Σκοπευτήριο Βόλου

Τελείωσε άλλος ένας υπέροχος αγώνας στο Σκοπευτήριου του Βόλου!

1) Μαυροματης 191
2)Ψυλλάκης 188
3) Χριστοφοράτος 178

Δεν σας κρύβω την χαρά μου αλλά επιτέλους μπήκα στην πολυπόθητη τριαδα.. Βασικά χάρηκα για 4 πράγματα: για την τριτη θέση με 178 πιάτα στην Α1 κατηγορία, για την νίκη μου στο shoot off (21-19)"ενάντια" στο τέρας Γιάννη Γκίνη που ειναι ενας ανθρωπος με τεράστια εμπειρία που σέβομαι και εκτιμώ πολύ..( η νίκη στο shoot off μου έδωσε την 3 θέση και στην open). Για το οτι έκανα νέο προσωπικό ρεκόρ και για το οτι έριξα με το Krieghoff πρωτη φορά σε αγώνα και το ανέβασα βάθρο! .victory.

9rrvas.jpg
Αντε και εις ανώτερα Γεράσιμε
 
Τελείωσε άλλος ένας υπέροχος αγώνας στο Σκοπευτήριου του Βόλου!

1) Μαυροματης 191
2)Ψυλλάκης 188
3) Χριστοφοράτος 178

Δεν σας κρύβω την χαρά μου αλλά επιτέλους μπήκα στην πολυπόθητη τριαδα.. Βασικά χάρηκα για 4 πράγματα: για την τριτη θέση με 178 πιάτα στην Α1 κατηγορία, για την νίκη μου στο shoot off (21-19)"ενάντια" στο τέρας Γιάννη Γκίνη που ειναι ενας ανθρωπος με τεράστια εμπειρία που σέβομαι και εκτιμώ πολύ..( η νίκη στο shoot off μου έδωσε την 3 θέση και στην open). Για το οτι έκανα νέο προσωπικό ρεκόρ και για το οτι έριξα με το Krieghoff πρωτη φορά σε αγώνα και το ανέβασα βάθρο! .victory.

9rrvas.jpg

Γεράσιμε συγχαρητήρια σε εσένα και στα υπόλοιπα παλικάρια! Πάντα ψηλά!
 
μπράβο ρε λεβεντάκο για άλλη μια φορά.....σύντομα θα σε δούμε και 1ο....προσωπικά το πιστεύω πολύ
μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες όπου στην 1η 5αδα είδα με χαρά 4 φίλους :)
 
Γεράσιμε όσο είσαι συγκεντρωμένος και έχεις το μυαλό σου όπως το χείς δεν έχεις θέμα...
Προχώρα και να ξέρεις πως όλα τα παιδιά εδώ είμαστε περηφανοι....
ΥΓ εγώ με τον περίεργο ενα κλικ περισσότερο...(υπερήφανοι)
 
Μπράβο Γεράσιμε, εύχομαι ανάλογη και καλύτερη συνέχεια. Και ο δικός μας ο Κουρης ο Αγισηλαος καλά πήγε.

Γιάννη ο Άγης εκτός από φίλος είναι και εξαίρετο παιδί! Είναι πάρα πολύ καλό ντουφέκι και ειδικά την πρώτη μέρα όπως έριχνε μπορώ να σου πω οτι ήταν φωτιά! Του πούλησα και ένα ζευγάρι γαντάκια :p Θα κανονίσω κανένα ταξιδάκι πρός τα κει να τα πούμε και απο κοντά!

Δε με λες λεβαντάκομ;;;;;
Οι επόμενοι Ολυμπιακοί που θα γίνουν;;;
Να ξέρουμε να μαζεύουμε κανα φράγκο για εισιτήρια, αφού βλέπω να μας βάζεις στα έξοδα.hit.

Δεν το είχα δει το μήνυμα σου ρε Νιόνιοοοοο! Να σαι καλά φίλε έχουμε δρόμο ακόμα μπροστά! ;)
 
Back
Top