Σκοπευτήριο Βόλου

Ευχαριστώς παίδες..Αν και ξεκίνησα με 25 και τελείωσα με 24 οι 2 ενδιάμεσες με φάγανε κάνοντας 18 και 20..Πάντως η αίσθηση στο να ξεκινάς με 25 δεν παίζετε..2 θέση για την κατηγορία μου..Όπως μου είπε και ένας σκοπευτής που με περνάει 35 χρόνια αν μπορείς να ανεβαίνεις σε κάθε αγώνα και μισό πιάτο είναι μεγάλη υπόθεση..τώρα ένας αγώνας έμεινε ο Πανελλήνιος ο οποίος μετράει αναγκαστικά στην βαθμολογία και γίνεται ένας πραγματικός ΧΑΜΟΣ..και για τις 3 θέσεις της εθνικής αλλά και για τις υπόλοιπες κατηγορίες..
 
Ευχαριστώς παίδες..Αν και ξεκίνησα με 25 και τελείωσα με 24 οι 2 ενδιάμεσες με φάγανε κάνοντας 18 και 20..Πάντως η αίσθηση στο να ξεκινάς με 25 δεν παίζετε..2 θέση για την κατηγορία μου..Όπως μου είπε και ένας σκοπευτής που με περνάει 35 χρόνια αν μπορείς να ανεβαίνεις σε κάθε αγώνα και μισό πιάτο είναι μεγάλη υπόθεση..τώρα ένας αγώνας έμεινε ο Πανελλήνιος ο οποίος μετράει αναγκαστικά στην βαθμολογία και γίνεται ένας πραγματικός ΧΑΜΟΣ..και για τις 3 θέσεις της εθνικής αλλά και για τις υπόλοιπες κατηγορίες..
Μπράβο Γερασιμε καλό finish.
 
Του χρονου θα ριχνεις Α1;;;

Ναι Γιάννη του χρόνου Α1..Η πρωτιά για την κατηγορία μου θα παιχτεί στον Πυργετό..μέχρι στιγμη ειμαι 2ος γιατί δεν ειχα παει Ρόδο και Σκύδρα..Αν κερδίσω με 5 πιάτα στον Πυργετό τον πρώτο το σηκώσαμε :p
 
Ναι Γιάννη του χρόνου Α1..Η πρωτιά για την κατηγορία μου θα παιχτεί στον Πυργετό..μέχρι στιγμη ειμαι 2ος γιατί δεν ειχα παει Ρόδο και Σκύδρα..Αν κερδίσω με 5 πιάτα στον Πυργετό τον πρώτο το σηκώσαμε :p
Καλημερα! Καλη επιτυχια στον Πυργετο! Μακαρι να βγεις πρωτος!
 
Σκοπευτήριο Βόλου και 7ος αγώνας κυπέλλου!

zzR0Hm3l.jpg


h1U4K4gl.jpg


qwp7jGCl.jpg


7HiLpgHl.jpg


5BbJ2bVl.jpg


NuZgyQfl.jpg


C3N1ubEl.jpg


n8rIIJBl.jpg


1BoA4tdl.jpg
 
Τελείωσε άλλος ένας υπέροχος αγώνας στο Σκοπευτήριου του Βόλου!

1) Μαυροματης 191
2)Ψυλλάκης 188
3) Χριστοφοράτος 178

Δεν σας κρύβω την χαρά μου αλλά επιτέλους μπήκα στην πολυπόθητη τριαδα.. Βασικά χάρηκα για 4 πράγματα: για την τριτη θέση με 178 πιάτα στην Α1 κατηγορία, για την νίκη μου στο shoot off (21-19)"ενάντια" στο τέρας Γιάννη Γκίνη που ειναι ενας ανθρωπος με τεράστια εμπειρία που σέβομαι και εκτιμώ πολύ..( η νίκη στο shoot off μου έδωσε την 3 θέση και στην open). Για το οτι έκανα νέο προσωπικό ρεκόρ και για το οτι έριξα με το Krieghoff πρωτη φορά σε αγώνα και το ανέβασα βάθρο! .victory.

9rrvas.jpg
 
Back
Top