Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Θανάση δεν είχα ποτε ρεμ,έχω ακουσει θεματάκια περί εμπλοκών,για την κάννη της όλοι λένε τα καλύτερα,δεν μπορώ να πω πως είναι από τα όπλα που έχω στα υποψιν μου,γενικά μαρεσουν περισσότερο τα ιταλικά,βέβαια μπορεί να την ριξω και μα ερωτευτώ!
O Randy Wakeman είχε ανεβάσει το θέμα: Remington V3 - 2500 βολές χωρίς καθάρισμα. https://www.randywakeman.com/2500RemingtonV3.htm
Η έκδοση με τα ξύλινα μέρη έχει βελτιώσει παιδικές ασθένειες 2+ ετών δοκιμών και εμπειριών. Το μοντέλο πλέον ξεπερνά τις 10 διαφορετικές εκδόσεις, κάτι που σημαίνει ότι γίνεται η ναυαρχίδα της εταιρείας και αυτό σημαίνει πολλά ...
 
Το 682 που είναι ρε .yel.;
Φίλε να είσαι καλά να αλλάξεις αλλά τόσα και παραπάνω .
Γιάννη μου αυτό δύσκολα θα το αλλάξω:D Μικρός είμαι ακόμα και μου αρέσει να αλλάζω όπλα,να αναφέρω πως κανένα από τα όπλα μου δεν ένιωθα να υστερούσε,εγώ σκοπευτικα ίσως,αυτά πάντως όχι!
 
Κακές παρέες παυλαρα με επηρεάζουν;)
Με ποιο αυτογεμες θεωρείς πως θα ανέβαινα κατηγορίαthink
Με αυτογεμη δεν ανεβαινεις κατηγορια μονο με super pose.Την κατηγορια για τα αυτογεμη την εχεις παρε την Rafaello κοτσαρε επανω την καννη τηε 930ι και εφθασες στο ταβανι δεν παει πιο πανω.Εαν θελεις την προσωπικη μου αποψη επειδη και εγω τα οπλα τα εχω περασει σαν τα πουκαμισα στασιο δεν ειχα και δεν εχω να σου πω την αληθεια την πραγματικη ικανοποιηση και την ποιοτητα στο ολο ζητημα την ενοιωσα μονο με το Browning το Β425 .Σημερα εαν θα διεθετα τα χρηματα θα επερνα το Β725 και θα εκλεινα τον κυκλο μου φιλε μου καλε.Αυτη ειναι αλλαγη κατηγοριας.
 
Με αυτογεμη δεν ανεβαινεις κατηγορια μονο με super pose.Την κατηγορια για τα αυτογεμη την εχεις παρε την Rafaello κοτσαρε επανω την καννη τηε 930ι και εφθασες στο ταβανι δεν παει πιο πανω.Εαν θελεις την προσωπικη μου αποψη επειδη και εγω τα οπλα τα εχω περασει σαν τα πουκαμισα στασιο δεν ειχα και δεν εχω να σου πω την αληθεια την πραγματικη ικανοποιηση και την ποιοτητα στο ολο ζητημα την ενοιωσα μονο με το Browning το Β425 .Σημερα εαν θα διεθετα τα χρηματα θα επερνα το Β725 και θα εκλεινα τον κυκλο μου φιλε μου καλε.Αυτη ειναι αλλαγη κατηγοριας.
Θεωρώ το 682 ποιοτικότερο δίκαννο από το 725 και με μεγαλύτερη αξιοπιστία λόγω των πολλών ετών που δοκιμάζεται στα σκοπευτήρια και αντικειμενικά οι οπτιμα είναι πολύ καλές καννες!το ζύγισμα του 725 μου άρεσε πολύ και με ενδιέφερε όταν έψαχνα για δίκαννο αλλά όταν μου παρουσιάστηκε η ευκαιρία για 682 δεν μπορούσα να την αφήσω να φύγει!οσο αναφορά τα αυτογεμη η μπρεντα έχει καλύτερη σκανδάλη από την rafaello,ούτε με την κάνη της μπενελι είχα θέμα αλλά ήταν 66αρα η καραμπίνα και έχω συνηθίσει με μακρύτερα όπλα!παρομοια μοντιφια έκανε ο Ανδρέας κάνει 930i σε criocomfort νομίζω και είναι πολύ ικανοποιημενος!
 
να σου πω την αληθεια την πραγματικη ικανοποιηση και την ποιοτητα στο ολο ζητημα την ενοιωσα μονο με το Browning το Β425 .Σημερα εαν θα διεθετα τα χρηματα θα επερνα το Β725 και θα εκλεινα τον κυκλο μου φιλε μου καλε.Αυτη ειναι αλλαγη κατηγοριας.
Ο κύκλος φίλε μου με μεσαίας κατηγορίας όπλα δεν κλείνει ποτέ..Δέν υπάρχει σωτηρία.(Ξέρω πολύ καλά τι σου λέω).:)
 
Ο κύκλος φίλε μου με μεσαίας κατηγορίας όπλα δεν κλείνει ποτέ..Δέν υπάρχει σωτηρία.(Ξέρω πολύ καλά τι σου λέω).:)
Συμφωνώ μαζι σου φίλε chevy z71. Έτσι ακριβώς παθαίνω και γω. Το "παθαίνω" χρησιμοποιήθηκε κυριολεκτικά.
 
Ο κύκλος φίλε μου με μεσαίας κατηγορίας όπλα δεν κλείνει ποτέ..Δέν υπάρχει σωτηρία.(Ξέρω πολύ καλά τι σου λέω).:)
Το ξερω φιλε μου αλλα οταν φθασεις σε μια ηλικια ερχεται ο κορεσμος και τοτε αισθανεσαι οτι πρεπει να καταληξεις και να ηρεμησεις και η μονη επιλογη ειναι να διαλεξεις τον δρομο της ποιοτικης απολαυσης και οχι της ποσοτικης που αναζητουσαμε νεοτεροι.Ο κυκλος γνωριζεις πως εχει αφετηρια και οταν κανεις την διαδρομη ερχεσαι παλι στην αφετηρια δεν μπορεις να ξεφυγεις απο το μοιραιο.Σου ευχομαι να μενεις παντα νεος και γεματος ορεξη και τον κυκλο το δικο σου να μην τον κλεισεις ποτε.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top