Σκοπευτήριο Ιωαννίνων στο Δήμο Περάματος

Aρα η καρτα σκοπευτη δεν θα εχει πανελληνια ισχυ αφου δεν ειναι απο τη ΣΚΟΕ...
Πολυ καλο για τα μελη του συλλογου μπραβο, αλλα καλο θα ηταν να βρεθει κ μια φορμουλα ωστε να μπορουν να ριξουν κ οι επισκεπτες...
 
καλημερα στην παρεα......πρωτες εντυπωσεις απο το διημερο στο σκοπευτηριο στα γιαννενα.....αν και πρωτη φορα στην ζωη μου σε πιατα οι πρωτες δυο πουλες μου θυμισαν τον αξεχαστο θαναση βεγγο(στον γαμο του καραγκιοζη)....την δευτερη μερα πηρα για να δοκιμασω μετα το λιφτινγκ την sx2....1η πουλα με το μαμα το ic 10/20(θελω δουλεια ακομα).....2η πουλα με το kicks smoke lm 20/25 και πρωτη φορα που ευχαριστηθηκα σκονισματα....το κακο ειναι οτι κολλησα αγρια με τα πιατα και με βλεπω με σκηνη εκει περα!!!!
 
καλημερα στην παρεα......πρωτες εντυπωσεις απο το διημερο στο σκοπευτηριο στα γιαννενα.....αν και πρωτη φορα στην ζωη μου σε πιατα οι πρωτες δυο πουλες μου θυμισαν τον αξεχαστο θαναση βεγγο(στον γαμο του καραγκιοζη)....την δευτερη μερα πηρα για να δοκιμασω μετα το λιφτινγκ την sx2....1η πουλα με το μαμα το ic 10/20(θελω δουλεια ακομα).....2η πουλα με το kicks smoke lm 20/25 και πρωτη φορα που ευχαριστηθηκα σκονισματα....το κακο ειναι οτι κολλησα αγρια με τα πιατα και με βλεπω με σκηνη εκει περα!!!!
Μπράβο ρε ΚΏΣΤΑ !! βλέπω προσαρμόστηκες ραγδαία. επίσης βλέπω οτι το κόλλησες το μικρόβιο για τα καλά χαχαχα.
Εγώ φέτος άρχισα να ρίχνω και μόνο καλό μου έκανε .. αν ήταν και ποιο οικονομικά δεν θα ξεκόλλαγα !!!
δυο ερωτησούλες :Το σκοπευτήριο έχει και πίνακα ? τα φυσίγγια που σου δίνουν στα 8 ευρώ με την πουλια τι ειναι ? αν ρήξεις με δικάσου φυσίγγια η τιμή τις πούλιας ποια ειναι ?
 
Μπράβο ρε ΚΏΣΤΑ !! βλέπω προσαρμόστηκες ραγδαία. επίσης βλέπω οτι το κόλλησες το μικρόβιο για τα καλά χαχαχα.
Εγώ φέτος άρχισα να ρίχνω και μόνο καλό μου έκανε .. αν ήταν και ποιο οικονομικά δεν θα ξεκόλλαγα !!!
δυο ερωτησούλες :Το σκοπευτήριο έχει και πίνακα ? τα φυσίγγια που σου δίνουν στα 8 ευρώ με την πουλια τι ειναι ? αν ρήξεις με δικάσου φυσίγγια η τιμή τις πούλιας ποια ειναι ?
να εισαι καλα αγορινα....1)οι πινακες θα μπουνε τελος του μηνα....2)τα φυσιγγια ειναι lambro sporting 28aria......3)με δικα σου φυσιγγια ειναι 3 ευρω η πουλα
 
τι ακριβως ριχνετε φιλε ? τραπ , σκητ , σπορτινγκ κομπακ ?
ακομα ειναι σε αρχικο σταδιο χωρις να εχει ολοκληρωθει......εγω εριξα εχοντας δυο μηχανες μια αριστερα μια δεξια και αλλαγη θεσεως αναμεσα σε 5 βατηρες......
 
οι βολες εξερχόμενες σαν του τραπ ? μου εκανε μεγαλη εντυπωση φιλε που εβαλες το κικς και ανέβηκες αμεσα 10 πιατα , τρομακτικη βελτιωση , απιστευτη θα ελεγα
το ιδιο και ο εκπαιδευτης.......δεν ξερω μπορει να ηταν και θεμα ψυχολογιας....βασικα συνηθισα και το οπλο το οποιο πλεον μετα τις αλλαγες μου κάθεται κουτι
 
το ιδιο και ο εκπαιδευτης.......δεν ξερω μπορει να ηταν και θεμα ψυχολογιας....βασικα συνηθισα και το οπλο το οποιο πλεον μετα τις αλλαγες μου κάθεται κουτι
Αυτά κάνεις κώστα μου οταν λείπω?Κρυφές προπονήσεις ?χα χα χα.Θα χρειαστεί ΠΟΛΥ δουλειά ακόμη ο χώρος και αρκετή τεχνική υποστήριξη-βελτίωση.Και σίγουρα ΔΕΝ εχει ακόμη τις προυποθέσεις για σπόρτιγκ.Δεν είναι και δεν μπορει να γίνει ενας Πυργετός για παράδειγμα, είναι μικρός ο χώρος του.Και πάλι καλά να λέμε.
 
Last edited:
χθές ανανέωσα την άδεια που στον κυνηγετικό σύλλογο Ιωαννίνων
ειδα την παρακάτω αφίσα για τα εγκαίνια του σκοπευτήριου.. εγώ δυστυχώς θα έχω επιστρέψει Αθήνα αλλα για όποιον ειναι κοντά πιστεύω θα ειναι ωραία .
хостинг фотографий
δυστυχώς δεν θα προλάβω να παω να ρίξω γιατι μου είπαν απο τον σύλλογο οτι θα ειναι αύριο ανοιχτό απο της 9:00 μέχρι τηα 11:00.xm. ύστερα θα κλείσει για ΣΚ και τέλος πάντων θα δοθεί κανονικό ωράριο μετα τα εγκαίνια και απο 1η Σεπτέμβρη ..

ασ ειναι καλά ο εκτοξευτής μου ... :):) θα το σπάσουμε το κιβωτιάκι με τα δισκάκια με τον αδερφό Σάββατο απόγευμα ... ετσι για ξεμπούκωνα !
 
Last edited:
Δλδ παιδια εγω που βγαζω αδια στιν αρτα δεν θα μπορω να παω να ριξω?
Δυστυχως οχι φιλε Χρηστο...Πρεπει να εισαι μελος του συγκεκριμενου Κυνηγετικου Συλλογου.
Κανε τον κοπο και εποικινωνησε μαζι τους καποια στιγμη για οποιες αποριες εχεις.
 
Μαλιστα.. μου φενεται λιγο παραξενο ομως.. τεσπα
Τα κυνηγετικα σκοπευτηρια Χρηστο ανηκουν στον εκαστοτε συλλογο και η αποστολη τους ειναι κυριως η εκπαιδευση νεων κυνηγων για τη σωστη και ασφαλη χρηση των οπλων αλλα και για τους παλαιοτερους να μενουν σε φορμα.
 
Γεια σας κ απο μενα οντως το σκοπευτηριο του Κ.Σ.Ιωαννινων μικρο προς το παρων εχει μονο 2 μηχανες που τις αλλαζουν θεσεις για να γινονται διαφορετικες βολες.Εχει προπτηκες ομως να διαμορφοθουν κ αλλα τερεν,το σημαντικο ειναι οτι εγινε μια πολυ σωστη κινηση απο το Κ.Σ.Ιωαννινων.
 
Γεια σας κ απο μενα οντως το σκοπευτηριο του Κ.Σ.Ιωαννινων μικρο προς το παρων εχει μονο 2 μηχανες που τις αλλαζουν θεσεις για να γινονται διαφορετικες βολες.Εχει προπτηκες ομως να διαμορφοθουν κ αλλα τερεν,το σημαντικο ειναι οτι εγινε μια πολυ σωστη κινηση απο το Κ.Σ.Ιωαννινων.
Ξεκίνησε με καλες προοπτικές αλλά στην συνέχεια κάπου κόλλησε το θέμα....δεν το βλέπω να συνεχίζει για πολύ....
 
Νικόλα πρώτα ο θεός θα ανέβω Σάββατο Γιαννενα και θα μείνω μέχρι Τρίτη .
Μιας που δεν έχω πάει πότε στο σκοπευτήριο της πόλης, αν έχεις χρόνο θα σου στείλω να πάμε .

Χρηστο στηλε να παμε τι Δευτερα να γνωριστουμαι κ απο κοντα
 
Ξεκίνησε με καλες προοπτικές αλλά στην συνέχεια κάπου κόλλησε το θέμα....δεν το βλέπω να συνεχίζει για πολύ....

εχουν γινει καποιες αλλαγες αλλα προχωραει το θεμα σιγα σιγα το θεμα ηταν τα προγραμα λειτουργεια που αλλαζε συνεχως,λογο κυνηγιου τωρα που θα σταματισει θα λειτουργει περισοτερες μερε,πρωσοπηκη αποψη αν υπαρχει ενδιαφερων κ θελησει απο το κοσμο θα προχωριση,
 
Back
Top