Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

Ωραία ήταν χθες η βόλτα μας στο σκοπευτήριο. Ήταν αρκετά παιδιά από το φόρουμ εκεί και τα είπαμε λίγο. Στο πάνω γήπεδο που ρίξαμε τα πιάτα είναι εύκολα αλλά η διασκέδαση υπήρχε με τα πολύ ωραία σπασίματα. Λίγο η μια μηχανή έπαθε ένα κόκο μπλόκο αλλά την έφτιαξαν στα μισά της προπόνησης οπότε όλα καλά. Το μόνο αρνητικό η πολλή ζέστη, εμένα με ενόχλησε πάρα πολύ γτ είχαμε τον ήλιο στην πλάτη και μας κοπανούσε όλη την ώρα. 2 φίλοι ο Γιώργος και ο @Κωστας 63 έκαναν την πρώτη τους εμφάνιση και τα πήγαν πολύ καλά. Τέλος, χθες δοκίμασα το 28άρι sporting του Ρουμελιώτη, μου φάνηκε μια χαρά και πολύ γνώριμο φυσίγγι. Είχα μαζί μου και τα compak άλλα δεν έριξα ούτε μισό πακέτο επομένως θα τα κρίνω την επόμενη φορά.
 
προτιμω ice tea εχει ζεστη!

Σπύρο χάρηκα που σε γνώρισα και από κοντά χθες, όπως είπε και ο @george s k ήσουν χθες πολύ δυνατός. Την επόμενη φορά να κοιτάξουμε να ρίξουμε και παρέα να βλέπω να μαθαίνω ;)
 
Σπύρο χάρηκα που σε γνώρισα και από κοντά χθες, όπως είπε και ο @george s k ήσουν χθες πολύ δυνατός. Την επόμενη φορά να κοιτάξουμε να ρίξουμε και παρέα να βλέπω να μαθαίνω ;)
κι εγω χαρηκα που σας γνώρισα παιδια! να ριξουμε εννοείται στο κατω σταντ που ειναι λιγο πιο μακρινες οι βολες. σιγα τον σκοπευτη Μάνο, ολοι μας οταν δεν υπεραναλυουμε και ριχνουμε αυθόρμητα παμε καλα
 
κι εγω χαρηκα που σας γνώρισα παιδια! να ριξουμε εννοείται στο κατω σταντ που ειναι λιγο πιο μακρινες οι βολες. σιγα τον σκοπευτη Μάνο, ολοι μας οταν δεν υπεραναλυουμε και ριχνουμε αυθόρμητα παμε καλα

Τεραστια κουβεντα και απολυτα αληθινη!

Ετσι και εγω οταν ειμαι αγχωμενος , πιεσμενος, κουρασμενος βαραω πολυ μετρια, ξεαγχωτος και χαλαρος ξεφευγουν ελαχιστα!

Τελεια ολα προχθες παρα την πολυ ζεστη περασαμε υπεροχα!!!
received_296504971352799.jpg


ο Μανωλης μετα συνεχισε την προσπαθεια ευρεσης κονδυλιων για την αγορα ενος MERKEL με το ιδιο γυαλι στην Ομονοια....

Αοματος....
 
Τεραστια κουβεντα και απολυτα αληθινη!

Ετσι και εγω οταν ειμαι αγχωμενος , πιεσμενος, κουρασμενος βαραω πολυ μετρια, ξεαγχωτος και χαλαρος ξεφευγουν ελαχιστα!

Τελεια ολα προχθες παρα την πολυ ζεστη περασαμε υπεροχα!!!
received_296504971352799.jpg


ο Μανωλης μετα συνεχισε την προσπαθεια ευρεσης κονδυλιων για την αγορα ενος MERKEL με το ιδιο γυαλι στην Ομονοια....

Αοματος....
Ρε έναν νέο (και νεαρό) είχατε στην παρέα και τον φάγατε στο μοντάζ; .yelling.
 
Ετσι και εγω οταν ειμαι αγχωμενος , πιεσμενος, κουρασμενος βαραω πολυ μετρια, ξεαγχωτος και χαλαρος ξεφευγουν ελαχιστα!
Προμηθευτκα ωτοασπιδες περιμένω να μου έρθει και το τσαντάκι(σαν το δικό σου)και τότε θα σου πω εγώ άγχος όταν θα ρίχνουμε δίπλα δίπλα
 
Τσαμπιονι ολο 25 εμαθα στον ασπρο μαζι με τον μερεντακια τον Σπυρο
τσαμπιόνι .......
25 στον άσπρο ..........
μερεντάκιας Σπύρος ...........
αγαπητέ Δημήτρη , είναι πολύ πλούσιο το λεξιλόγιό σας , δυσκολεύομαι να σας παρακολουθήσω ...... o_O o_O o_O
 
τσαμπιόνι .......
25 στον άσπρο ..........
μερεντάκιας Σπύρος ...........
αγαπητέ Δημήτρη , είναι πολύ πλούσιο το λεξιλόγιό σας , δυσκολεύομαι να σας παρακολουθήσω ...... o_O o_O o_O
Είναι της Οξφόρδης ο Μήτσος, για αυτό δεν τα πιανεις .sarcastic. .sarcastic.
 
Back
Top