Σκέφτομαι να αγοράσω...

Συγγνώμη πουλάς απροβληματιστο όπλο για να μην το ταλαιπορησεις στο κυνήγι ;
Κυνηγάω με το όπλο αλλά είμαι προσεκτικός μαζί του.απλώς σκέφτομαι να το δώσω και να πάρω το 1187 που έχει πλαστικά τα οποία αντέχουν πιο πολλές κακουχίες μου αρέσει και αυτό εξίσου και έχει αχρωμιωτη κάνη που προσωπικά την προτιμώ. Το βάρος δεν με ενοχλεί για καρτέρια το θέλω. Ήθελα να ρωτήσω εάν έχει κάποιος την 1187 sportsman synthetic για να μου πει τι γνώμη του.
 
Μπες στο car και δες πόσες sx3 πουλιούνται...(μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού)!!!
Όσοι τις έχουν δεν τις αφήνουν από τα χέρια τους, αυτό και μόνο σημαίνει πολλά!!!!
Γενικώς οι καραμπίνες της fn (brow - win) δεν πουλιούνται. Και όποιες έχουν τσοκ inv και inv+ ρίχνουν και ατσάλινα.
 
Γενικώς οι καραμπίνες της fn (brow - win) δεν πουλιούνται. Και όποιες έχουν τσοκ inv και inv+ ρίχνουν και ατσάλινα.
Δηλαδή η δική μου η gold με τσοκ inv+ χωρίς σφραγίδα για ατσάλινα ρίχνει και τα hp ατσάλινα φυσίγγια;
 
Μην τον πιέζεται τον άνθρωπο.Αν θέλει να την δώσει ας την δώσει να την χαρεί κάποιος άλλος που ψάχνει sx3.Δεν θα είναι λιγοι
Ένας είμαι εγώ. Στη σωστή τιμή θα φύγει αμέσως. Και δε λέω μόνο για μένα. Είναι πολύ καλό τουφέκι.
 
Δεν θα κερδίσεις αν δόσεις την σχ3 για την φθηνή εκδοση της 1187 .
Κυνηγάω με το όπλο αλλά είμαι προσεκτικός μαζί του.απλώς σκέφτομαι να το δώσω και να πάρω το 1187 που έχει πλαστικά τα οποία αντέχουν πιο πολλές κακουχίες μου αρέσει και αυτό εξίσου και έχει αχρωμιωτη κάνη που προσωπικά την προτιμώ. Το βάρος δεν με ενοχλεί για καρτέρια το θέλω. Ήθελα να ρωτήσω εάν έχει κάποιος την 1187 sportsman synthetic για να μου πει τι γνώμη του.
Στα νέα απλά βαλαν νέα πλαστικά. Ματ βαφή που σκουριάζει πολύ πιο εύκολα βάση και κάννη .

Χρωμιωμενο η όχι τέτοιο όπλο που έχεις δεν θα δεις διάφορες ,δεν κάνει η browning εκπτώσεις σε λείανση και πιχτρα χρώμιο να κρύψει τις ανωμαλίες.

Η απόφαση δική σου
 
Γενικώς οι καραμπίνες της fn (brow - win) δεν πουλιούνται. Και όποιες έχουν τσοκ inv και inv+ ρίχνουν και ατσάλινα.
Σωστά λες,είναι πολύς κόσμος που δεν τις δίνει. Όσοι έσοδαν σχ είναι αυτοί που δεν κατάφεραν να τις φέρουν στα μέτρα τους
 
.exciting.Αν αποφασίσεις βάλε μια φωνή.
Δεν μπαίνω σε διαδικασία εξ'αποστάσεως Κώστα γι'αυτό και δεν την έχω ανεβάσει πουθενά, ότι είναι να γίνει θα γίνει τοπικά
Μίλησα με έναν εδώ και μία εβδομάδα αλλά δεν τον πήρα τηλέφωνο ακόμα να την δεί από κοντά
Όπως καταλαβαίνεις δεν καίγομαι κιόλας να την δώσω αλλά θέλω να αραιώσω λίγο και το σκέφτομαι
Μία 302 θα την κάνω δώρο σε έναν φίλο του πατέρα μου που είναι άρρωστος με το συγκεκριμένο μοντέλο
Ευχαριστώ πάντως
 
Γιατί θέλω πλαστικό όπλο για να μην λυπαμαι τα ξύλα και αχρωμιωτο όπως τα άλλα μου όπλα, είναι ξύλινη η win με χρωμιωμενη κάννη.
Φιλε μου αν το οπλο σου ερχεται και εισαι ευχαριστημενος απο την λειτουργια του και την αποδοση του μην σκεφτεις να το δωσεις γιατι μπορει να το μετανιωσεις...παρτο στο βουνο και λιωστο στο κυνηγι και μην ξεχνας εμεις θα πεθανουμε και τα οπλα ακομη θα υπαρχουν...ουτε καν πλαστικα μερη μην παρεις ...το πολυ πολυ σε 10-15 χρονια κανεις και μια ανακαινιση(τριψιμο, λινελαιο,βερνικη,true oil ή οτι αλλο γουσταρεις...) στα ξυλα και το οπλο ειναι παλι κομπλε...Τα οπλα τα παιρνουμε για να τα χαιρομαστε στο κυνηγι και οχι για να τα χαζευουμε στη βιτρινα....
 
Back
Top