νιώθουν τα μέλη ότι συντηρούν κάτι "δικό" τους
Άποψή μου βέβαια σύμφωνα με αυτά που διαβάζω από εσάς !
 
γιατί είμαι νέος στο χώρο κ θέλω να μάθω όπως κ πολυ αλλοι.
ι
και πολύ καλά κανεις Νικόλα που θέλεις να βελτιωθείς .. το ίδιο προσπαθώ και εγώ .. όσος αντέχει η τσέπη μου .
**το καλό με την επαρχία είναι οτι μπορείς να έχεις και υποκαταστατες λύσεις του σκοπευτήριο...θα τα πούμε και απο κοντά .
 
πηγα μια βολτα να δω φιλαρακι που εργασιες για το σκοπευτηριο,τελειωνουν τον κλειστω χωρο,εφτιαξαν κ οπλοβαστο που ξεχασα να βγαλω φωτο,μου ειπε οτι εκαναν κ ετηση κ περιμενουν ρευμα,δυστιχως δεν προλαβα τον προεδρο που ηρθε αργοτερα να μαθω περισοτερα image search
imagehosting
image sharing sites
 
Χθες είχε βόλτα στο σκοπευτήριο έριξα 2 πουλες αποτελέσματα στο γάμο του καραγκιόζη.
Από νέα τώρα ο κλειστός χώρος έχει τελειώσει μπήκαν παράθυρα,βάφτηκε, φτιάχτηκε οπλοβαστος τώρα αναμένεται το ρεύμα μετά το πασχα επίσης περιμένουν το οκ από την ομοσπονδία για να πάρουν τις μηχανές από το παλιό σκοπευτήριο.
Υποχρεωτικό το βιβλιαράκι του Σ.Κ.Ο.Κ.Ι για να ρίξεις για όσους το έχουν πρέπει να το θεωρήσουν.Για τιμές ειναι 10 ευρο πουλιά κ φυσίγγια αναμένω τι συνέλευση του συλλόγου για να συζητηθεί το θέμα για να χρησιμοποιούμαι δικά μας φυσίγγια
 
Σαν συνολο η τιμη δεν ειναι υψηλη. Αν σκεφτεις οτι ενα κουτι σκοπευτικα φυσιγγια εχει απο 5 ευρω και πανω, και η πουλα αλλα τοσα, ειναι νορμαλ η τιμη. Στα πλην οτι δεν μπορεις να ριξεις οπως λες με δικα σου φυσιγγια. Νομιζω οτι η μαζικη προσελευση θα φερει και το κερδος, και την αναβαθμιση, και καλως ή κακως, υπαρχει κοσμος που δεν ειναι διατεθειμενος τωρα να δινει εξτρα λεφτα για φυσιγγια, εφοσον μπορει να εχει αποθεμα απο το κυνηγι.
 
περισοτερο ειναι αν καποιος θελει καποια μαρκας σε σκοπευτηκα να μην τον δεσμευει το σκοπευτηριο,αλλα προς το παρων που εχει 2 μηχανες μονο ο αλλος το σκεφτεται κ το 10καρικο,τουλαχιστων να σε αφηνε ελευθερη επιλογη στα φυσιγγια χωρις υπερβολες σε γραμαριων γιατι το ειδα κ αυτο κ ας αφηνε υποχρεωτικη εγγραφη στον ομηλο σε ολου κ οχι μονο του κυνηγετικου συλογου με μια τιμη καλη το χρονο πιστευω οτι θα ειχε περισοτερο κοσμο κ πιο γρηγορη αναβαθμηση
 
Back
Top