Σκέφτομαι να αγοράσω...

Στην SX4 το μήκος του κοντακιου δε σε βόλεψε η οι κλίσεις; Αν είναι το μήκος να ξέρεις ότι έχει 2 φλάντζες επιμήκυνσης 1/4 της ιντσας στη συσκευασία. Αν φόραγε ήδη τη μια έχει και μια έξτρα. Με τις 2 φορεμένες φτάνει σε μήκος 37 και κάτι ψιλά.
Το κοντάκι είναι σχεδόν φλατ (6χιλ διάφορα μικρής μεγάλης κλίσης), οπότε αν το επιμηκυνεις δε θα έχει μεγαλο αντίκτυπο στο ντροπ.
Άρα αν είσαι οκ με το ντροπ και το καστ που έχει, θα γίνεις οκ και με το μήκος.
Το όπλο το είχα, είναι εξαιρετικό και οικονομικό σε σχέση με τα άλλα.
Το μήκος δεν έκανε.Ηταν κοντό.Μου είπε ότι υπάρχει έξτρα αποστάτης για το πέλμα αλλά ήταν και λίγο χοντροκομμένο.
 
Με το όπλο πας όταν είναι να το δηλώσεις.Για να βγάλεις άδεια αγοράς δεν χρειάζεται.Απλα αντί για να έχεις μια άδεια και να αγοράσεις όποτε θέλεις εντός 6 μηνών,τώρα βλέπεις πιο όπλο σ αρέσει το κλείνεις και πας με τους αριθμούς του και βγάζεις την άδεια αγοράς
Δηλαδή δεσμεύσεις το όπλο για όσο διάστημα κάνει να βγει η άδεια. Όσο πάρει, μπορεί και κανά δυο μήνες.
 
Το μήκος δεν έκανε.Ηταν κοντό.Μου είπε ότι υπάρχει έξτρα αποστάτης για το πέλμα αλλά ήταν και λίγο χοντροκομμένο.
Τότε το βγάζεις από την εξίσωση. Μείναν 3. Για τη brow εισαι έτσι κι έτσι, η beretta δεν... άρα μένουν η fabarm και η αλλη beretta. Πολλά τζατζαλα ματζαλα η δεύτερη, η fabarm σου έκατσε ωραια, άρα νικητής ανακηρύσσεται η fabarm.
Πας ξανά μαγαζί, βάζεις δίπλα δίπλα fabarm και beretta τα φέρνεις γύρω γύρω, τα επωμιζεις, κάνεις σεξ μαζί τους και στο τέλος φεύγεις με τη fabarm και με ένα τεράστιο χαμόγελο
 
Μιλάμε ότι έχουμε κράτος όχι παίξε γέλασε
Όλα τα είχαμε λύσει εκτός από αυτό, αφού πήραν και αυτό το μέτρο πλέον έχουμε αγγίξει την τελειότητα
Αυτα τα όπλα είναι για καλό σκοπό και τα έχουν αξία χέρια. Το δικό σου το όπλο Έλληνα φορολογούμενε είμαι το πρόβλημα αυτού του κράτους. Ακόμα να το καταλάβεις;
 
Τότε το βγάζεις από την εξίσωση. Μείναν 3. Για τη brow εισαι έτσι κι έτσι, η beretta δεν... άρα μένουν η fabarm και η αλλη beretta. Πολλά τζατζαλα ματζαλα η δεύτερη, η fabarm σου έκατσε ωραια, άρα νικητής ανακηρύσσεται η fabarm.
Πας ξανά μαγαζί, βάζεις δίπλα δίπλα fabarm και beretta τα φέρνεις γύρω γύρω, τα επωμιζεις, κάνεις σεξ μαζί τους και στο τέλος φεύγεις με τη fabarm και με ένα τεράστιο χαμόγελο
Κοίτα.Η xplor action άσχετα τα αντζαλα μαντζαλα δλδ gun pod που μου είναι αδιαφορο ήταν κομπλέ.Μου το πρότεινε ο ίδιος γιατί το είχε προσφορά.
Τώρα με την fabarm.Ενω στο site ήταν σε απόθεμα στο κατάστημα δεν υπήρχε.Ουτε στου Κηφισού που πήρε τηλ.Και ουσιαστικά είδα την απλη initial.Οποτε δεν έκανα το οφθαλμολουτρο μου το ολοκληρωμένο.
Πιστεύω αν την έβλεπα θα κατέληγα κατευθείαν εκεί.
Στο μυαλό μου είναι ακόμα κολλημένη η beretta που ουσιαστικά όταν την σήκωνα έβλεπα πολύ ρίγα.Εχει φλάντζες να την φέρω.Αλλα είναι σωστό?ήταν και λίγο μπροστοβαρο.
Περισσότερο μπερδεύτηκα που πήγα.
 
Κοίτα.Η xplor action άσχετα τα αντζαλα μαντζαλα δλδ gun pod που μου είναι αδιαφορο ήταν κομπλέ.Μου το πρότεινε ο ίδιος γιατί το είχε προσφορά.
Τώρα με την fabarm.Ενω στο site ήταν σε απόθεμα στο κατάστημα δεν υπήρχε.Ουτε στου Κηφισού που πήρε τηλ.Και ουσιαστικά είδα την απλη initial.Οποτε δεν έκανα το οφθαλμολουτρο μου το ολοκληρωμένο.
Πιστεύω αν την έβλεπα θα κατέληγα κατευθείαν εκεί.
Στο μυαλό μου είναι ακόμα κολλημένη η beretta που ουσιαστικά όταν την σήκωνα έβλεπα πολύ ρίγα.Εχει φλάντζες να την φέρω.Αλλα είναι σωστό?ήταν και λίγο μπροστοβαρο.
Περισσότερο μπερδεύτηκα που πήγα.
Πάντα έτσι γίνεται. Πας για ένα συγκεκριμένο και φεύγεις με άλλο. Αν είσαι οκ με τα μέτρα παίρνεις αυτό που γουστάρεις εμφανισιακά πιο πολύ. Αυτό που έχει κολλησει το μυαλό σου. Μη το πολυψυριζεις και μην παίρνεις ως δεδομένα αυτά που λέμε οι υπόλοιποι.
 
Δηλαδή δεσμεύσεις το όπλο για όσο διάστημα κάνει να βγει η άδεια. Όσο πάρει, μπορεί και κανά δυο μήνες.
Τι γίνεται όμως στη περίπτωση που στο τμήμα είναι καουμπόηδες και με τον τρόπο τους προσπαθούν να μην σου δώσουν άδεια ; Αρκετά μέλη είχαν θέματα με τα τοπικά τμήματα.
 
Τι γίνεται όμως στη περίπτωση που στο τμήμα είναι καουμπόηδες και με τον τρόπο τους προσπαθούν να μην σου δώσουν άδεια ; Αρκετά μέλη είχαν θέματα με τα τοπικά τμήματα.
Υπάρχουν χρονικές ρήτρες μέσα στις εγκυκλίους. Δεν μπορούν να κάνουν του κεφαλιού τους.
 
Τι γίνεται όμως στη περίπτωση που στο τμήμα είναι καουμπόηδες και με τον τρόπο τους προσπαθούν να μην σου δώσουν άδεια ; Αρκετά μέλη είχαν θέματα με τα τοπικά τμήματα.
Θα τη δώσουν στο τέλος. Αν δεν υπάρχει κώλυμα δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς.
 
Θα τη δώσουν στο τέλος. Αν δεν υπάρχει κώλυμα δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς.
Αν έχεις τα απαραίτητα χαρτιά από γιατρούς και λευκό ποινικό μητρώο δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο κώλυμα. Απλά κάποιοι την έχουν δει και εγώ δεν ξέρω πως. Ευτυχώς δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα και στα 2 όπλα που αγόρασα το παλικάρι στην ασφάλεια είναι πολύ ξηγημένο άτομο.
 
Αν έχεις τα απαραίτητα χαρτιά από γιατρούς και λευκό ποινικό μητρώο δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο κώλυμα. Απλά κάποιοι την έχουν δει και εγώ δεν ξέρω πως. Ευτυχώς δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα και στα 2 όπλα που αγόρασα το παλικάρι στην ασφάλεια είναι πολύ ξηγημένο άτομο.
Τη δοτη εξουσία είναι πολύ δύσκολο να την ασκήσεις. Ευτυχώς όμως διέπεται από νόμους και οποια είδους κατάχρηση αργά η γρήγορα εξουδετερώνεται
 
Δεν έχει λόγο κάποιος όταν είσαι οκ να μη σου βγάλει άδεια λίγες περιπτώσεις αν πεσεις σε κάνα κομπλεξικο οι οποίοι έχουν λιγοστέψει συνήθως είναι νέα και μορφωμένα παιδιά πλέον .Να δεις που ένας φιλος τον είχα στείλει σε σύλλογο και έφτασε η ώρα να πάρει ένα ζιγκ ζαουερ που αποφάσισε και το είχε σχεδόν πληρώσει και τον ζαλιζε ο διοικητής δεν του έδινε άδεια όλο και πιο πίσω πίσω αλλά στο τέλος εντάξει.Με τα κυνηγετικά είναι πιο χαλαρά.
 
Κοίτα.Η xplor action άσχετα τα αντζαλα μαντζαλα δλδ gun pod που μου είναι αδιαφορο ήταν κομπλέ.Μου το πρότεινε ο ίδιος γιατί το είχε προσφορά.
Τώρα με την fabarm.Ενω στο site ήταν σε απόθεμα στο κατάστημα δεν υπήρχε.Ουτε στου Κηφισού που πήρε τηλ.Και ουσιαστικά είδα την απλη initial.Οποτε δεν έκανα το οφθαλμολουτρο μου το ολοκληρωμένο.
Πιστεύω αν την έβλεπα θα κατέληγα κατευθείαν εκεί.
Στο μυαλό μου είναι ακόμα κολλημένη η beretta που ουσιαστικά όταν την σήκωνα έβλεπα πολύ ρίγα.Εχει φλάντζες να την φέρω.Αλλα είναι σωστό?ήταν και λίγο μπροστοβαρο.
Περισσότερο μπερδεύτηκα που πήγα.
Επώμισες κάποιο ποζέ ή τα έχεις αποκλείσει;
 
Δηλαδή δεσμεύσεις το όπλο για όσο διάστημα κάνει να βγει η άδεια. Όσο πάρει, μπορεί και κανά δυο μήνες.
Άρα θα πέσει καπαρο έως και εξόφληση
Και ο άλλος για αυτό το διάστημα θα το μοστράρει στην βιτρίνα.🤣
 
Back
Top