Σκέφτομαι να αγοράσω...

Το όπλο σου Στέλιο δεν είναι απλά ευκαιρία, είναι Η ευκαιρία. Αν το πουλουσες το καλοκαίρι που ήμουν σε αναμμένα κάρβουνα να πάρω καινούργιο όπλο, θα το έπαιρνα εγώ (πριν πάρω τη benelli). Όλα τελικά είναι θέμα timing
Ισχύει.

Επίσης μετά που θα φύγουν τα ζόρια ξέρω ότι θα το κλαίω.

Γενικώς είμαι απερισκεπτος.

ντάξει κάποιος για να πάρει απο μακρυά οπλο χωρις να το δει ειναι λιγο δυσκολο.

Αλλά εδώ μέσα είναι γνωστό ότι το όπλο είναι κούτα.
 
Η κατάσταση είναι δύσκολη οικονομικά γι'αυτό και δεν κινούνται οι αγορές γενικά,τη τελευταία εβδομάδα είδα πολλά 50€ παλιά μάλλον αρχίζουν και ξεθαβουν κάποιοι έχοντες από τις κάβατζες αυτό δεν δείχνει καλή εξέλιξη.
Ωραία παρατήρηση !
Τωρα αρχιζουν τα δυσκολα. Την 9/11/22 εληξε η προθεσμια για αδηλωτα και δεν δοθηκε παραταση. Τα τμηματα ασφαλειας εστειλαν δικαστικα καθε υποθεση (και προστιμα) αλλα τωρα αρχισαν να ενημερωνονται οι ενδιαφερομενοι. Κυριως αφορα κληρονομους κυνηγων κλπ που απεβιωσαν ακομι και μια δυο δεκαετιες πριν , δεν ειχε ασχοληθει κανενας με τα οπλα και τωρα τα βρηκαν μπροστα τους. Ειναι χιλιαδες αυτα τα οπλα και θα βγουν για πουλημα ή θα καταληξουν στις αποθηκες της ασφαλειας
 
δέρμα, από 240 έως 290 ανάλογα τι θα επιλέξεις
Αν είναι καλή κατασκευή για να κρατήσει για πάντα πάρτη. Αλλιώς αν έχεις αμφιβολίες για την αντοχή αστή. Με τόσα λεφτά υπάρχουν σε Αγγλικά μαγαζιά . Αν ψήνεσαι ψάξε λίγο πριν
 
στο τέλος θα την κάνω την μ@λ@κια είμαι σίγουρος 🤣 🤣
Πάρε τηλέφωνο τον Βασίλη.. Σε ενάμισι λεπτό θα σε έχει κάνει να αλλαξεις γνώμη... Θα γλυτώσεις και τα 300 ευρώ... Εγώ όταν μου κολλάει κάτι να το αγοράσω, τον παίρνω τηλέφωνο..σώθηκα σου λέω...
 
Πάρε τηλέφωνο τον Βασίλη.. Σε ενάμισι λεπτό θα σε έχει κάνει να αλλαξεις γνώμη... Θα γλυτώσεις και τα 300 ευρώ... Εγώ όταν μου κολλάει κάτι να το αγοράσω, τον παίρνω τηλέφωνο..σώθηκα σου λέω...

πουντος ? δεν έχει εμφανιστεί σήμερα
 
Back
Top