Σκέφτομαι να αγοράσω...

Πολυ ωραιο...μεγιες...ποσο πηγε αν επιτρεπεται?
600€ την πήρα γιατί να το κρύψομεν άλλωστε.Ειναι σε καλή κατάσταση και τα αξίζει για μένα.Εχει 3 τσοκ Seminole 1*,3*, και skeet ότι πρέπει δε χρειάζονται παραπάνω για αρχή μέχρι να δω τι κάνει.
 
Αδράνειας, εισαγωγή του Χρήστου Σωτηροπουλου με ονομασία Kalliston. Έτυχε να είμαι για άλλη δουλειά στο μαγαζί του Ανδρέα Κούρκουλου και είδα 4-5 τέτοιες βαλίτσες. Τους άλλαζε νομίζω τα μομπιλ τσοκ και έβαζε Seminole*, άλλαζε την μπίλια μπροστά και νομίζω μακραινε τον κωνο. Δεν θυμάμαι αν έκανε και αποχρωμειωση...
+Περιποιημένα ξύλα.
*κι αυτά εισαγωγή του ίδιου.
Μεγεια σου και καλοντουφεκο!
Μήπως έβαζε colonial? Seminole δεν νομίζω
 
Αδράνειας, εισαγωγή του Χρήστου Σωτηροπουλου με ονομασία Kalliston. Έτυχε να είμαι για άλλη δουλειά στο μαγαζί του Ανδρέα Κούρκουλου και είδα 4-5 τέτοιες βαλίτσες. Τους άλλαζε νομίζω τα μομπιλ τσοκ και έβαζε Seminole*, άλλαζε την μπίλια μπροστά και νομίζω μακραινε τον κωνο. Δεν θυμάμαι αν έκανε και αποχρωμειωση...
+Περιποιημένα ξύλα.
*κι αυτά εισαγωγή του ίδιου.
Μεγεια σου και καλοντουφεκο!
Kalliston ??? Ήξερα για τις Benelli Kalliston, δεν το ήξερα ότι έκανε το ίδιο και στις Guerini !!! Πρώτη φορά το διαβάζω ... Προφανώς αυτό θα έγινε πιο μετά ... Αν έκανε ακριβώς τις ίδιες μετατροπές που έκανε και στις Benelli, (που είναι πολύ πιθανόν, αφού και στη φωτό του Γιάννη βλέπω και πορτινγκ και semi-pistol λαβή, κλπ) τότε θα περιλαμβάνεται και αποχρωμίωση και διεύρυνση αυλού στο 18,5 ... Και πέλμα Kick-eez ίσως ???
Μήπως έβαζε colonial? Seminole δεν νομίζω
Και φυσικά τσοκ Seminole ... Τα Colonial τα έβαζε ο Κούρκουλος σε δικές του δουλειές.
BenelliKalliston.jpg
 
Back
Top