Σημαδεύοντας την επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γερμανία, ευνουχισμένη χώρα με λαό αντικατάστασης.

ΥΓ: απολύτως προσωπική γνώμη - εξηγήσεις δεν δίνονται!
Τα ξέρεις καλύτερα γιατί ζείς εκεί
Και από κάτι άλλα στοιχεία από έρευνες που έχω διαβάσει δεν πάει και πολύ καλά η ενσωμάτωση
Εάν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση μάλλον οι γηγενείς πληθυσμοί θα αναγκαστούν να <<ενσωματωθούν>> στα θέλω των εισερχομένων
Βοηθάει και το αφήγημα της <<πολυπολιτισμικότητας>> και των <<δικαιωμάτων>>να πάμε προς τα εκεί...


το ετήσιο ποσοστό γεννήσεων των εκ Τουρκίας γυναικών ανέρχεται σε άνω του 5% ενώ η αύξηση του πληθυσμού των Γερμανών είναι σχεδόν μηδενική. Ετσι έχει εκτιμηθεί ότι με αυτούς τους ρυθμούς η πλειοψηφία των ανθρώπων που θα ζουν στη Γερμανία έως το 2050 θα είναι τουρκικής καταγωγής!
 
Τα ξέρεις καλύτερα γιατί ζείς εκεί
Και από κάτι άλλα στοιχεία από έρευνες που έχω διαβάσει δεν πάει και πολύ καλά η ενσωμάτωση
Εάν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση μάλλον οι γηγενείς πληθυσμοί θα αναγκαστούν να <<ενσωματωθούν>> στα θέλω των εισερχομένων
Βοηθάει και το αφήγημα της <<πολυπολιτισμικότητας>> και των <<δικαιωμάτων>>να πάμε προς τα εκεί...


το ετήσιο ποσοστό γεννήσεων των εκ Τουρκίας γυναικών ανέρχεται σε άνω του 5% ενώ η αύξηση του πληθυσμού των Γερμανών είναι σχεδόν μηδενική. Ετσι έχει εκτιμηθεί ότι με αυτούς τους ρυθμούς η πλειοψηφία των ανθρώπων που θα ζουν στη Γερμανία έως το 2050 θα είναι τουρκικής καταγωγής!
Κανονικά θα έπρεπε να είναι χωράφια και δάση μόνο.Αρκετο πολιτισμό έχουν προσφέρει στον πλανήτη 2 φορές.
 
Γερμανία, ευνουχισμένη χώρα με λαό αντικατάστασης.

ΥΓ: απολύτως προσωπική γνώμη - εξηγήσεις δεν δίνονται!
Ρε παιδια τουλαχιστον προσωπικα για μενα θα ηταν πολυ ενδιαφερον να ανοιγε καποιος ενα θεμα οπου θα μπορουσαν να λενε τις εμπειριες τους ατομα που εχουν ζησει(οχι διακοπες,αλλα να εχουν ζησει και να εχουν δουλεψει εκει...) σε χωρες του εξωτερικου για τους ανθρωπους που γνωρισαν,για το περιβαλλον της χωρας,για τις συνθηκες διαβιωσης εκει και γενικα να μας μεταφερουν τις εμπειριες τους απο τις χωρες που εζησαν ή που ζουν...
 
Γερμανία, ευνουχισμένη χώρα με λαό αντικατάστασης.

ΥΓ: απολύτως προσωπική γνώμη - εξηγήσεις δεν δίνονται!
Στο USA έγινε ήδη η αντικατάσταση των Καύκασιων με Λατίνους , αλλά το brand name USA δεν φαίνεται να έχει πρόβλημα .Το μοναστήρι ναναι καλά
 
Πολιτισμός!Ευρώπη ερχόμαστε!
.hair. .hair. .hair. .hair. .hair.
Δεν ξέρω αν είναι ευρωπαϊκός πολιτισμός ή τι άλλο είναι αλλά αν σου τυχει πρέπει να τον αγκαλιάσεις. Τώρα όσο αφορά την αλυσίδα καφέ, κάνουν και λίγο ντόρο για να συζητηθούν από τον κόσμο. Πρέπει και το ταμείο να ανεβεί λίγο.
 
και να σε κοιτανε περιεργα???καλυτερα αδελφες ρε!εχεις αλλα δικαιωματα!
Σε λίγο να μου θυμάσαι ότι θα έχουνε και σημάδι στο κούτελο και οι στιγματισμένοι δεν θα είναι αυτοι ,αλλα θα είναι όλοι οι υπόλοιποι.

Και για να το ξεκαθαρίσω είναι δικαίωμα του καθενός να κάνει οτιδήποτε Αυτό που ενοχλεί και προκαλεί είναι το θέμα.
 
Last edited:
Αυτονοητα πραματα που πλεον σημερα πρεπει να τους τα πουν με μελετες λες και θα ανακαλυφθει σημερα ο τροχος
Το μυαλο των ανθρωπων πλεον εχει γινει μαρουλι!!!
Στου κουφού την πόρτα.....
Αν δεν πάθουν κάτι δεν υπάρχει περίπτωση.Ελάχιστοι κάνουν στροφή
 
Last edited:
Πολιτισμός!Ευρώπη ερχόμαστε!
.hair. .hair. .hair. .hair. .hair.
Χρειάστηκε να κάνω pause, να δω τι γράφει το χάρτινο ποτήρι, και να γκουγκλάρω τη λέξη "diversity" για να πιάσω το υπονοούμενο που συζητάτε. Έγινε και το μουστάκι ο φερετζές του τοιούτου...Φούστηδες και παλληκάρια γίναμε ένα :(
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top