Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

Είναι ανοιχτό?
ναι είναι .
Ναι αλλά θέλει χαρτιά... Το πεντάφυλλο της ΓΓΑ και ΣΚΟΕ, και πρόσφατη ιατρική βεβαίωση .
Και η Μαλακάσα λέει οτι επιτρέπεται η είσοδος μόνο σε σκοπευτές για προπόνηση και όχι σε επισκέπτες
Αυτά θεωρητικά, τώρα στην πράξη ...
 
Τελικά ρε παιδιά θελουν την φορμα της ΓΓΑ συμπληρωμένη απο γιατρο η οχι? Θα ριξουμε καμια πουλα απο βδομάδα χωρις γαμησιατικα σε παθολογο?
 
Πες μας και εμάς τι χρειάζεται?
Εκτός από το δελτίο σκοπευτή που χρειαζόταν μέχρι τώρα, χρειάζεται και:
''ΓΓΑ Εντυπο Προαγωνιστικού Ιατρικού Ιστορικού Αθλητών''συμπληρωμένο.
Δεν έχει θέση για υπογραφή γιατρού, είναι υπεύθυνη δήλωση του ιδίου . Εγώ είχα μαζί μου και πρόσφατη ιατρική βεβαίωση...
 

Attachments

  • ΓΓΑ Εντυπο Προαγωνιστικού Ιατρικού Ιστορικού Αθλητών.pdf
    163,6 KB · Προβολές: 31
Εκτός από το δελτίο σκοπευτή που χρειαζόταν μέχρι τώρα, χρειάζεται και:
''ΓΓΑ Εντυπο Προαγωνιστικού Ιατρικού Ιστορικού Αθλητών''συμπληρωμένο.
Δεν έχει θέση για υπογραφή γιατρού, είναι υπεύθυνη δήλωση του ιδίου . Εγώ είχα μαζί μου και πρόσφατη ιατρική βεβαίωση...
Ευχαριστώ πολύ.
 
Ευχαριστώ πολύ.
Εκτός από το δελτίο σκοπευτή που χρειαζόταν μέχρι τώρα, χρειάζεται και:
''ΓΓΑ Εντυπο Προαγωνιστικού Ιατρικού Ιστορικού Αθλητών''συμπληρωμένο.
Δεν έχει θέση για υπογραφή γιατρού, είναι υπεύθυνη δήλωση του ιδίου . Εγώ είχα μαζί μου και πρόσφατη ιατρική βεβαίωση...
Έχει δίκιο ο Παντελής, αυτό το ξέχασα. Τέλος πάντων εγώ τελείωσα σήμερα. Σύνολο ένα κατομπαλο και κάθε χρόνο ανανέωση νομίζω 60€ η 65€
 
Εκτός από το δελτίο σκοπευτή που χρειαζόταν μέχρι τώρα, χρειάζεται και:
''ΓΓΑ Εντυπο Προαγωνιστικού Ιατρικού Ιστορικού Αθλητών''συμπληρωμένο.
Δεν έχει θέση για υπογραφή γιατρού, είναι υπεύθυνη δήλωση του ιδίου . Εγώ είχα μαζί μου και πρόσφατη ιατρική βεβαίωση...
Το ότι δεν εχει θεση για υπογραφη γιατρου ισχυει, και ειναι αλλο ενα κωμικο στοιχειο στην υποθεση αυτη...
 
Παιδια η καρτα υγειας του αθλητη καθε ποτε ανανεωνεται? Καθε οποτε ανανεωνεις το δελτιο?
Ισχύει ότι σου είπε ο Άρις.
Να ξέρατε πόσο γέλιο ρίξανε οι κόρες μου όταν την είδανε στο γραφείο μου... :p
 
Back
Top